HÄÄÄLETAMAAA

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • daljoh
    Vana Tegija
    • Feb 2009
    • 1032

    #31
    Re: HÄÄÄLETAMAAA

    Kuna mu elukohaks on registreeritud rakvere....õigemin sõmeru vald kuid ise elan tlns siis:
    1. jube kauge on minna valima...ID kaart pole teinud veel ei teagi miks...peaks ikka ära tegema...
    2. eriti ei huvita kes seal võimul on kuna minu elu see ei muuda otseselt....kord 2 kuu tagant satun sinna..
    3. kuna valimised on 18.okt ja minu sünnipäev on 17.okt - 25a nooreks saan .... siis ilmselgetel põhjustel (loe: liigne alkohol!) ma sinna ei jõua õigel päeval.

    Comment

    • daljoh
      Vana Tegija
      • Feb 2009
      • 1032

      #32
      Re: HÄÄÄLETAMAAA

      kabiinis valmine on nuts....selline ülev tunne kuidagi.

      Comment

      • Oliverk
        Moderaator
        • Nov 2008
        • 3016

        #33
        Re: HÄÄÄLETAMAAA

        Valida saab eelvalimistel suvalises kohas. Saad oma elukoha nimekirja. Näiteks TTÜ-s kus enamus tudengeid hääletavad oma kodukoha nimekirjade alusel.

        Comment

        • daljoh
          Vana Tegija
          • Feb 2009
          • 1032

          #34
          Re: HÄÄÄLETAMAAA

          aa miski selline varjant on ka :D

          krt ma ausalt arvasin et see e-valimine on ainuke lahendus...siis peaks uurima!

          Comment

          • Cash87
            Vana Tegija
            • Feb 2009
            • 1402

            #35
            Re: HÄÄÄLETAMAAA

            Mina valisin id kaardiga.

            Kui te tahate vähegi tulevikku oma lastele siis ärge mingil juhul valige KE!

            Comment

            • vapsik
              Klubi Liige
              • Apr 2009
              • 5462

              #36
              Re: HÄÄÄLETAMAAA

              Algselt postitas Cash87
              Mina valisin id kaardiga.

              Kui te tahate vähegi tulevikku oma lastele siis ärge mingil juhul valige KE!
              Mis siis hullu juhtub kui ma KE poolt valin?

              Comment

              • Rage
                Klubi Liige
                • Nov 2008
                • 6853

                #37
                Re: HÄÄÄLETAMAAA

                Algselt postitas Vapsik
                Mis siis hullu juhtub kui ma KE poolt valin?
                siis hiljemalt 20 aasta pärast on Tallinn ja maardu ühinenud ja elanikkond on 75% venekeelt kõnelevad...

                Comment

                • vapsik
                  Klubi Liige
                  • Apr 2009
                  • 5462

                  #38
                  Re: HÄÄÄLETAMAAA

                  Algselt postitas Rage
                  siis hiljemalt 20 aasta pärast on Tallinn ja maardu ühinenud ja elanikkond on 75% venekeelt kõnelevad...
                  Mul Tallinn niikuinii ei meeldi, nii et tasub vist KE poolt valida, kui minu Rakveres antud hääl teiste linnade saatust nii dramaatiliselt mõjutab.

                  Comment

                  • Rage
                    Klubi Liige
                    • Nov 2008
                    • 6853

                    #39
                    Re: HÄÄÄLETAMAAA

                    Algselt postitas Vapsik
                    Mul Tallinn niikuinii ei meeldi, nii et tasub vist KE poolt valida, kui minu Rakveres antud hääl teiste linnade saatust nii dramaatiliselt mõjutab.
                    ma arvan, et oluline oleks.. et lihtsalt oleks valijad.. et vali siis seal rakveres KE kui tahad.. aga noori pokkerimängijate hääli oleks siiski vaja..

                    Comment

                    • vennike
                      Pokkerihai
                      • Mar 2009
                      • 1958

                      #40
                      Re: HÄÄÄLETAMAAA

                      pool elu olen hääletanud, sittagi pole muutunud (pean silmas keerutamist, tuima näoga valetamist, korruptsiooni jms sitta)

                      olen parem admin #care channelis :D

                      Comment

                      • alaska
                        forever
                        • Oct 2008
                        • 6599

                        #41
                        Re: HÄÄÄLETAMAAA

                        Ma kirjutasin pika teksti, aga kustutasin ära, aga lühidalt saab keskerakond 10 aastat hiljem aru, et pokker on siiski ka oskusmäng, kui mõni teine erakond. Kui neid muidugi kinni ei maksta, siis oleks asi jällegi vastupidi ja eestlased saaksid linnaosavalitsustest rakebacki. Niiet ikkagi raske valik.

                        Comment

                        • Tarq666
                          Klubi Liige
                          • Oct 2008
                          • 814

                          #42
                          Re: HÄÄÄLETAMAAA

                          Valimine ei muuda mitte midagi. Eesti jääb nii või teisiti teiste riikide mängukanniks ja mis puutub poliitikasse, siis poliitika ei muuda kunagi elu paremaks. Elu muudab paremaks vaid teadus. Põhimõtteliselt valite lihtsalt etteotsa need inimesed, kellele te annate võimaluse nende endi elu paremaks muuta(materiaalses mõttes). Kui lähen valima, siis valin selle erakonna, kes kõige vähem reklaamide kaudu rahvast idioodiks peab ja teisi poriga ei loobi. Kõik see komejant on lihtsalt hajutamaks rahva tähelepanu tõsistest probleemidest, mis meie ühiskonda hetkel vaevab.

                          Comment

                          • ok2aa
                            Klubi Liige
                            • Oct 2008
                            • 1903

                            #43
                            Re: HÄÄÄLETAMAAA

                            Algselt postitas Tarq666
                            Valimine ei muuda mitte midagi. Eesti jääb nii või teisiti teiste riikide mängukanniks ja mis puutub poliitikasse, siis poliitika ei muuda kunagi elu paremaks. Elu muudab paremaks vaid teadus. Põhimõtteliselt valite lihtsalt etteotsa need inimesed, kellele te annate võimaluse nende endi elu paremaks muuta(materiaalses mõttes). Kui lähen valima, siis valin selle erakonna, kes kõige vähem reklaamide kaudu rahvast idioodiks peab ja teisi poriga ei loobi. Kõik see komejant on lihtsalt hajutamaks rahva tähelepanu tõsistest probleemidest, mis meie ühiskonda hetkel vaevab.
                            ok

                            Comment

                            • alaska
                              forever
                              • Oct 2008
                              • 6599

                              #44
                              Re: HÄÄÄLETAMAAA

                              kamoon, nii see ikka ei käi.

                              emapalk
                              ettevõtete tulumaksuvabastus
                              astmeline tulumaks
                              maamaks
                              tasuta koolilõunad
                              tasuta hambaravi lastele
                              euroopa liitu astumine
                              vene keel riigikeeleks
                              luksusautomaks
                              jne.
                              Kõik eelnevad otsused on tehtud või tegemata jäänud vastavalt sellele, kes on valituks osutunud.

                              Comment

                              • Potsataja
                                õilishing
                                • Oct 2008
                                • 5270

                                #45
                                Re: HÄÄÄLETAMAAA

                                Algselt postitas Vapsik
                                Mul Tallinn niikuinii ei meeldi, nii et tasub vist KE poolt valida, kui minu Rakveres antud hääl teiste linnade saatust nii dramaatiliselt mõjutab.
                                Sinu ainuõige valik: UPITAME IRJA TÄHISMAA RAKVERE VOLIKOKKU (NR 279)

                                Kahju, et meil vallas nii koloriitseid isikuid ei ole ;D

                                Comment

                                Working...