*** Nutuse Novembri Offtopic Siia ***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #1

    *** Nutuse Novembri Offtopic Siia ***

    Iga kuu teeb uue teema, muidu vanad teemad lähevad liiga suureks.

    Laske aga head maitsta ning meeldivat novembrit kõigile! Pealkirja panin nutuse, kuna ma tean, et Offtopicusse pannakse palju käsi, mis ajavad nutma (kas nutma ajava räige bad beat või vastane tegi jubeda call/bluffi, mis toob nutumaigu suhu või keegi viskab hea pirni, mis toob pisara silma :))
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #2
    Re: *** Nutuse Novembri Offtopic Siia ***

    TÄIESTI SICK!

    http://forumserver.twoplustwo.com/sh...1&postcount=68

    Kes ei viitsi klõpsata lingil siis too vana mängis 350k kätt 200NL ühe kuuga. Täielikud friigid!
    [img width=800 height=535]http://img112.imageshack.us/img112/2388/octobergrpahdu8.jpg[/img]

    Comment

    • akristjan
      Õpihimuline Mängur
      • Oct 2008
      • 406

      #3
      Re: *** Nutuse Novembri Offtopic Siia ***

      heh, sellise kätearvu juures isegi megaväike winrate oleks priima :) 10k+ kätt päevas...

      Comment

      • ok2aa
        Klubi Liige
        • Oct 2008
        • 1903

        #4
        Re: *** Nutuse Novembri Offtopic Siia ***

        huvitav, millal hakkab see foorum pokernewsist rohkem hitte saama?

        Comment

        • ranka
          Miljon Põhjust Kodus Olla
          • Sep 2008
          • 36444

          #5
          Re: *** Nutuse Novembri Offtopic Siia ***

          Algselt postitas ok2aa
          huvitav, millal hakkab see foorum pokernewsist rohkem hitte saama?
          Hitte? Mis mõttes?

          Comment

          • lenC
            Administraator
            • Oct 2008
            • 6440

            #6
            Re: *** Nutuse Novembri Offtopic Siia ***

            Algselt postitas ranka
            Hitte? Mis mõttes?
            No et läbikäidavus vms on suurem. Esimese kuu ajaga on liitunud kasutajaid 226, PN-l nende aastatega 507. Praegu peaks posts per day juba suurem olema, nii et kaua ei lähe.

            Comment

            • ok2aa
              Klubi Liige
              • Oct 2008
              • 1903

              #7
              Re: *** Nutuse Novembri Offtopic Siia ***

              Algselt postitas lenC
              No et läbikäidavus vms on suurem. Esimese kuu ajaga on liitunud kasutajaid 226, PN-l nende aastatega 507. Praegu peaks posts per day juba suurem olema, nii et kaua ei lähe.

              jep, seda mõtlesingi

              Comment

              • PokerDevil
                Vana Tegija
                • Oct 2008
                • 1177

                #8
                Re: *** Nutuse Novembri Offtopic Siia ***

                Agas ee graafik on veel jõhkram, kus vend mängis kuu jooksul ~1300 kätt ja kasum oli $25's ~$45k. Keegi arvutas ümber, et 47 kätt päevas ja kasum olemas. :D

                Comment

                • ranka
                  Miljon Põhjust Kodus Olla
                  • Sep 2008
                  • 36444

                  #9
                  Re: *** Nutuse Novembri Offtopic Siia ***

                  Algselt postitas PokerDevil
                  Agas ee graafik on veel jõhkram, kus vend mängis kuu jooksul ~1300 kätt ja kasum oli $25's ~$45k. Keegi arvutas ümber, et 47 kätt päevas ja kasum olemas. :D
                  mis limiiti ta mängis?

                  Comment

                  • lebovend
                    Pokkerihai
                    • Oct 2008
                    • 2420

                    #10
                    Re: *** Nutuse Novembri Offtopic Siia ***

                    dadaa! esimene novembri sess, esimest korda NL50s! Pokkerijumal Riviero ei olnud taaskord
                    v2ga s6bralik minu vastu, seda n2itab ka graafikul olev EV joon. Aga ei kurda, v2hemalt ise m2ngisin
                    6igesti :)

                    Comment

                    • Davy
                      Vana Tegija
                      • Oct 2008
                      • 1341

                      #11
                      Re: *** Nutuse Novembri Offtopic Siia ***

                      Algselt postitas lebovend
                      dadaa! esimene novembri sess, esimest korda NL50s! Pokkerijumal Riviero ei olnud taaskord
                      v2ga s6bralik minu vastu, seda n2itab ka graafikul olev EV joon. Aga ei kurda, v2hemalt ise m2ngisin
                      6igesti :)
                      Sulle tehti 1 suuurem suckout 1400 käe jooksul. Kui sa nüüd lähed all in 3x AA ja KK ja su AA peab siis oled oma ai evga tasa...

                      Comment

                      • lenC
                        Administraator
                        • Oct 2008
                        • 6440

                        #12
                        Re: *** Nutuse Novembri Offtopic Siia ***

                        Pühapäeva hommikul kell 6 ärkamine

                        No-Limit Hold'em, $0.50 BB (6 handed) - Hold'em Manager Converter Tool from FlopTurnRiver.com

                        BB ($104.25)
                        UTG ($97.05)
                        MP ($70.20)
                        CO ($41.75)
                        Hero (Button) ($118.65)
                        SB ($50)

                        Preflop: Hero is Button with A[img width=15 height=14]http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/heart.gif[/img], J[img width=15 height=14]http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/club.gif[/img]
                        3 folds, Hero raises $1.50, 1 fold, BB raises $3.5, Hero raises $8.75, BB calls $5.25

                        Flop: ($16.75) 8[img width=15 height=14]http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/spade.gif[/img], 2[img width=15 height=14]http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/heart.gif[/img], A[img width=15 height=14]http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/diamond.gif[/img] (2 players)
                        BB checks, Hero checks

                        Turn: ($16.75) 5[img width=15 height=14]http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/heart.gif[/img] (2 players)
                        BB bets $16.75, Hero raises $50, BB calls $33.25

                        River: ($116.75) 8[img width=15 height=14]http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/diamond.gif[/img] (2 players)
                        BB checks, Hero bets $60.40 (All-In), BB calls $46 (All-In)

                        Total pot: $208.75

                        Results below:
                        Hero had A[img width=15 height=14]http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/heart.gif[/img], J[img width=15 height=14]http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/club.gif[/img] (two pair, Aces and eights).
                        BB mucks 2 K
                        Outcome: Hero won $220.15

                        Comment

                        • doublemint65
                          Grinder
                          • Oct 2008
                          • 695

                          #13
                          Re: *** Nutuse Novembri Offtopic Siia ***

                          Õnnelapsed mameace'le eilse võidu puhul. :D

                          Comment

                          • ranka
                            Miljon Põhjust Kodus Olla
                            • Sep 2008
                            • 36444

                            #14
                            Re: *** Nutuse Novembri Offtopic Siia ***

                            Algselt postitas doublemint65
                            Õnnelapsed mameace'le eilse võidu puhul. :D
                            Mis ta võitis!!!?!!?

                            Comment

                            • ment52
                              Politseidokumendiga kusjuures!
                              • Oct 2008
                              • 1270

                              #15
                              Re: *** Nutuse Novembri Offtopic Siia ***

                              Algselt postitas ranka
                              Mis ta võitis!!!?!!?
                              50K extreme stackilt esikoht ja 12 500$.

                              Comment

                              Working...