Prantsuse Võõrleegion

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Toots_x
    Õpihimuline Mängur
    • Sep 2009
    • 320

    #1

    Prantsuse Võõrleegion

    Tähelepanelikumad võibolla mäletavad kuidas mõnes postituses olen vaikselt maininud, mõni aktiivsem on lisanud MSN'i ning olen küsimustele vastanud.

    Ranka oli see mees, kes vaikselt mainis, et võiks ikka kirjutada, kogemusi jagada.
    Nüüd jõuluõhtul, kell 6 hommikul mõtlesin - pohhui, teen asja teoks.



    Siia teemasse ootaks siis aegaajalt ikka küsimusi / kommentaare / muljeid.
    Päris niimoodi ka ei viitsi, et kirjutan iseendale - keda huvitab, andke ikka endast märku.

    Vaatame mis asjast saab.
  • hotcocacola
    HTCCACLA
    • Oct 2008
    • 14473

    #2
    Re: Prantsuse Võõrleegion

    rohkem rohkem (Y)

    Comment

    • Helmps
      Grinder
      • Oct 2008
      • 828

      #3
      Re: Prantsuse Võõrleegion

      wow. ootaks rohkem tõesti. sissejuhatus huvitav:)

      Comment

      • Toots_x
        Õpihimuline Mängur
        • Sep 2009
        • 320

        #4
        Re: Prantsuse Võõrleegion

        Lisasin ka 2. suhteliselt sissejuhatava postituse.

        Mainin ka, et ootan (kohe / tulevikus) kommentaare nö kirjastiili kohta. Koos tagasisidega saan kokku kirjutada korraliku materjali, mida on meeldiv lugeda.

        Comment

        • ranka
          Miljon Põhjust Kodus Olla
          • Sep 2008
          • 36444

          #5
          Re: Prantsuse Võõrleegion

          WOW

          Parim lugemine EVERRRRRRRRRRRR!

          Comment

          • Johnny Jazz
            Õpihimuline Mängur
            • May 2009
            • 336

            #6
            Re: Prantsuse Võõrleegion

            Algselt postitas ranka
            WOW

            Parim lugemine EVERRRRRRRRRRRR!
            Võib põhimõtteliselt nii öelda küll. Vääääga kõva! Jään pingsalt jätku ootama.

            Comment

            • Madis Very
              Bännitud
              • Aug 2009
              • 2951

              #7
              Re: Prantsuse Võõrleegion

              Super lugemine !!!

              Comment

              • Staier
                Jube Noob
                • Dec 2008
                • 166

                #8
                Re: Prantsuse Võõrleegion

                Algselt postitas Madis Very
                Super lugemine !!!
                +100

                Comment

                • Karikakar
                  Vana Tegija
                  • Jul 2009
                  • 1235

                  #9
                  Re: Prantsuse Võõrleegion

                  Kirjastiili küll ära muuda, väga kõva lugemine!

                  Comment

                  • Nozzu
                    Vana Tegija
                    • Oct 2008
                    • 1140

                    #10
                    Re: Prantsuse Võõrleegion

                    Aii, mõnus vürtsikas suutäis. (y) See tunde liikumatult rohelise ukse taga seismine tõi meelde kaadrid filmist "Kaklusklubi" :)

                    Comment

                    • leits
                      Hundinui
                      • Apr 2009
                      • 9562

                      #11
                      Re: Prantsuse Võõrleegion

                      vat see on elu .. ootan juba järgmist postitust

                      Comment

                      • rohelinekonn
                        Klubi Liige
                        • Nov 2008
                        • 3808

                        #12
                        Re: Prantsuse Võõrleegion

                        väga hea lugemine ootan juba järge

                        Comment

                        • ranka
                          Miljon Põhjust Kodus Olla
                          • Sep 2008
                          • 36444

                          #13
                          Re: Prantsuse Võõrleegion

                          Ai paremaks läheb!!

                          Comment

                          • vsiu100
                            Moderaator
                            • Oct 2008
                            • 4253

                            #14
                            Re: Prantsuse Võõrleegion

                            next!

                            väga huvitav lugemine.
                            tuleb meelde, kui miski 2a tagasi pärnusse sõites võtsin peale 2 noormeest, kes häälega Inglismaale suundusid.
                            1 oli miski 7-8 korda häälega mööda Euroopat rännanud ja Indias elanud jne. sealt kuulis sarnaseid lugusid. väga huvitav.

                            Comment

                            • Sebastian_du
                              Klubi Liige
                              • Jul 2009
                              • 232

                              #15
                              Re: Prantsuse Võõrleegion

                              Ma näen Leo jälgedes käimise järgi kirjanduse preemiat. Huvitavad kogemuse+hästi kirjutatud=hüva lugemine

                              Comment

                              Working...