Jõuluannetus

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • seep
    Grinder
    • Dec 2009
    • 698

    #136
    Re: Jõuluannetus

    Väga liigutav, tublid olete! Kahjuks ise ei olnud märganud seda topikut varem... Aga eks ma järgmiseks aastaks tulen ja teen selle arvelt priskema annetuse siis!:)

    Comment

    • Svenza
      Svetlana aka Buldooser
      • Oct 2008
      • 3591

      #137
      Re: Jõuluannetus

      Väga kõva (y)

      Comment

      • rohelinekonn
        Klubi Liige
        • Nov 2008
        • 3808

        #138
        Re: Jõuluannetus

        Vahva

        Comment

        • masterpuppet
          Pokkerihai
          • Oct 2008
          • 2094

          #139
          Re: Jõuluannetus

          Salapärasel sõbral peaks ju täitsa siin kasutaja olemas olema...

          Comment

          • ranka
            Miljon Põhjust Kodus Olla
            • Sep 2008
            • 36444

            #140
            Re: Jõuluannetus

            Algselt postitas masterpuppet
            Salapärasel sõbral peaks ju täitsa siin kasutaja olemas olema...
            Ole vait, nii on ilusam. Ühel heal päeval rebime talt maski maha nagu seebiooperis. Kui järgi ei jäta, siis saad bänni :P

            Comment

            • ahkdum
              Julm Donk
              • Jan 2009
              • 58

              #141
              Re: Jõuluannetus

              Väga viisakas yritus!
              Tekkis ka kysimus, et kas loomade varjupaik soovis ise seda toitu või mõte tuli annetajate poolt?

              Comment

              • vsiu100
                Moderaator
                • Oct 2008
                • 4253

                #142
                Re: Jõuluannetus

                Algselt postitas ahkdum
                Väga viisakas yritus!
                Tekkis ka kysimus, et kas loomade varjupaik soovis ise seda toitu või mõte tuli annetajate poolt?
                mõte tuli annetajate(minu?) poolt.
                kuskil jooksin miski info, et toidunappuse tõttu tuleb muidu magama hakate panema.
                seal hoiupaigas oli ka teisi, kes tõid kottidega toitu. meie kogus tundus (täna) suurim :)

                Comment

                • ahkdum
                  Julm Donk
                  • Jan 2009
                  • 58

                  #143
                  Re: Jõuluannetus

                  Algselt postitas vsiu100
                  mõte tuli annetajate(minu?) poolt.
                  kuskil jooksin miski info, et toidunappuse tõttu tuleb muidu magama hakate panema.
                  seal hoiupaigas oli ka teisi, kes tõid kottidega toitu. meie kogus tundus (täna) suurim :)
                  Mõtlen seda, et kuna toidul on kindlasti ka mingi realiseerimis aeg, et kas on mõistlik selline laadung korraga ära osta? Aga võibolla loomatoidul see nii ei ole!?:)

                  Comment

                  • masterpuppet
                    Pokkerihai
                    • Oct 2008
                    • 2094

                    #144
                    Re: Jõuluannetus

                    Ma usun, et varjupaigas kulub selline kogus toitu päris kiiresti ära. Liiga kiiresti...

                    Comment

                    • ranka
                      Miljon Põhjust Kodus Olla
                      • Sep 2008
                      • 36444

                      #145
                      Re: Jõuluannetus

                      Eesti suurim internetipokkerimängijaid ühendav portaal PokkeriProd.com viis liikmete seas läbi vabatahtliku jõuluannetuse, et niimoodi mitmele toetust vajavale asutusele rõõmu teha.

                      Comment

                      • Svenza
                        Svetlana aka Buldooser
                        • Oct 2008
                        • 3591

                        #146
                        Re: Jõuluannetus

                        Algselt postitas ranka
                        Eesti suurim internetipokkerimängijaid ühendav portaal PokkeriProd.com viis liikmete seas läbi vabatahtliku jõuluannetuse, et niimoodi mitmele toetust vajavale asutusele rõõmu teha.
                        Normal

                        Comment

                        • hoss23
                          Klubi Liige
                          • Oct 2008
                          • 2551

                          #147
                          Re: Jõuluannetus

                          this is just cooooooool

                          Comment

                          • alaska
                            forever
                            • Oct 2008
                            • 6599

                            #148
                            Re: Jõuluannetus

                            Mingi 5 aasta pärast peaks jõulutunnelile ära panema.

                            Comment

                            • JohnnyDolce
                              Õpihimuline Mängur
                              • Nov 2009
                              • 454

                              #149
                              Re: Jõuluannetus




                              Comment

                              • hotcocacola
                                HTCCACLA
                                • Oct 2008
                                • 14473

                                #150
                                Re: Jõuluannetus

                                Algselt postitas alaska
                                Mingi 5 aasta pärast peaks jõulutunnelile ära panema.

                                LOL (Y)

                                gg sõbrad =)

                                Comment

                                Working...