***VEEBRUARI OFFTOPIC*** [ insert something original ]

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Rigged
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 2535

    #481
    Re: ***VEEBRUARI OFFTOPIC*** [ insert something original ]

    Nice one, gratz :D

    Comment

    • maarios
      Julm Donk
      • Feb 2010
      • 89

      #482
      Re: ***VEEBRUARI OFFTOPIC*** [ insert something original ]

      Õnnitlused, kena tulemus.
      9h 52min eest kena teenistus!!
      Mitu re-buy-d ise tegid ???

      ja muidugi pildifaili nimi on ka kena sul. JOPPAS..... ;D ;D
      kas siis oli väga joppamine?? räägid ehk lähemalt turniiri käigust ja ehk ka põnevamad hetked??

      Comment

      • K2snakas
        Pokkerihai
        • Feb 2009
        • 2388

        #483
        Re: ***VEEBRUARI OFFTOPIC*** [ insert something original ]

        Algselt postitas maarios
        Õnnitlused, kena tulemus.
        9h 52min eest kena teenistus!!
        Mitu re-buy-d ise tegid ???

        ja muidugi pildifaili nimi on ka kena sul. JOPPAS..... ;D ;D
        kas siis oli väga joppamine?? räägid ehk lähemalt turniiri käigust ja ehk ka põnevamad hetked??
        mine vaata "YES" teemasse:)

        Comment

        • Codecci
          Luuramas Naisteturniire
          • Nov 2008
          • 7574

          #484
          Re: ***VEEBRUARI OFFTOPIC*** [ insert something original ]

          Algselt postitas kivisaba
          üliväsinud ja ülirahul
          mine m*nni mis hit

          aga teine koht üldse ei näri? mismoodi see võimalik?

          Comment

          • eddi
            Vana Tegija
            • Oct 2009
            • 1200

            #485
            Re: ***VEEBRUARI OFFTOPIC*** [ insert something original ]

            Algselt postitas kivisaba
            üliväsinud ja ülirahul
            kui nägin su võidu screenshoti, tekkis mul väga sick deja vu, jõin samal ajal kohvi ka btw.
            aga jah, tubli

            Comment

            • Codecci
              Luuramas Naisteturniire
              • Nov 2008
              • 7574

              #486
              Re: ***VEEBRUARI OFFTOPIC*** [ insert something original ]

              t2hg8h38h83hf82hf8gh38gh8hg83wh843 8gh384 h8h

              mul libedasõidud kõik tehtud, 06.02.2010 (2 päeva tagasi) said load kehtetuks, oli lõppkoolitusetunnistus kadunud (mida vajagi polnud), mõtlesin et kuskil veebruari keskel lõppevad, aga pohhui oli et 6-ndal lõppesid, mõtlesin, et pohhui kui nädal-2 lube pole, nüüd helistasin ja öeldi, et persses, pean uuesti eksamid ja värgid tegema ja saan uuesti 2 aastaks esmased load

              FFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFUUUUUUUUUUU UUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU UUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU UUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU UUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU UUUU



              Comment

              • Pahvak
                Pastilaa?? Ei!
                • Dec 2008
                • 4431

                #487
                Re: ***VEEBRUARI OFFTOPIC*** [ insert something original ]

                millegipärast on kivisaba alati turniirijuttudega strateegia osas silmas jäänud ja nüüd tuli korralik tasu! :)
                Fullstacks have more fun.

                Comment

                • Godspeed_EJ
                  Klubi Liige
                  • Nov 2009
                  • 3049

                  #488
                  Re: ***VEEBRUARI OFFTOPIC*** [ insert something original ]

                  Algselt postitas Codecci
                  t2hg8h38h83hf82hf8gh38gh8hg83wh843 8gh384 h8h

                  mul libedasõidud kõik tehtud, 06.02.2010 (2 päeva tagasi) said load kehtetuks, oli lõppkoolitusetunnistus kadunud (mida vajagi polnud), mõtlesin et kuskil veebruari keskel lõppevad, aga pohhui oli et 6-ndal lõppesid, mõtlesin, et pohhui kui nädal-2 lube pole, nüüd helistasin ja öeldi, et per**es, pean uuesti eksamid ja värgid tegema ja saan uuesti 2 aastaks esmased load

                  FFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFUUUUUUUUUUU UUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU UUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU UUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU UUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU UUUU
                  oled kindel, et need tädid seal midagi valesti aru ei saanud?

                  ise sain samas olukorras load kätte ja polnud mingit probleemi.

                  oli küll ca 5a tagasi, vb on seadusandlus vahepeal muutunud

                  Comment

                  • pikk28
                    Klubi Liige
                    • Oct 2008
                    • 6695

                    #489
                    Re: ***VEEBRUARI OFFTOPIC*** [ insert something original ]

                    sama siin. mul oli 2 aastat tagasi sama case mis sul cod. libedasõidu koolituse tegin isegi nii, et load olid kehtetud miski 2 nädalat olnud. ARK-is polnud uute vahetamisega miskeid probleeme.

                    Comment

                    • kalkaan
                      Jube Noob
                      • Oct 2008
                      • 187

                      #490
                      Re: ***VEEBRUARI OFFTOPIC*** [ insert something original ]

                      Algselt postitas Codecci
                      t2hg8h38h83hf82hf8gh38gh8hg83wh843 8gh384 h8h

                      mul libedasõidud kõik tehtud, 06.02.2010 (2 päeva tagasi) said load kehtetuks, oli lõppkoolitusetunnistus kadunud (mida vajagi polnud), mõtlesin et kuskil veebruari keskel lõppevad, aga pohhui oli et 6-ndal lõppesid, mõtlesin, et pohhui kui nädal-2 lube pole, nüüd helistasin ja öeldi, et per**es, pean uuesti eksamid ja värgid tegema ja saan uuesti 2 aastaks esmased load

                      FFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFUUUUUUUUUUU UUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU UUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU UUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU UUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU UUUU
                      Sa paned nüüd millegagi võssa. Mu teisel poolel said load läbi 2 jaanuar, alles 7 jaanuar läks libedasõidu koolitusele, 12 jaanuar säästlik sõit, 18 jaanuar sai ARK-ist load kätte ja pole tal mingeid algaja lubasid enam. 16 päeva polnud mul lihtsalt kainet autojuhti.

                      Comment

                      • -andres-
                        Moderaator
                        • Oct 2008
                        • 4546

                        #491
                        Re: ***VEEBRUARI OFFTOPIC*** [ insert something original ]

                        Kuni pool aastat on aega libedasõitu teha, kui noorejuhiload kehtivuse kaotavad. + Kuu aega peale kehtivuse kaotamist võid veel julgelt autogagi ringi sõita ja Eesti Politsei ei saa midagi teha.

                        Comment

                        • kalkaan
                          Jube Noob
                          • Oct 2008
                          • 187

                          #492
                          Re: ***VEEBRUARI OFFTOPIC*** [ insert something original ]

                          Libedasõidu tegemiseks on aega 1 aasta peale lubade kehtivuse lõppemist. Huvitav, kustkohast sul sellised andmed pärit on, et peale lubade kehtivuse lõppemist võid julgelt ringi sõita. See kuidagi ebareaalne.

                          Comment

                          • -andres-
                            Moderaator
                            • Oct 2008
                            • 4546

                            #493
                            Re: ***VEEBRUARI OFFTOPIC*** [ insert something original ]

                            Kui mul Novembris noorejuhiload kehtivuse kaotasid, siis 2 nädalat hiljem pidasid mind noored politseinikud vilkuritega igatahes kinni ja peale kiiret seletamist tehti mulle selgeks, et mul on alates "jobu" lubade kehtimise lõppemist, aega ARK'is kuu aega pabereid korda ajada ja uus plastiktükk hankida.

                            Edit// Ja aasta on tõesti õige aeg, selles asjas minu viga.

                            Comment

                            • Codecci
                              Luuramas Naisteturniire
                              • Nov 2008
                              • 7574

                              #494
                              Re: ***VEEBRUARI OFFTOPIC*** [ insert something original ]

                              mingi idioot valetas mulle ARK-is telefonis, hakkas ülbitsema algul et "palju õnne, olete võitnud jackpoti, uued eksamid ja 2a rohelisega ringi", siis leidis ka üks sõber ARK-i kodukalt lause, et 1a on aega ARK-is majandada, helistasin tagasi ja siis ütles, et pani ise mingi lambi maha... kuradi tont breikar niimoodi ülbitseb, ise ei teagi mis räägib...

                              ALLESKLAAR :)

                              Comment

                              • Rage
                                Klubi Liige
                                • Nov 2008
                                • 6853

                                #495
                                Re: ***VEEBRUARI OFFTOPIC*** [ insert something original ]



                                päris loogiline film

                                Comment

                                Working...