Re: HU projekt (pokkeritoa otsinguil)
Uurisin ka 2p2 Pacific pokkeri rakeback teemat, ei leidnud ühtegi viidet, et rakebacki ei pakuta ning iga nädal (s.h. ka eile) oli päris mitu rakebacki tahtjat. Seega rakeback diil peaks siiani seal võrgus kehtima nii uutele, kui ka vanadele kasutajatele ja arvaks, et Maheaatom on ajanud midagi segamini?
Suht segane teema IMO.
Uurisin ka 2p2 Pacific pokkeri rakeback teemat, ei leidnud ühtegi viidet, et rakebacki ei pakuta ning iga nädal (s.h. ka eile) oli päris mitu rakebacki tahtjat. Seega rakeback diil peaks siiani seal võrgus kehtima nii uutele, kui ka vanadele kasutajatele ja arvaks, et Maheaatom on ajanud midagi segamini?
Suht segane teema IMO.

Comment