Jõuluannetus

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • lenC
    Administraator
    • Oct 2008
    • 6440

    #61
    Re: Jõuluannetus

    Algselt postitas pastilaa
    Mu ainus soov oli, et minu raha läheks liigikaaslastele.
    aitäh parandamast! minu ****

    Comment

    • ranka
      Miljon Põhjust Kodus Olla
      • Sep 2008
      • 36444

      #62
      Re: Jõuluannetus

      Algselt postitas lenC
      Hõisake kui midagi näete, märkmetesse panen Starsi kasutaja või mis nimelt pangakanne tuli. Ei tea, kas võin kõiki avaldada, nii et parem jätan selle kinni momendil. Vabandage pildi kvaliteeti :(

      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
      Kui viitsid siis võid minu rahale ka panna 100% lastekodu asemel "kõik". Hiljem lihtsam arvutada :)

      Comment

      • lenC
        Administraator
        • Oct 2008
        • 6440

        #63
        Re: Jõuluannetus

        tehtud

        Comment

        • kollane
          Pokkerihai
          • Nov 2008
          • 2031

          #64
          Re: Jõuluannetus

          panen ka kindlasti midagi viimasel minutul või nädala lõpus
          vastvalt tulemustele summa

          Comment

          • altzie
            Klubi Liige
            • Oct 2008
            • 169

            #65
            Re: Jõuluannetus

            Algselt postitas kollane
            panen ka kindlasti midagi viimasel minutul või nädala lõpus
            vastvalt tulemustele summa
            sama siin

            Comment

            • Fortune
              IP
              • Oct 2008
              • 1396

              #66
              Re: Jõuluannetus

              panin 50$ teele

              Comment

              • ranka
                Miljon Põhjust Kodus Olla
                • Sep 2008
                • 36444

                #67
                Re: Jõuluannetus

                $446 läks lencindahood PokerStarsi kontole teele. See on siis TrioBeti €300 foorumite liigalt saadud raha.

                Comment

                • lenC
                  Administraator
                  • Oct 2008
                  • 6440

                  #68
                  Re: Jõuluannetus

                  viimased 2 kätte saadud

                  Comment

                  • camu
                    Super Moderaator
                    • Jan 2009
                    • 3411

                    #69
                    Re: Jõuluannetus

                    30$ shipitud tilti. (Potu55) Lastekodule.

                    Klouni pilti polnud enam!

                    Comment

                    • sm112
                      Grinder
                      • Jun 2009
                      • 776

                      #70
                      Re: Jõuluannetus

                      50$ lastekodule, kandsin starsi.

                      Comment

                      • Kotkas1000
                        Pokkerihai
                        • Nov 2009
                        • 2305

                        #71
                        Re: Jõuluannetus

                        Väike panus ka minu poolt sellesse toredasse üritusse. Raha kantud Sinule PokerStars kontole. Arvan, et loomadele kulub see kõige rohkem ära, et siis loomade varjupaigale läheb minu osa. Häid jõule!!

                        Comment

                        • pikk28
                          Klubi Liige
                          • Oct 2008
                          • 6695

                          #72
                          Re: Jõuluannetus

                          Algselt postitas kollane
                          panen ka kindlasti midagi viimasel minutul või nädala lõpus
                          vastvalt tulemustele summa
                          sama siin.

                          Comment

                          • hoss23
                            Klubi Liige
                            • Oct 2008
                            • 2551

                            #73
                            Re: Jõuluannetus

                            30$ shipitud PS-i (runo23) ja jaotaks selle kõigi vahel ära. Tänud!

                            Comment

                            • Naxer
                              Õpihimuline Mängur
                              • Mar 2009
                              • 345

                              #74
                              Re: Jõuluannetus

                              Tänuväärt ettevõtmine, minult ka 30$ kõigi sihtgruppide vahel jagamiseks! :)

                              Comment

                              • runnar
                                Grinder
                                • Oct 2008
                                • 740

                                #75
                                Re: Jõuluannetus

                                $50 läks FTPsse, tartu

                                Comment

                                Working...