Jõuluannetus

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #151
    Re: Jõuluannetus

    Comment

    • variatsioon
      Pokkeritark
      • Nov 2008
      • 5849

      #152
      Re: Jõuluannetus

      Tegelikult võiksid pokkeriprod alustada maksude maksmisega, see 40 tuh on ikka väga väike protsent võrreldeses sellega kui nad oma teenistuselt ka riigile sots ja tulumaksu maksaksid. vastus
      ~Tom [24.12.2009, 14:35]

      Comment

      • Svenza
        Svetlana aka Buldooser
        • Oct 2008
        • 3591

        #153
        Re: Jõuluannetus

        Saatsin putsi juba selle venna, täisdebiil ikka

        Comment

        • pikk28
          Klubi Liige
          • Oct 2008
          • 6695

          #154
          Re: Jõuluannetus

          Algselt postitas Svenza
          Saatsin ***** juba selle venna, täisdebiil ikka
          +1. raudselt mingi kaotav fish kes ulub seal

          Comment

          • mislinn
            Pokkerihai
            • Apr 2009
            • 1734

            #155
            Re: Jõuluannetus

            Mul pole sõnu, mis inimestel viga on :-\

            Comment

            • kollane
              Pokkerihai
              • Nov 2008
              • 2031

              #156
              Re: Jõuluannetus

              Algselt postitas mislinn
              Mul pole sõnu, mis inimestel viga on :-\
              kadedad mis muud

              Comment

              • hoss23
                Klubi Liige
                • Oct 2008
                • 2551

                #157
                Re: Jõuluannetus

                Algselt postitas Svenza
                Saatsin ***** juba selle venna, täisdebiil ikka
                kätte saaks sellise, ei tea mis teeks....

                Comment

                • Tregeq
                  Jube Noob
                  • Jun 2009
                  • 157

                  #158
                  Re: Jõuluannetus

                  (Y) nice work :)

                  Comment

                  • Tigrano
                    Administraator
                    • Oct 2008
                    • 7614

                    #159
                    Re: Jõuluannetus

                    Algselt postitas kollane
                    kadedad mis muud
                    +1 see on kadedus kindlalt, ei tasu lihtsalt tähele panna selliseid inimesi, mis on muidugi raske, sest enamus kadedad irw.

                    Comment

                    • camu
                      Super Moderaator
                      • Jan 2009
                      • 3411

                      #160
                      Re: Jõuluannetus

                      Ilus! Ma olen küll meie üle uhke!

                      Comment

                      • kjmrc
                        Pokkerihai
                        • Aug 2009
                        • 4541

                        #161
                        Re: Jõuluannetus

                        Väga kõva värk, et sellise asjaga hakkama saite (Y) Respect!

                        Comment

                        • MrT2inem
                          Jube Noob
                          • Dec 2009
                          • 132

                          #162
                          Re: Jõuluannetus

                          Päris kiiduväärt ettevõtmine (Y)

                          Comment

                          • lenC
                            Administraator
                            • Oct 2008
                            • 6440

                            #163
                            Re: Jõuluannetus

                            Bump. Lubasin tõestada, et shippisin ikka rahad ära.

                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                            Paraku võrdluspilti tabeliga ei saa momendil presenteerida, viimasel päeval n-ö sodisin seda mõnusalt ja on top of that unustasin saveda(ca 2/3 on olemas, taastamine tähendaks tund aega pornot jälle). Loomatoidu poes jäi siiski 100-200 kulli üle, mis on siiani minu kontol, arvan, et igaühele mingi $0.01 tagasi saata on debiilne, viskan nt järgmine aasta summale otsa selle äkki? Ja andke teada, kui on vaja see annetajate tabel ikkagi taastada :-[

                            edit: ma ei oska parema kvaliteediga neid pilte teha :-\

                            Comment

                            • ranka
                              Miljon Põhjust Kodus Olla
                              • Sep 2008
                              • 36444

                              #164
                              Re: Jõuluannetus



                              Siin siis ka annetajatele väike tänukiri. Tsiteerin:

                              Pokkeriprod.com liikmetele, kes toetasid meie personali motivatsioonikoolitusega. Lähemalt vaata siit.

                              Comment

                              • taipupole
                                Lõpuboss
                                • Oct 2008
                                • 2181

                                #165
                                Re: Jõuluannetus

                                Tõstan korraks üles 2009. aasta (eelmise siis) annetuse teema. Tartu linnavolikogu otsustas, et tuleb välja kuulutada riigihange Tartu Maarja Kooli uue bussi ostmiseks (http://info.raad.tartu.ee/webaktid.nsf/0/4D2B0BA6F1768BCFC225785B00386EF9/$FILE/lvko2011041400178.pdf).

                                Suur aitäh kõigile, kes aitasid ja kooli omaosaluse fondi täitsid. Läks küll vähe kaeum aega, kuid nüüd peaks koolil varsti uus sõiduvahend olemas olema.

                                Comment

                                Working...