Re: *** Nutuse Novembri Offtopic Siia ***
Tere. Olen hetkeseisuga kogenud enda "korraliku pokkerikarj22ri" valusamaid sessioone
ja tunnet on raske kirjeldada. Pidasin siis NL50s vastu 2 p2eva ja nyyd tagasi NL20sse.
Enjoy.
Tere. Olen hetkeseisuga kogenud enda "korraliku pokkerikarj22ri" valusamaid sessioone
ja tunnet on raske kirjeldada. Pidasin siis NL50s vastu 2 p2eva ja nyyd tagasi NL20sse.
Enjoy.
Q
9
Q
($11, 2 players)
Comment