*** Nutuse Novembri Offtopic Siia ***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #46
    Re: *** Nutuse Novembri Offtopic Siia ***

    Algselt postitas BuildUp
    No kurat ranka, sina teed siin nutuse novembri offtopicu ja kohe ongi kuu nutune. Täna juba -2BI. Viimase 5 päevaga vist umbes -6BI. :'(
    Halb algus tähendab head lõppu! usu mind: )

    Ja järgmine kuu võid ise uue teema teha, õigema nimega :) Kes ees, see mees :)

    Comment

    • levis
      Pokkerihai
      • Oct 2008
      • 1557

      #47
      Re: *** Nutuse Novembri Offtopic Siia ***

      Novembri algus pole just paljulubav :'(

      Comment

      • RudiTurbo
        Klubi Liige
        • Oct 2008
        • 4167

        #48
        Re: *** Nutuse Novembri Offtopic Siia ***

        Algselt postitas ranka
        Halb algus tähendab head lõppu! usu mind: )

        Ja järgmine kuu võid ise uue teema teha, õigema nimega :) Kes ees, see mees :)
        Ma olen neid ranka graafikuid nii palju näinud, mis algul on break even või miinus ja käisin juba ka miinuses ära ning tulin juba välja ja täna kütsin veel +200 juurde ning juba +273 hetkel 4000 käega, Midagi väga imelist pole juhtunud, üx väike Suckout oli KK vastu QJ'iga, aga no top pair + flush draw flopist, river on lausa kohustatud päästma kasvõi siis kahe paari toomisega :D Lisaks peaaegu final table taustaks mängitud tourneyl, aga sain jälle kanni otsustaval hetkel ning kahjux 15's.
        November is looking good so far :) Krt, kuu lõpuks peab BR üle 2.5k olema rsk ning siis tuleb triost vehkat teha, kuskile kus saab 24h päevas laxida ning hea boonus lisaks, sest detsembri lõpust on kuu ajane puhkus lähenemas :)

        Comment

        • leits

          #49
          Re: *** Nutuse Novembri Offtopic Siia ***

          wtf ma olen moron 3 päevaga 10k kätt ... idioot raisk .. peab rohkem jooma hakkama ..
          st. kerge miinus piitsutab ikkagi ;:D

          Comment

          • alaska
            forever
            • Oct 2008
            • 6599

            #50
            Re: *** Nutuse Novembri Offtopic Siia ***

            No-Limit Hold'em, $0.00 BB (9 handed) - Hold'em Manager Converter Tool from FlopTurnRiver.com

            UTG+1 ($7.20)
            MP1 ($8.55)
            MP2 ($1.85)
            MP3 ($14.45)
            CO ($2)
            Hero (SB) ($11.40)
            BB ($12.05)
            UTG ($2.25)

            Preflop: Hero is SB with Q[img width=15 height=14]http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/club.gif[/img], A[img width=15 height=14]http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/spade.gif[/img]
            6 folds, Hero raises $0.35, BB calls $0.30

            Flop: ($0.60) 10[img width=15 height=14]http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/club.gif[/img], A[img width=15 height=14]http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/diamond.gif[/img], 7[img width=15 height=14]http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/diamond.gif[/img] (2 players)
            Hero bets $0.50, BB raises $1, Hero calls $0.50

            Turn: ($2.60) 9[img width=15 height=14]http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/club.gif[/img] (2 players)
            Hero checks, BB bets $1.50, Hero calls $1.50

            River: ($5.60) J[img width=15 height=14]http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/club.gif[/img] (2 players)
            Hero bets $1.30, BB raises $3.20, Hero folds

            Total pot: $8.20

            Results in white below:
            BB had 6[img width=15 height=14]http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/spade.gif[/img], 3[img width=15 height=14]http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/spade.gif[/img] (high card, Ace).
            Outcome: BB won $9.50


            Närvi ajas tegelikult see, et olin juba otsustanud callida, kuna ei näinud mingit muud põhjust tema tõsteks, kui soovimatust kaarte avada, aga siis sai aeg otsa ja ilmus kiri fold ette. "Närvi ajama" on muidugi leebelt öeldud.

            Comment

            • Keiss
              Pokkerihai
              • Oct 2008
              • 1592

              #51
              Re: *** Nutuse Novembri Offtopic Siia ***

              Ma sellistes olukordades mõtlen, et ma callan ära, sest muidu ma ei austaks end järgmine päev ja voilaa! on neid bluffareid rohkem kui arvata oskad.

              Comment

              • -andres-
                Moderaator
                • Oct 2008
                • 4546

                #52
                Re: *** Nutuse Novembri Offtopic Siia ***

                Ma arvan, et ma oleks sel hetkel juba anyway piisavalt commited, seega callida tuleks anyway. NL10 ka profitable koht, sest fishe on ikka nii palju, et jube, kes üritavad üllaid muuve teha riveril.

                Comment

                • alaska
                  forever
                  • Oct 2008
                  • 6599

                  #53
                  Re: *** Nutuse Novembri Offtopic Siia ***

                  Olingi 100% callimas, aga kuna 4 lauda oli lahti, siis jäin "call" nupule vajutamisega lihtsalt hiljaks.

                  Comment

                  • -andres-
                    Moderaator
                    • Oct 2008
                    • 4546

                    #54
                    Re: *** Nutuse Novembri Offtopic Siia ***

                    Vastasin pigem Keissi postile, et ta sellistes olukordades mõtleb, et tuleb callida, et hiljem ei saa muidu normaalselt olla .

                    Comment

                    • ranka
                      Miljon Põhjust Kodus Olla
                      • Sep 2008
                      • 36444

                      #55
                      Re: *** Nutuse Novembri Offtopic Siia ***

                      Just sain uue tattoo :) Ei viitsi pilti panna, blogist (loe mu allkirja) lisainfot :D

                      Comment

                      • BuildUp
                        Pokkerihai
                        • Oct 2008
                        • 2547

                        #56
                        Re: *** Nutuse Novembri Offtopic Siia ***

                        Üks NL400 bad beat ;D ( or Good beat)

                        Noh tore, et sa tavalist flamesi ei teinud. :)

                        Comment

                        • ok2aa
                          Klubi Liige
                          • Oct 2008
                          • 1903

                          #57
                          Re: *** Nutuse Novembri Offtopic Siia ***

                          täna õhtul kl 22 ETV pealt city of god kes pole veel näind - soovitan

                          Comment

                          • doublemint65
                            Grinder
                            • Oct 2008
                            • 695

                            #58
                            Re: *** Nutuse Novembri Offtopic Siia ***

                            Ootan selgitusi, miks ei ole enam ranka blogis kommenteerimise õigusi lihtsatele inimestele nagu näiteks mina.

                            Comment

                            • ranka
                              Miljon Põhjust Kodus Olla
                              • Sep 2008
                              • 36444

                              #59
                              Re: *** Nutuse Novembri Offtopic Siia ***

                              Algselt postitas doublemint65
                              Ootan selgitusi, miks ei ole enam ranka blogis kommenteerimise õigusi lihtsatele inimestele nagu näiteks mina.
                              Loe eelmist blogi posti.

                              Asitõendidest enam jälgi pole, kuna olin sunnitud need oksele ajavad (lausa rõvedad) postitused ära ja need olid järjkordselt kirjutatud anonüümsete poolt. Ja rohkem ma enam andeks ei anna :)

                              Comment

                              • doublemint65
                                Grinder
                                • Oct 2008
                                • 695

                                #60
                                Re: *** Nutuse Novembri Offtopic Siia ***

                                Eks ta ole, ei ole head ilma halvata. Aeg näitab, kas ranka blogi aktsiad tõusevad või langevad tänu sellele otsusele.

                                Comment

                                Working...