Re: Olen pisipisi #"!%"# ( Jõululuuletused 2009 )
Kui ma lähen õhtul naisega kontserdile, loomulikult ma maksan selle eest, kuulan huviga ja tunnen ennast hästi.
Kui olen hommikul ärganud, naine kodus lõugab, tööle hiljaks jäämas, isegi kui ma tunnen ära kes laulab kuskilt metroos siis jalutaksin ikkagi mööda, sest mu mõtted on juba olnud viimased 30 minutit kuskil teisel planeedil.
Kui ma lähen õhtul naisega kontserdile, loomulikult ma maksan selle eest, kuulan huviga ja tunnen ennast hästi.
Kui olen hommikul ärganud, naine kodus lõugab, tööle hiljaks jäämas, isegi kui ma tunnen ära kes laulab kuskilt metroos siis jalutaksin ikkagi mööda, sest mu mõtted on juba olnud viimased 30 minutit kuskil teisel planeedil.
Comment