HÄÄÄLETAMAAA

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Tarq666
    Klubi Liige
    • Oct 2008
    • 814

    #46
    Re: HÄÄÄLETAMAAA

    Lihtsalt mu arvamus. Aga erakonnad on eraldi sellepärast, et kui midagi ebaõnnestub, siis on võimalik alati üksteist süüdistada ja poriga loopida, et taas rahva tähelepanu hajutada. Rahvas ei saagi lõpuks aru, kes siis nendes jamades süüdi on ja kõik süüdistavad kõiki. Tegelikuses on poliitikud kõik üks ühine tervik ja see tervik ei saa üksi vastutada kõigi jamade eest, sest selliselt juhul hakkaks kohe rahvas mässama. Toimub nii öelda viha hajutamine erakondade vahel. Ah ühesõnaga üks komejant. Tuleb mõelda, kus on see allikas, kust kõik need toetused ja eluhüved ikkagi tulenevad. Teadus on muutnud meie elu alati kergemaks, effektiivsemaks ja teeb seda ka tulevikus. Poliitik oskab teha ainult poliitikat ja nagu eelnevateski kommentaaridest näha on, siis vali keda tahad ikka ei muutu midagi. Poliitikud on tervik ja teevad ühiseid otsuseid, nii õigeid kui valesid ja see jääb nõnda ka edaspidi.

    Algselt postitas alaska
    kamoon, nii see ikka ei käi.

    emapalk
    ettevõtete tulumaksuvabastus
    astmeline tulumaks
    maamaks
    tasuta koolilõunad
    tasuta hambaravi lastele
    euroopa liitu astumine
    vene keel riigikeeleks
    luksusautomaks
    jne.
    Kõik eelnevad otsused on tehtud või tegemata jäänud vastavalt sellele, kes on valituks osutunud.

    Comment

    • taasver
      Grinder
      • Oct 2008
      • 584

      #47
      Re: HÄÄÄLETAMAAA

      tehtud!

      Comment

      • Codecci
        Luuramas Naisteturniire
        • Nov 2008
        • 7574

        #48
        Re: HÄÄÄLETAMAAA

        Algselt postitas Rage
        siis hiljemalt 20 aasta pärast on Tallinn ja maardu ühinenud ja elanikkond on 75% venekeelt kõnelevad...
        ja mis selles halba on

        Comment

        • Rage
          Klubi Liige
          • Nov 2008
          • 6853

          #49
          Re: HÄÄÄLETAMAAA

          Algselt postitas alaska
          kamoon, nii see ikka ei käi.

          emapalk
          ettevõtete tulumaksuvabastus
          astmeline tulumaks
          maamaks
          tasuta koolilõunad
          tasuta hambaravi lastele
          euroopa liitu astumine
          vene keel riigikeeleks
          luksusautomaks
          jne.
          Kõik eelnevad otsused on tehtud või tegemata jäänud vastavalt sellele, kes on valituks osutunud.
          100% nõus..

          mingi halisemine, et eesti on väike riik ja jääb teiste riikide mängukanniks.. ja niikuinii midgai ei muutu jne.. maitea.. kivi kaela ja minge hüpake emajõkke või pirita jõkke vms... debiilikute jutt..

          Algselt postitas Codecci
          ja mis selles halba on
          huvide konflikt.. eriti siis piirkondliku elu ja arengu osas..

          Comment

          • Codecci
            Luuramas Naisteturniire
            • Nov 2008
            • 7574

            #50
            Re: HÄÄÄLETAMAAA

            vot astmeline tulumaks ajab küll tilti

            Comment

            • alaska
              forever
              • Oct 2008
              • 6599

              #51
              Re: HÄÄÄLETAMAAA

              Algselt postitas Tarq666
              Lihtsalt mu arvamus. Aga erakonnad on eraldi sellepärast, et kui midagi ebaõnnestub, siis on võimalik alati üksteist süüdistada ja poriga loopida, et taas rahva tähelepanu hajutada. Rahvas ei saagi lõpuks aru, kes siis nendes jamades süüdi on ja kõik süüdistavad kõiki. Tegelikuses on poliitikud kõik üks ühine tervik ja see tervik ei saa üksi vastutada kõigi jamade eest, sest selliselt juhul hakkaks kohe rahvas mässama. Toimub nii öelda viha hajutamine erakondade vahel. Ah ühesõnaga üks komejant. Tuleb mõelda, kus on see allikas, kust kõik need toetused ja eluhüved ikkagi tulenevad. Teadus on muutnud meie elu alati kergemaks, effektiivsemaks ja teeb seda ka tulevikus. Poliitik oskab teha ainult poliitikat ja nagu eelnevateski kommentaaridest näha on, siis vali keda tahad ikka ei muutu midagi. Poliitikud on tervik ja teevad ühiseid otsuseid, nii õigeid kui valesid ja see jääb nõnda ka edaspidi.
              mine räägi seda juttu Põhja-Koreas või Kuubal. Riik on täpselt nii edukas, kui head juhid tal on ja kuhu suunda need juhid selle riigi viivad. Tõsta lasteaia tasusid ja siis lasteaia tasude kompensatsioone jagada ei ole edukas riigi juhtimine, see on endale lojaalsete valijate koolitamine.

              edit veel: me oleme siin heaoluühiskonnas nii ära harjunud selle vabadusega, enam ei kujuta ettegi, milliseid piiranguid valed juhid võivad inimestele seada ja mitte keegi ei tee piiksugi.

              Comment

              • jrgn hell
                Klubi Liige
                • Oct 2008
                • 3328

                #52
                Re: HÄÄÄLETAMAAA

                Algselt postitas Codecci
                vot astmeline tulumaks ajab küll tilti
                +1000

                endal pappi pole, aga sick ikkagi. Saan veel aru, et viimase õlekõrrena mingi riigi mõistes hetkeline abinõu, mis pärast hüvitatakse kasvõi muus vääringus, aga et jääkski nii, oleks väga s*tases mädanevas v*tus

                Comment

                • Tarq666
                  Klubi Liige
                  • Oct 2008
                  • 814

                  #53
                  Re: HÄÄÄLETAMAAA

                  Naiivsus on kõige suurem debiilsus.

                  Comment

                  • jrgn hell
                    Klubi Liige
                    • Oct 2008
                    • 3328

                    #54
                    Re: HÄÄÄLETAMAAA

                    Algselt postitas Tarq666
                    Naiivsus on kõige suurem debiilsus.

                    a põhjendad ka arvamust, kui õigesti aru sain, et sa astmelise tulumaksu poolt

                    Comment

                    • Potsataja
                      õilishing
                      • Oct 2008
                      • 5270

                      #55
                      Re: HÄÄÄLETAMAAA

                      Mina olin mõni aeg tagasi astmelise tulumaksu tuline vastane, aeg on minu arvamust muutunud, kuid siiski mitte tuliseks pooldajaks teinud.

                      Comment

                      • Tarq666
                        Klubi Liige
                        • Oct 2008
                        • 814

                        #56
                        Re: HÄÄÄLETAMAAA

                        Algselt postitas jrgn hell

                        a põhjendad ka arvamust, kui õigesti aru sain, et sa astmelise tulumaksu poolt

                        Eip, mu vastus oli seotud eelnevamate kommentaaridega. Tähelepanelikult lugeda siis märkab.

                        Comment

                        • Aristotep
                          Grinder
                          • Oct 2008
                          • 605

                          #57
                          Re: HÄÄÄLETAMAAA

                          Tõsiselt ka arvate, et kui Savisaar Tallinnas pukist maha võtta, siis muutub pealinn lille- ja marjamaaks? Tulevad lihtsalt uued isandad ja sama trall jätkub edasi. Ainult raha läheb uutesse taskutesse...

                          Ma ei näe Eestis hetkel mitte ühtegi poliitilist jõudu, kes ka tegelikult oleks riigi arengust huvitatud. Ainult üks seebivahupidu saunalaval.

                          Comment

                          • jrgn hell
                            Klubi Liige
                            • Oct 2008
                            • 3328

                            #58
                            Re: HÄÄÄLETAMAAA

                            Algselt postitas Tarq666

                            Eip, mu vastus oli seotud eelnevamate kommentaaridega. Tähelepanelikult lugeda siis märkab.
                            jep, ei lugenud peale viimse midagi, sry

                            ja eelnevategqa ka nõus. suured parteid ikks suht ühtke auku ja värsket verd pole oodata nagunii.

                            Comment

                            • marguzz22
                              Vana Tegija
                              • Oct 2008
                              • 1458

                              #59
                              Re: HÄÄÄLETAMAAA

                              raske on seda jama kommenteerida (seoses KE), ma ei väsi kordamast palun lugege lehti ja võibolla saate aru, palun vaadatke telekat - ke arvab, et kogu EV rahvas on debiilikud, populistlikud reklaamid, mis püüavad rumalat inimest - haritud inimeste hulgas on KE valimisprotsent 1%. Meil kontoris 200 inimesest võibolla 2 valib KE

                              Comment

                              • ok2aa
                                Klubi Liige
                                • Oct 2008
                                • 1903

                                #60
                                Re: HÄÄÄLETAMAAA

                                Algselt postitas marguzz22
                                haritud inimeste hulgas on KE valimisprotsent 1%.
                                kui palju vahele tahad panna?

                                Comment

                                Working...