Raamatute teema (pokkerivälised)

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • marxiku
    Õpihimuline Mängur
    • May 2009
    • 471

    #16
    Re: Raamatute teema (pokkerivälised)

    "Kehale kirjutatud" jätan meelde

    Comment

    • Godspeed_EJ
      Klubi Liige
      • Nov 2009
      • 3049

      #17
      Re: Raamatute teema (pokkerivälised)




      Suurim Eesti raamatute pood. Uued ja kasutatud raamatud soodsate hindadega.



      Emotsionaalne intelligentsus
      soovitan.

      Comment

      • toonesepp
        Julm Donk
        • Nov 2009
        • 54

        #18
        Re: Raamatute teema (pokkerivälised)

        Suvest sügiseni lugesin sellise listi:

        Vladzimir Karatkevitš - "Kuningas Stahhi ajujaht"
        Sergei Lukjanenko - "Öine vahtkond"
        György Botond-Bolies - "Redivivus palub tuld"
        Robert van Gulik - "Kummitused kloostris. Lakksirm"
        Mario Puzo - "Ristiisa"
        Robert Silverberg - "Aja maskid"
        Belle de Jour - "Londoni lõbutüdruku intiimseiklused"
        Banana Yoshimoto - "Köök"
        John Dickson Carr - "Kolm kirstu"
        Irina Denežkina - "Anna mulle (Song for lovers)"
        Sofi Oksanen - "Baby Jane"

        Sügisest hetkeni ei ole veel viitsinud kokku võtta.

        Comment

        • Karikakar
          Vana Tegija
          • Jul 2009
          • 1235

          #19
          Re: Raamatute teema (pokkerivälised)

          Suurim Eesti raamatute pood. Uued ja kasutatud raamatud soodsate hindadega.

          Comment

          • nikitheone
            Mr. Puujalg
            • Aug 2009
            • 6446

            #20
            Re: Raamatute teema (pokkerivälised)

            suht bs on see viimane imo
            &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

            Comment

            • Karikakar
              Vana Tegija
              • Jul 2009
              • 1235

              #21
              Re: Raamatute teema (pokkerivälised)

              Algselt postitas nikitheone
              suht bs on see viimane imo
              Hakkame maitse üle vaidlema? :)

              Comment

              • nikitheone
                Mr. Puujalg
                • Aug 2009
                • 6446

                #22
                Re: Raamatute teema (pokkerivälised)

                vabalt, selleks teema ongi.
                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                Comment

                • Karikakar
                  Vana Tegija
                  • Jul 2009
                  • 1235

                  #23
                  Re: Raamatute teema (pokkerivälised)

                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                  Comment

                  • nikitheone
                    Mr. Puujalg
                    • Aug 2009
                    • 6446

                    #24
                    Re: Raamatute teema (pokkerivälised)

                    siin oligi värk - ma olen enne sellist asja lugenud. minu jaoks oli see täpselt selline ümmargune ameerikalik lälla enesabi raamat, mis ei rääkinud mitte midagi.
                    kuna ise olen ka malega täpselt 8 aastat tegelenud, siis ootasin rohkemat.
                    &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                    Comment

                    • Allanaator13
                      FPP Pro
                      • Sep 2009
                      • 285

                      #25
                      Re: Raamatute teema (pokkerivälised)

                      "Dorian Gray portree" ja"Tramm nimega iha" - Nuts

                      Comment

                      • KeRRRt
                        Grinder
                        • May 2009
                        • 774

                        #26
                        Re: Raamatute teema (pokkerivälised)



                        "Kuristik rukkis" S.D. Salinger

                        Sai läbi nüüd :D
                        Kohe kooli vastama.
                        Väga kergesti loetav ja lihtne raamat.

                        Comment

                        • Pahvak
                          Pastilaa?? Ei!
                          • Dec 2008
                          • 4431

                          #27
                          Re: Raamatute teema (pokkerivälised)

                          Algselt postitas vsiu100
                          "Naine" on väga hea raamat. Sain isalt laenuks ja pool läbi.
                          Märksõnad: kiiksuga inimsuhted, pohhuism, sarkasm, huumor.
                          Fullstacks have more fun.

                          Comment

                          • jrgn hell
                            Klubi Liige
                            • Oct 2008
                            • 3328

                            #28
                            Re: Raamatute teema (pokkerivälised)

                            sirvisin emal külas olles Maire aunaste 5a peidus


                            ei, väga peen mutt

                            ja kas keegi seda Kaur Kenderi soovitatud modeeli päevikut on lugenud "Milana" vms nimeks

                            Comment

                            • donkament
                              Pokkerihai
                              • Apr 2009
                              • 1945

                              #29
                              Re: Raamatute teema (pokkerivälised)

                              Lemmik on "Gomorra" by Roberto Saviano. rohkem pole see aasta eriti lugenud ka v.a mõned ilukirjandusteosed.

                              Comment

                              • jott
                                Jube Noob
                                • Jul 2009
                                • 183

                                #30
                                Re: Raamatute teema (pokkerivälised)

                                Sõjaväes sai loetud P. Pajumaa "Rusikatega raiutud rada". Pole raamatute lugeja, aga see oli super. http://www.raamatukoi.ee/cgi-bin/raamat?144790

                                Comment

                                Working...