Re: Olen pisipisi #"!%"# ( Jõululuuletused 2009 )
Teema kukkus välja vastupidiselt minu ootustele, kuid siiski, miks ka mitte ennem jõule väike nurgake kus luulelisi vaimusünnitusi jagada saame
Teemat tehes pidasin silmas rohkem luuletusi, mida pigem käsi südamel jõuluvanale lugeda, et oma kingipakk selleks aastaks kätte saada.
Mitte, et ma jõulude ning salmide fänn oleksin, kuid karja terroriseerivate sugulaste vastu lihtsalt ei saa.
Algselt postitas $$$
Teemat tehes pidasin silmas rohkem luuletusi, mida pigem käsi südamel jõuluvanale lugeda, et oma kingipakk selleks aastaks kätte saada.
Mitte, et ma jõulude ning salmide fänn oleksin, kuid karja terroriseerivate sugulaste vastu lihtsalt ei saa.
TC
Comment