Re: Jõuluannetus
Väga liigutav, tublid olete! Kahjuks ise ei olnud märganud seda topikut varem... Aga eks ma järgmiseks aastaks tulen ja teen selle arvelt priskema annetuse siis!:)
Väga liigutav, tublid olete! Kahjuks ise ei olnud märganud seda topikut varem... Aga eks ma järgmiseks aastaks tulen ja teen selle arvelt priskema annetuse siis!:)
TC
Comment