Tähelepanelikumad võibolla mäletavad kuidas mõnes postituses olen vaikselt maininud, mõni aktiivsem on lisanud MSN'i ning olen küsimustele vastanud.
Ranka oli see mees, kes vaikselt mainis, et võiks ikka kirjutada, kogemusi jagada.
Nüüd jõuluõhtul, kell 6 hommikul mõtlesin - pohhui, teen asja teoks.
Siia teemasse ootaks siis aegaajalt ikka küsimusi / kommentaare / muljeid.
Päris niimoodi ka ei viitsi, et kirjutan iseendale - keda huvitab, andke ikka endast märku.
Vaatame mis asjast saab.
Ranka oli see mees, kes vaikselt mainis, et võiks ikka kirjutada, kogemusi jagada.
Nüüd jõuluõhtul, kell 6 hommikul mõtlesin - pohhui, teen asja teoks.
Siia teemasse ootaks siis aegaajalt ikka küsimusi / kommentaare / muljeid.
Päris niimoodi ka ei viitsi, et kirjutan iseendale - keda huvitab, andke ikka endast märku.
Vaatame mis asjast saab.
TC
Comment