Prantsuse Võõrleegion

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • jrgn hell
    Klubi Liige
    • Oct 2008
    • 3328

    #121
    Re: Prantsuse Võõrleegion

    pinge kruvib

    jään järge ootama

    Comment

    • jrgn hell
      Klubi Liige
      • Oct 2008
      • 3328

      #122
      Re: Prantsuse Võõrleegion

      aga kuna sa jutustuses ilmselt nii pikalt kõikidele treeningu detailidel ei peatu, siis räägi palun käsivõitlusest.
      Et, mida te reaalselt õppiste. poks/taipoks ja dirty boxing ja siis igasugused näpud silma,rusikaga kõrri kiired lahedused ja basic liigeselukud/heited, või aeti mingi idamaade müstilist bullshitti ka?
      ja kas treening oli reaalselt sparri/drilli-rohke, või rohkem a´la üks näitab ette ja teised peksavad üksteist kokkuleppelise stsenaariumi alusel?

      Comment

      • Supsti
        Grinder
        • Dec 2008
        • 863

        #123
        Re: Prantsuse Võõrleegion

        Ootan lisa :)

        Comment

        • jott
          Jube Noob
          • Jul 2009
          • 183

          #124
          Re: Prantsuse Võõrleegion

          Algselt postitas Toots_x
          Kõigepealt peaksin Teid kõiki tänama, kes loevad ning kaasa elavad.
          Blogi külastatavus viimase kahe päeva jooksul on olnud suur, kokku üle 500 külastuse.

          Kõik see annab indu ainult juurde kirjutada, täna lisan kindlasti veel mõned postitused ning proovin seda ka lähipäevil edasi teha - juhul kui ma terve see nädal plaanitult kooma eelses seisundis ei viibi.

          Aitäh : )
          Kooma seisundis obv.

          Comment

          • oitarvi
            Vana Tegija
            • Jan 2009
            • 1231

            #125
            Re: Prantsuse Võõrleegion

            Toots, kui aastavahetusepidustustest veidi kosunud oled siis võiksid tõesti uue peatüki kirja panna. Hakkab muidu juba ununema. :)

            Comment

            • InternetiPervert

              #126
              Re: Prantsuse Võõrleegion

              Mõtlesin, et hakkan nüüd igavat blogi lugema, tuleb parem uni, aga eksisin. Väga huvitavad seiklused sul olnud ja kirjutamisannet on sul ka. Jään ootama lisa.

              Comment

              • K2snakas
                Pokkerihai
                • Feb 2009
                • 2388

                #127
                Re: Prantsuse Võõrleegion

                Algselt postitas InternetiPervert
                Mõtlesin, et hakkan nüüd igavat blogi lugema, tuleb parem uni, aga eksisin. Väga huvitavad seiklused sul olnud ja kirjutamisannet on sul ka. Jään ootama lisa.
                wtf is this shit:O
                kuidas sa midagi sellist üldse mõelda saad:D

                Comment

                • Toots_x
                  Õpihimuline Mängur
                  • Sep 2009
                  • 320

                  #128
                  Re: Prantsuse Võõrleegion

                  Tänane hommik on esimene kus püsib veel pilt ees, aastavahetus on selleks korraks möödas.
                  Mälestuseks kõrvarõngas (ei tea kuidas ma selle sain), pildid kus olen kellegi seeliku ...... Ma parem ei meenuta ja rohkem ei räägi..

                  Igaljuhul, õhtul kui keha ja vaim natukene kosunud, hakkan uuesti stabiilselt blogi täiendama : )

                  Comment

                  • InternetiPervert

                    #129
                    Re: Prantsuse Võõrleegion

                    Algselt postitas K2snakas
                    wtf is this shit:O
                    kuidas sa midagi sellist üldse mõelda saad:D
                    Üldiselt mulle väga blogide lugemine pinget ei paku. Tõesti, siin hoian mõndadel pokkeripäevikutel silma peal lootuses saada inspiratsiooni ja näpunäiteid aga seda blogi loed nagu huvitavat raamatut.

                    Comment

                    • mihkel88
                      Jube Noob
                      • Oct 2008
                      • 140

                      #130
                      Re: Prantsuse Võõrleegion

                      toots, ega sa aastavahetusel tartus pidu ei pannud... üks neiu kaotas kõrvarõnga ;D

                      Comment

                      • Toots_x
                        Õpihimuline Mängur
                        • Sep 2009
                        • 320

                        #131
                        Re: Prantsuse Võõrleegion

                        Algselt postitas mihkel88
                        toots, ega sa aastavahetusel tartus pidu ei pannud... üks neiu kaotas kõrvarõnga ;D
                        Ei pannud, vist, ega ma kindel ei ole.
                        EDIT:* Sain mälestuseks kõrvarõnga koos kõrvaauguga.

                        Comment

                        • Potik
                          FPP Pro
                          • Jul 2009
                          • 245

                          #132
                          Re: Prantsuse Võõrleegion

                          Kop-kop. Lähiajal lisa ka oodata? :)

                          Comment

                          • stenboy
                            Räme Fish
                            • Jan 2010
                            • 20

                            #133
                            Re: Prantsuse Võõrleegion

                            Ohhoo , päris hea text , igav ei hakka :D , kirjuta samamoodi edasi :P

                            Comment

                            • Jennifer
                              Pokkerihai
                              • Dec 2009
                              • 1503

                              #134
                              Re: Prantsuse Võõrleegion

                              Jep

                              Comment

                              • antnx
                                Pokkerihai
                                • Oct 2008
                                • 3102

                                #135
                                Re: Prantsuse Võõrleegion

                                Ei ole siin mingit märkimist. Kus uus postitus on?????

                                Comment

                                Working...