Olen pisipisi #"!%"# ( Jõululuuletused 2009 )

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Toots_x
    Õpihimuline Mängur
    • Sep 2009
    • 320

    #46
    Re: Olen pisipisi #"!%"# ( Jõululuuletused 2009 )

    Kui ma lähen õhtul naisega kontserdile, loomulikult ma maksan selle eest, kuulan huviga ja tunnen ennast hästi.

    Kui olen hommikul ärganud, naine kodus lõugab, tööle hiljaks jäämas, isegi kui ma tunnen ära kes laulab kuskilt metroos siis jalutaksin ikkagi mööda, sest mu mõtted on juba olnud viimased 30 minutit kuskil teisel planeedil.

    Comment

    • vsiu100
      Moderaator
      • Oct 2008
      • 4253

      #47
      Re: Olen pisipisi #"!%"# ( Jõululuuletused 2009 )

      Ja uuesti: pole absull vahet, kas seal mängis Metallica, Joshua Bell või tantsiti Luikede järve.
      julgen vastu vaielda. Metallica oleks kindlasti rohkem tähelepanu saanud.


      Nagu näiteks veini pimetestid jms.
      ülihea näide. et osata hinnata 5000.- kuiva veini, pead olema seda varasemalt õppinud hindama. vastasel juhul maitseb sulle ikka 70.- magus vein rohkem.

      Testi mõttest saan aru, aga imo on vähemalt samapalju mitte märkamises süüdi inimeste oskamatus mingit nähtust hinnata kui tormamine ja kiirustamine.

      Comment

      • oitarvi
        Vana Tegija
        • Jan 2009
        • 1231

        #48
        Re: Olen pisipisi #"!%"# ( Jõululuuletused 2009 )

        Lapsepõlvest meenub kaks jõululuuletust ainult. ;D
        Siis oli jõle diip kõigil mingi tobenaljaks luuletus pähe saada.

        1.
        Jõuluvana tore mees,
        mantel seljas, habe ees.
        Võttis kätte, puges põhku,
        peeretas ja lendas õhku.

        2.
        Jõluvana vahva mees,
        istus kõrtsi ukse ees.
        Suitsetas ja viina jõi,
        kõik laste kingid ära sõi.


        Comment

        • oitarvi
          Vana Tegija
          • Jan 2009
          • 1231

          #49
          Re: Olen pisipisi #"!%"# ( Jõululuuletused 2009 )

          Pole küll luuletus, aga hea nali, mille netist leidsin. :)

          Aafrika. On põud. Midagi pole süüa. Lapsed lamavad näljast nõrkenult maas. Järsku näevad - jõuluvana lendab neist saaniga üle. "Jõuluvana! Kingitusi!" hüüavad lapsed. "Ei, ei" ütleb jõuluvana. "Kingitusi saavad ainult head lapsed, kes hommikuti ilusasti putru söövad".

          Comment

          • Marek K.
            Klubi Liige
            • Oct 2008
            • 1477

            #50
            Re: Olen pisipisi #"!%"# ( Jõululuuletused 2009 )

            vesi suured laevad kannab
            pokker ainutl kurbust annab
            aga mulle siiski ükstaskõik on see
            sest jõulutaat on teel

            original: jrgn hell feat jay-z

            Comment

            Working...