***VEEBRUARI OFFTOPIC*** [ insert something original ]

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • PokerDevil
    Vana Tegija
    • Oct 2008
    • 1177

    #961
    Congratz!

    Comment

    • Rage
      Klubi Liige
      • Nov 2008
      • 6853

      #962
      mulle ei meeldi see liiga kirju keskkond.. ikoonid kribu-krabu täis.. igalpool täis igasugu nupe ja settinguid millest pooli sa kunagi ei kasuta.. seega loodan et foorumile tuleb skine juurde mille hulgast saaks ise valida.. mulle meeldivad sellised lihtsad ja väheste värvidega skinid.. võrdluseks siin ühe teise foorumiga..

      Comment

      • ranka
        Miljon Põhjust Kodus Olla
        • Sep 2008
        • 36444

        #963
        Algselt postitas Rage Vaata postitust
        mulle ei meeldi see liiga kirju keskkond.. ikoonid kribu-krabu täis.. igalpool täis igasugu nupe ja settinguid millest pooli sa kunagi ei kasuta.. seega loodan et foorumile tuleb skine juurde mille hulgast saaks ise valida.. mulle meeldivad sellised lihtsad ja väheste värvidega skinid.. võrdluseks siin ühe teise foorumiga..

        Ideed: http://foorum.pokkeriprod.com/showthread.php?t=3300

        Siin OT-s ma for sure ei jõua jälgida/mõelda. Kindlasti tulevad uue skinid ja arvan, et see mis praegu on default skin defaultiks ei jää.

        EDIT: see millega sa võrdled on phpbb

        Comment

        • leits
          Hundinui
          • Apr 2009
          • 9562

          #964
          davai skinnide lisamien peaks iisi olema .. sellega ei kannata vaadata for real midagi

          Comment

          • kollane
            Pokkerihai
            • Nov 2008
            • 2031

            #965
            Algselt postitas leits Vaata postitust
            davai skinnide lisamien peaks iisi olema .. sellega ei kannata vaadata for real midagi
            just norm ju
            kes kannatab see kaua elab

            Comment

            • leits
              Hundinui
              • Apr 2009
              • 9562

              #966
              jõin eile mingit jube head inglise siidrit big benis mingi henry ... 8,2 volli oli, tra t2na nii hea ei ole

              Comment

              • ranka
                Miljon Põhjust Kodus Olla
                • Sep 2008
                • 36444

                #967
                Algselt postitas leits Vaata postitust
                jõin eile mingit jube head inglise siidrit big benis mingi henry ... 8,2 volli oli, tra t2na nii hea ei ole
                Ma jõin ühe rummi ja ca 3 õlli ning ikka kuidagi kehv olla. Need siidrid ja õllid on tapamasinad.

                Comment

                • Madis Very
                  Bännitud
                  • Aug 2009
                  • 2951

                  #968
                  PNis üks ütles et olympsi fail saidil võetakse play moneys ka raket ... lol ?!

                  Comment

                  • Godspeed_EJ
                    Klubi Liige
                    • Nov 2009
                    • 3049

                    #969
                    Algselt postitas leits Vaata postitust
                    jõin eile mingit jube head inglise siidrit big benis mingi henry ... 8,2 volli oli, tra t2na nii hea ei ole



                    jep, see on hea

                    Comment

                    • -andres-
                      Moderaator
                      • Oct 2008
                      • 4546

                      #970
                      Algselt postitas ranka Vaata postitust
                      Ma jõin ühe rummi ja ca 3 õlli ning ikka kuidagi kehv olla. Need siidrid ja õllid on tapamasinad.
                      Mul jumala hea olla, kuigi ei lugenud mida sisse kallasin.

                      Comment

                      • K2snakas
                        Pokkerihai
                        • Feb 2009
                        • 2388

                        #971
                        kus see värk nüüd on kust ma saan lugemata teemasid vaadata???:O

                        E: vist sain!

                        Comment

                        • leits
                          Hundinui
                          • Apr 2009
                          • 9562

                          #972
                          no t2na on pigems sitt, yldsei saand aru et 8ne pauk sees oleks, mingist poest ka saab seda?

                          Comment

                          • bauss
                            Grinder
                            • Sep 2009
                            • 737

                            #973
                            isegi selveris peaks olema afaik, veeriku omas küll oli vähemalt kunagi

                            Comment

                            • Rage
                              Klubi Liige
                              • Nov 2008
                              • 6853

                              #974
                              niihh.. vaatame kas avatar jäi lõpuks külge.

                              tra miks mul foorumis avatari ei näita.. profiili settingutes näitab

                              Comment

                              • leits
                                Hundinui
                                • Apr 2009
                                • 9562

                                #975
                                ma ei saa selveris k2ia kuna kogun rimi kleepse :/ minul on ainult yks pood :D

                                Comment

                                Working...