Re: *** Nutuse Novembri Offtopic Siia ***
pärast lisan siia graafiku ka- krt eile oli üks hullemaid sesse - kokku mängisin 2000 kätt ja jäin 0, vahepeal olin -60 dollarit... Pole elusees vist niipalju kordi KK ja AA ga kaotanud, set over set, siis oli veel selline käsi nagu privadori flashis - jack norris ei kaota kunagi...jooksin vist -70 dollarit alla EV- EV järgi oleks pidanud 700ga plussis olema, aga tegelikult olin vahepeal 700ga miinuses, õnneks alla ei andnud enne kui nulli tagasi mängisin, oeh aga vähemalt rake sai makstud 40 dollarit selle aja jooksul :) Twoplustwos on üks nl 2-4 mängija kes on vist ikka kümneid tuhadeid alla ev
pärast lisan siia graafiku ka- krt eile oli üks hullemaid sesse - kokku mängisin 2000 kätt ja jäin 0, vahepeal olin -60 dollarit... Pole elusees vist niipalju kordi KK ja AA ga kaotanud, set over set, siis oli veel selline käsi nagu privadori flashis - jack norris ei kaota kunagi...jooksin vist -70 dollarit alla EV- EV järgi oleks pidanud 700ga plussis olema, aga tegelikult olin vahepeal 700ga miinuses, õnneks alla ei andnud enne kui nulli tagasi mängisin, oeh aga vähemalt rake sai makstud 40 dollarit selle aja jooksul :) Twoplustwos on üks nl 2-4 mängija kes on vist ikka kümneid tuhadeid alla ev
Comment