Olen pisipisi #"!%"# ( Jõululuuletused 2009 )

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Toots_x
    Õpihimuline Mängur
    • Sep 2009
    • 320

    #16
    Re: Olen pisipisi #"!%"# ( Jõululuuletused 2009 )

    Algselt postitas $$$
    epic fail teema =/ .
    Teema kukkus välja vastupidiselt minu ootustele, kuid siiski, miks ka mitte ennem jõule väike nurgake kus luulelisi vaimusünnitusi jagada saame

    Teemat tehes pidasin silmas rohkem luuletusi, mida pigem käsi südamel jõuluvanale lugeda, et oma kingipakk selleks aastaks kätte saada.
    Mitte, et ma jõulude ning salmide fänn oleksin, kuid karja terroriseerivate sugulaste vastu lihtsalt ei saa.

    Comment

    • $$$
      Vana Tegija
      • Mar 2009
      • 1072

      #17
      Re: Olen pisipisi #"!%"# ( Jõululuuletused 2009 )

      ma rohkem siin nende luuletuste kohapealt, et eriti "vinged" teised ...

      Comment

      • Tarmonator
        Lingiparandaja
        • Oct 2008
        • 3274

        #18
        Re: Olen pisipisi #"!%"# ( Jõululuuletused 2009 )

        Algselt postitas $$$
        ma rohkem siin nende luuletuste kohapealt, et eriti "vinged" teised ...
        tee paremini

        Comment

        • hotcocacola
          HTCCACLA
          • Oct 2008
          • 14473

          #19
          Re: Olen pisipisi #"!%"# ( Jõululuuletused 2009 )

          kui minu luuletuse loed jõuluvanale, siis ta annab sulle insta 1000$se boonuskaardi :D

          Comment

          • $$$
            Vana Tegija
            • Mar 2009
            • 1072

            #20
            Re: Olen pisipisi #"!%"# ( Jõululuuletused 2009 )

            Algselt postitas Tarmonator
            tee paremini
            Ei =/ .

            Ranka oma oli veel hea, aga hiljem kiskus mõtetuks ropendamiseks ära.

            Comment

            • alaska
              forever
              • Oct 2008
              • 6599

              #21
              Re: Olen pisipisi #"!%"# ( Jõululuuletused 2009 )

              Algselt postitas $$$
              Ei =/ .

              Ranka oma oli veel hea, aga hiljem kiskus mõtetuks ropendamiseks ära.
              Ütleb AnaalVandaal. ;D

              Comment

              • Sass
                Bännitud
                • Dec 2008
                • 1889

                #22
                Re: Olen pisipisi #"!%"# ( Jõululuuletused 2009 )

                Tere tere jõuluvana,
                ma ei taha väga palju.
                Lihtsalt Stars paneb maha pasa,
                Arvuti peale olen jälle valju.

                Ma ei taha sotti viit,
                ega mingit vaha.
                LIHTSALT LÕPETA SE BAD BEAT,
                SEST MUL ON JUBA PAHA!!

                Comment

                • hotcocacola
                  HTCCACLA
                  • Oct 2008
                  • 14473

                  #23
                  Re: Olen pisipisi #"!%"# ( Jõululuuletused 2009 )

                  Algselt postitas $$$
                  Ei =/ .

                  Ranka oma oli veel hea, aga hiljem kiskus mõtetuks ropendamiseks ära.
                  ära kuse

                  Comment

                  • SamGold
                    Õpihimuline Mängur
                    • Mar 2009
                    • 302

                    #24
                    Re: Olen pisipisi #"!%"# ( Jõululuuletused 2009 )

                    Jo, wazzup jõuluvana,
                    ära küsi minult salmi
                    sheeri kähku kinki
                    ära tekita skandaali
                    muidu karistuseks külla saadan sulle
                    anaal-vandaa-li

                    Comment

                    • erplander
                      ekrelander
                      • Oct 2008
                      • 1029

                      #25
                      Re: Olen pisipisi #"!%"# ( Jõululuuletused 2009 )

                      Algselt postitas alaska
                      Ütleb AnaalVandaal. ;D
                      a.k.a. NikunVanaema (Unibeti alias)

                      Comment

                      • jrgn hell
                        Klubi Liige
                        • Oct 2008
                        • 3328

                        #26
                        Re: Olen pisipisi #"!%"# ( Jõululuuletused 2009 )

                        ded maroš: "tebjee padarok njetu! "
                        ja: "ui UROD, natšemu?"
                        "eto prosto, tõi ne grainder, tõi reikbäk pro"

                        Comment

                        • Vandalar
                          Pokkerihai
                          • Oct 2008
                          • 3577

                          #27
                          Re: Olen pisipisi #"!%"# ( Jõululuuletused 2009 )

                          Vandalari jõulud (natuke räpi moodi). Kujutage ette, et esitajaks on DMX

                          Mankid vehivad sabadega,
                          istuvad lauas-
                          ühe jalaga annavad pedaali,
                          teise jalaga hauas.

                          Silmad vilguvad, punased ja punnis
                          esimest korda näen sellist ahvi-
                          callis mind king-highga-
                          t-ra-p-ts täitsa m-nnis!

                          Karvane kui kurat, sebib omale chippe
                          kühveldab omale mammonat,
                          vahet pole kas doltse, litte või latte.

                          Nii on, tegemist ahviga
                          ei ole hai on ahv
                          paavian, gorilla, simpans või makaak-
                          sa pole kala vaid ahv-paskaak.

                          Siis tuleb jõuluvana, istub lauda,
                          enne teda siin polnd', kuid nüüd kerge duubel-
                          seitse-kaks off ja tõesti nii see on-
                          täismaja- käes on jõulud!

                          Järgmine käsi- masendusest või suurest rõõmust,
                          seda ma ei tea,
                          kuid esimesest viinasõõmust,
                          sai jõuluvana julgust- hea!

                          Donkab- poket kahed versus
                          jah, nii see on - sinu rockets!
                          Kõik on tore kuni- oi perse
                          riveri kaks outer toob jõuluvanale poti helde.

                          Üks pott, teine,
                          nii läheb aeg ja kasvab stack,
                          kuid mitte mul, vaid jõuluvanal
                          kes kui märatsev paskaak.

                          Kuid miks jõuluvana naeratab?
                          Miks on ta nii lahke?
                          Miks ta silmad on punased ja
                          miks ta armastab ahve?

                          Kas on see liitrine viin
                          või eilne mari,
                          et jõulutaadi ette on kogunenud
                          sõimav, märatsev, chippe loopiv ahvikari?

                          Kuid õhtu edenedes pilt muutub hägusemaks-
                          chipid on kõik ühtemoodi,
                          ja ahvid muutuvad lõbusamaks-
                          Käes on jõulud!

                          Comment

                          • Sinnerman
                            Julm Donk
                            • Feb 2009
                            • 48

                            #28
                            Re: Olen pisipisi #"!%"# ( Jõululuuletused 2009 )

                            Jõuluvanale võib laulda ka

                            [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=ooXEGmdcdho[/youtube]

                            Väikeste Lõõtspillide Ühing ja Päkapikulaul

                            Comment

                            • taipupole
                              Lõpuboss
                              • Oct 2008
                              • 2181

                              #29
                              Re: Olen pisipisi #"!%"# ( Jõululuuletused 2009 )

                              Ma ei pane siia luuletust, vaid ma panen parem ühe loo, mille üle võiks vähemalt jõuluda ajal (kuid ka üldiselt) natuke mõelda.

                              ----
                              Washingtoni metroojaam aastal 2007. Üks mees mängib viiulil umbes 45 minutit. Selle aja jooksul möödub temast umbes 2 000 inimest, enamus neist läheb tööle.

                              3. minut: üks keskealine mees märkab, et keegi muusik mängib. Ta aeglustab sammu, kuid kiirustab siis edasi.

                              7. minut: viiuldaja saab oma esimese dollari: üks naine viskab selle ta mütsi ja jätkab peatumatult oma teed.

                              15. minut: noor mees nõjatub seina vastu ja kuulab muusikut, siis vaatab oma kella ja lahkub.

                              25. minut: 3-aastane poiss peatub, aga ema tõmbab teda käest, et edasi kiirustada. Laps peatub jälle, et viiuldajat vaadata, aga ema tõmbab teda kõvasti ja laps jätkab kõndimist, pöörates kogu aeg oma pead.

                              See kordub mitu korda teiste lastega. Iga lapsevanem, ilma erandita, sunnib oma lapsi kiiresti edasi minema.

                              45 min: muusik mängib katkestamatult. Kokku on seisatanud ainult kuus inimest. Muusik kogus 32 dollarit, ta lõpetab mängimise ja vaikus võtab maad. Mitte keegi ei märka. Keegi ei aplodeeri. Muusiku tundis ära vaid üks naine, kes saabus lõpu eel.

                              Mängija oli viiuldaja Joshua Bell, üks kuulsaimaid muusikuid maailmas. Ta mängis keerukamaid palu, mis iganes kirjutatud, viiulil, mis on väärt 3,5 miljonit dollarit.

                              Kaks päeva varem oli Joshua Belli kontsert Bostoni teatris välja müüdud, üks istekoht maksis 100 dollarit.

                              Joshua Bell mängis inkognito metroojaamas, sest see oli osa Washington Post'i poolt korraldatud sotsiaalsest eksperimendist „Märkamine, maitse ja prioriteedid“.

                              Tõusis küsimus: kas me märkame ilu tavalises kohas mitte mingil erilisel kellaajal? Kas me peatume, et seda väärtustada? Kas me tunneme ära andekuse mitteoodatud kontekstis?

                              Mõelge. Kui meil ei ole aega momendiks, et peatuda ja kuulata ühte maailma parimat muusikut, kes mängib ühte paremat muusikat, mis kunagi on kirjutatud, ühel parimal pillil, mis iganes on valmistatud... kui palju teisi asju meil märkamata jääb?

                              [youtube]http://www.youtube.com/v/hnOPu0_YWhw[/youtube]

                              Washington Posti lugu, mis on erakordselt hea, kuid väga pikk, saab lugeda siit: http://www.washingtonpost.com/wp-dyn...040401721.html. Gene Weingarten võitis selle loo eest 2008. aastal Pulitzeri preemia.

                              Comment

                              • SamGold
                                Õpihimuline Mängur
                                • Mar 2009
                                • 302

                                #30
                                Re: Olen pisipisi #"!%"# ( Jõululuuletused 2009 )

                                Algselt postitas taipupole

                                Tõusis küsimus: kas me märkame ilu tavalises kohas mitte mingil erilisel kellaajal? Kas me peatume, et seda väärtustada? Kas me tunneme ära andekuse mitteoodatud kontekstis?
                                Enamus inimesi kuulavad tavalist sitta mida sky plussis ja star fm'is lastakse. Nad ei tea sellistest tegijatest midagi ja loomulikult ei oska kvaliteeti tähele panna, rääkimata selle hindamisest.

                                Comment

                                Working...