*** Nutuse Novembri Offtopic Siia ***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • lebovend
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 2420

    #16
    Re: *** Nutuse Novembri Offtopic Siia ***

    Tere. Olen hetkeseisuga kogenud enda "korraliku pokkerikarj22ri" valusamaid sessioone
    ja tunnet on raske kirjeldada. Pidasin siis NL50s vastu 2 p2eva ja nyyd tagasi NL20sse.
    Enjoy.

    Comment

    • Metsapull

      #17
      Re: *** Nutuse Novembri Offtopic Siia ***

      November on tõesti nutune. Graafikut ei hakka postitama, sest ühtegi pokkeriasja täna enam näppida ei kavatse.

      Comment

      • Davy
        Vana Tegija
        • Oct 2008
        • 1341

        #18
        Re: *** Nutuse Novembri Offtopic Siia ***

        Algselt postitas lebovend
        Tere. Olen hetkeseisuga kogenud enda "korraliku pokkerikarj22ri" valusamaid sessioone
        ja tunnet on raske kirjeldada. Pidasin siis NL50s vastu 2 p2eva ja nyyd tagasi NL20sse.
        Enjoy.
        Ilmselge downswing...ära heida meelt, kogu niipalju nl20s kokku, et scared money ei teki ja proovi uuesti, sest see on puhas "bad run of cards".

        Comment

        • lebovend
          Pokkerihai
          • Oct 2008
          • 2420

          #19
          Re: *** Nutuse Novembri Offtopic Siia ***

          T2nan, m6ni kord ainult seda vaja kuulda ongi.

          Comment

          • -andres-
            Moderaator
            • Oct 2008
            • 4546

            #20
            Re: *** Nutuse Novembri Offtopic Siia ***

            No ei tea kohe. Nii eile kui täna. Sessid algavad kuni -20$ dollarilise kukkumisega, kus saan vastikud suckoudid, siis cold deck tuhat kätt ning siis viimase tuhande käega tuleb okei jooks ja kaardid peavad ning teenib päris kena kasumi. Meelde tulevad Sven21 graafikud blogis, kus ta mitu nädalat järjest samasuguseid postitas nagu mul hetkel Hem'is ilutsevad.

            Comment

            • Davy
              Vana Tegija
              • Oct 2008
              • 1341

              #21
              Re: *** Nutuse Novembri Offtopic Siia ***

              pokkerilauda istud oled kohe miinuses. tightilt ka veel, siis kunagi ei tea kui kaua:)

              Comment

              • ranka
                Miljon Põhjust Kodus Olla
                • Sep 2008
                • 36444

                #22
                Re: *** Nutuse Novembri Offtopic Siia ***

                Jube. Vaatasin täna lifetime 400NL graafikut ja nägin, et -2200$ miinustes :S

                Mõtlesin, et noh mis see 5BI ikka on, et kui 10BI täis, siis hakkan tõsiselt uurima aga siis mõtlesin, et 10BI on 4000$ ja 40k eeke. See pani küll natuke elu üle mõtlema.. Ehk ongi 200NL ongi minu valulävi, et summad hakkavad tõesti liiga suureks minema ja $4k downswing võib ikka päris rajalt välja ajada.

                Nagu alati - elame ja näeme :)

                Comment

                • RudiTurbo
                  Klubi Liige
                  • Oct 2008
                  • 4167

                  #23
                  Re: *** Nutuse Novembri Offtopic Siia ***

                  Praeguse dollari kursiga on 4000 $ rohkem juba 50k EEKi kanti ;D

                  Comment

                  • masterpuppet
                    Pokkerihai
                    • Oct 2008
                    • 2094

                    #24
                    Re: *** Nutuse Novembri Offtopic Siia ***

                    Ranka kadus raudselt nüüd HEM piinama. :D

                    Comment

                    • lenC
                      Administraator
                      • Oct 2008
                      • 6440

                      #25
                      Re: *** Nutuse Novembri Offtopic Siia ***

                      $0.25/$0.5 No Limit Holdem
                      5 players
                      Converted at weaktight.com

                      Stacks:
                      UTG leosaneng ($39.95)
                      CO kingtortoise ($28.50)
                      BTN sflx ($17.35)
                      SB Hero ($50.25)
                      BB BigTyme808 ($45.15)

                      Pre-flop: ($0.75, 5 players) Hero is SB K Q
                      2 folds, sflx raises to $1, Hero calls $0.75, BigTyme808 raises to $5, sflx folds, Hero calls $4

                      Flop: Q 9 Q ($11, 2 players)
                      Hero checks, BigTyme808 bets $4, Hero raises to $14, BigTyme808 calls $10

                      Turn: 3 ($39, 2 players)
                      Hero checks, BigTyme808 bets $7.50, Hero raises to $31.25, BigTyme808 calls $18.65

                      River: K ($96.40, 2 players)

                      Final Pot: $96.40
                      Hero shows: K Q
                      BigTyme808 shows: K K
                      Hero wins $5.10 ( lost -$45.15 )
                      BigTyme808 wins $88.30 ( won +$43.15 )
                      sflx lost -$1.00

                      Comment

                      • ok2aa
                        Klubi Liige
                        • Oct 2008
                        • 1903

                        #26
                        Re: *** Nutuse Novembri Offtopic Siia ***

                        Algselt postitas lenC
                        Hero calls $4
                        do not like

                        teisel teemal - irl töökohal midagi suurt saavutada annab palju parema feelingu, kui +$3-4k päev pokkeris.

                        Comment

                        • -andres-
                          Moderaator
                          • Oct 2008
                          • 4546

                          #27
                          Re: *** Nutuse Novembri Offtopic Siia ***

                          Ülikoolis sai nädalane vaheaeg läbi ja unerežiim on ikka täiesti korrast ära. Nädal aega hommikul kella 4-6 ajal magama mindud ning ärgatud 14-16 vahel päeval.
                          Ega ka siis täna saadud palju varem magama mindud, kuid ärkamine kell pool kaheksa oli ikka kuradi valus ja praegu piinlen loengus, kus õppejõud räägib aasta kõige igavamat loengut. :'(

                          Comment

                          • lenC
                            Administraator
                            • Oct 2008
                            • 6440

                            #28
                            Re: *** Nutuse Novembri Offtopic Siia ***

                            Algselt postitas ok2aa
                            do not like

                            teisel teemal - irl töökohal midagi suurt saavutada annab palju parema feelingu, kui +$3-4k päev pokkeris.
                            meh, päris palju actionit käis enne selle vennaga, mõtlesin mida ma 3-bettinud ja näidanud olen - mis viis selleni, et ta ei osanud mind absoluutselt range'i peale panna jne.

                            Comment

                            • ranka
                              Miljon Põhjust Kodus Olla
                              • Sep 2008
                              • 36444

                              #29
                              Re: *** Nutuse Novembri Offtopic Siia ***

                              Algselt postitas RudiTurbo
                              Praeguse dollari kursiga on 4000 $ rohkem juba 50k EEKi kanti ;D
                              Jaiks! Veel hullem!

                              Algselt postitas lenC
                              meh, päris palju actionit käis enne selle vennaga, mõtlesin mida ma 3-bettinud ja näidanud olen - mis viis selleni, et ta ei osanud mind absoluutselt range'i peale panna jne.
                              Ikkagi ei meeldi - keywords: OOP, 3betted pot, Effetive stacks < 100BB, dominated hand.

                              Comment

                              • lenC
                                Administraator
                                • Oct 2008
                                • 6440

                                #30
                                Re: *** Nutuse Novembri Offtopic Siia ***

                                Algselt postitas ranka
                                Jaiks! Veel hullem!

                                Ikkagi ei meeldi - keywords: OOP, 3betted pot, Effetive stacks < 100BB, dominated hand.
                                OOP=see et saan double c/r teha :D
                                ja ta oli suht manki, nii et KQ on pigem dominating hand, aga vahet pole. ma sain üheoudise.

                                Comment

                                Working...