Re: ***VEEBRUARI OFFTOPIC*** [ insert something original ]
Ma ei kritiseeri teiste maitset aga .. fakk, kui sa istud üksi kodus, lased bõukers, ja selline vaibakloppimine käib, tra 24/7 tahaks ainult naisi võtta ja õlut panna,.
Ma ei kritiseeri teiste maitset aga .. fakk, kui sa istud üksi kodus, lased bõukers, ja selline vaibakloppimine käib, tra 24/7 tahaks ainult naisi võtta ja õlut panna,.
TC
Comment