Iga kuu teeb uue teema, muidu vanad teemad lähevad liiga suureks.
Laske aga head maitsta ning meeldivat novembrit kõigile! Pealkirja panin nutuse, kuna ma tean, et Offtopicusse pannakse palju käsi, mis ajavad nutma (kas nutma ajava räige bad beat või vastane tegi jubeda call/bluffi, mis toob nutumaigu suhu või keegi viskab hea pirni, mis toob pisara silma :))
Laske aga head maitsta ning meeldivat novembrit kõigile! Pealkirja panin nutuse, kuna ma tean, et Offtopicusse pannakse palju käsi, mis ajavad nutma (kas nutma ajava räige bad beat või vastane tegi jubeda call/bluffi, mis toob nutumaigu suhu või keegi viskab hea pirni, mis toob pisara silma :))
K
Comment