Raamatute teema (pokkerivälised)

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • tolmuahv
    Klubi Liige
    • Feb 2009
    • 2502

    #46
    Re: Raamatute teema (pokkerivälised)

    Algselt postitas vsiu100
    Suhteliselt mõttetu raamat oli. Peale selle outdated ja briti tabloidi stiilis kirjutatud, kesksel kohal on nende jaoks Chelsea ametnike omavahelised võitlused. Kui Venemaa ja/või oligarhide kohta tahad lugeda, siis soovitan Hodorkovski lugu 'Vaikuse vang' või Litvinenko 'Terror from Within'.

    Comment

    • Godspeed_EJ
      Klubi Liige
      • Nov 2009
      • 3049

      #47
      Re: Raamatute teema (pokkerivälised)

      Algselt postitas jott
      np, ei uskunud väga et keegi sellest raamatust väga teab though :) Kuidas sa kunagi selle rammatuga kokku üldse puutusid?
      trennikaaslane soovitas. kahjuks oli ta enda eksemplaar laenutusringis teadmata kadunuks jäänud.

      Comment

      • tolmuahv
        Klubi Liige
        • Feb 2009
        • 2502

        #48
        Re: Raamatute teema (pokkerivälised)

        Viimane hea raamat oli 'A Colossal Failure of Common Sense - The Inside Story of the Collapse of Lehman Brothers'.
        (http://www.amazon.com/Colossal-Failu.../dp/0307588335)

        Kel vähegi mingit huvi maailmas toimuva ja USA finantskriisi põhjuste ja kulgemise osas, siis soovitan. Kirjutatud Lehmani trading floori vice presidenti poolt, kes mängus osales. Kõik, kellele olen soovitanud, on kiitnud. Lugeda saab ilma finantshariduseta. Isegi enda naine loeb ja kiidab.

        Comment

        • Aristotep
          Grinder
          • Oct 2008
          • 605

          #49
          Re: Raamatute teema (pokkerivälised)

          Leidsin raamaturiiulist Stephen Kingi "Misery".
          Nagu Kingi puhul ikka, ei pidanud pettuma :)

          Comment

          • sukisuki
            Räme Fish
            • Apr 2009
            • 13

            #50
            Re: Raamatute teema (pokkerivälised)

            [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=VaDeXsokL-E[/youtube]

            Comment

            • mkva
              Pokkerihai
              • Nov 2009
              • 1972

              #51
              Re: Raamatute teema (pokkerivälised)

              Eile hakkasin lugema Tai-Naeratuste maa (mai Loog ja Karin Dean) vägaväga hea raamat.
              Vahepeal olen ka tasapisi võtnud Jaipur-Delhi:himaalaja: reisikohvrist leitud lood (Aime Hansen) Ka täitsa huvitav.

              Comment

              • Madis_89
                Grinder
                • Feb 2009
                • 841

                #52
                Re: Raamatute teema (pokkerivälised)

                Eile lõpetasin Videviku sarja, isegi midnight sun'i 12 ilmunud peatükki lugesin läbi.
                Ei tea miks paljud seda kiruvad, aka "täiesti mõttetu , minig vampiiripask" jne. Mulle väga meeldis.

                Comment

                • Jennifer
                  Pokkerihai
                  • Dec 2009
                  • 1503

                  #53
                  Re: Raamatute teema (pokkerivälised)

                  Videvik on väga hea!:)

                  Comment

                  • Madis_89
                    Grinder
                    • Feb 2009
                    • 841

                    #54
                    Re: Raamatute teema (pokkerivälised)

                    Kahju, et Meyer Midnight sun'i veel lõpetanud pole, Edwardi pilgu läbi tundub esimene osa ka väga huvitav.

                    Comment

                    • DanRai
                      Bännitud
                      • Nov 2008
                      • 31

                      #55
                      Re: Raamatute teema (pokkerivälised)

                      Ma tahaks ka vampiir olla :-X

                      Comment

                      • mkva
                        Pokkerihai
                        • Nov 2009
                        • 1972

                        #56
                        Re: Raamatute teema (pokkerivälised)

                        omgomgomg, lugesin kahe ööga läbi raamatu "Private Dancer" by Stephen Leather. Mina lugesin muidugi eesti keelde tõlgitut ehk siis 'Isiklik Tantsija'
                        Üldiselt keda vähegi huvitab Tai elu võiks seda lugeda. Ja kes kavatseb Taisse minna, see PEAKS seda lugema. Nuts raamat igatahes. Soovitan.

                        Comment

                        • Codecci
                          Luuramas Naisteturniire
                          • Nov 2008
                          • 7574

                          #57
                          Re: Raamatute teema (pokkerivälised)

                          Ainuke mitte-pokkeriraamat mis üldse on meeldinud on "Rikas isa, vaene isa".

                          Comment

                          • ok2aa
                            Klubi Liige
                            • Oct 2008
                            • 1903

                            #58
                            Re: Raamatute teema (pokkerivälised)

                            lol

                            Comment

                            • Pahvak
                              Pastilaa?? Ei!
                              • Dec 2008
                              • 4431

                              #59
                              Re: Raamatute teema (pokkerivälised)

                              Algselt postitas Codecci
                              Ainuke mitte-pokkeriraamat mis üldse on meeldinud on "Rikas isa, vaene isa".
                              Kahju.

                              Mul on selle raamatu suhtes alati eelarvamused olnud. Ilmselt sellepärast, et enamik inimesi tutvusringkonnast, kes seda raamatut soovitavad, ei ole minu silmis just väga ambitsioonikad. Loevad vist sellepärast, et endale head tuju tekitada (eneseabiraamat, lol). No disrespect for you, Codecci.
                              Fullstacks have more fun.

                              Comment

                              • Codecci
                                Luuramas Naisteturniire
                                • Nov 2008
                                • 7574

                                #60
                                Re: Raamatute teema (pokkerivälised)

                                Algselt postitas Pahvak
                                Kahju.

                                Mul on selle raamatu suhtes alati eelarvamused olnud. Ilmselt sellepärast, et enamik inimesi tutvusringkonnast, kes seda raamatut soovitavad, ei ole minu silmis just väga ambitsioonikad. Loevad vist sellepärast, et endale head tuju tekitada (eneseabiraamat, lol). No disrespect for you, Codecci.
                                Ega mulle ei meeldigi see sellepärast, et sain jõhkralt uusi teadmisi. The Poker Mindset on mu lemmik pokkeriraamat ja kõige rohkem kasu toonud mulle raamatutest, olgugi, et sain sealt vist 0 uut teadmist.

                                FWIW, mu raamatu sample on väike, elu jooksul ~ 10 raamatut lugenud maksimum.

                                Comment

                                Working...