Re: HÄÄÄLETAMAAA
Lihtsalt mu arvamus. Aga erakonnad on eraldi sellepärast, et kui midagi ebaõnnestub, siis on võimalik alati üksteist süüdistada ja poriga loopida, et taas rahva tähelepanu hajutada. Rahvas ei saagi lõpuks aru, kes siis nendes jamades süüdi on ja kõik süüdistavad kõiki. Tegelikuses on poliitikud kõik üks ühine tervik ja see tervik ei saa üksi vastutada kõigi jamade eest, sest selliselt juhul hakkaks kohe rahvas mässama. Toimub nii öelda viha hajutamine erakondade vahel. Ah ühesõnaga üks komejant. Tuleb mõelda, kus on see allikas, kust kõik need toetused ja eluhüved ikkagi tulenevad. Teadus on muutnud meie elu alati kergemaks, effektiivsemaks ja teeb seda ka tulevikus. Poliitik oskab teha ainult poliitikat ja nagu eelnevateski kommentaaridest näha on, siis vali keda tahad ikka ei muutu midagi. Poliitikud on tervik ja teevad ühiseid otsuseid, nii õigeid kui valesid ja see jääb nõnda ka edaspidi.
Lihtsalt mu arvamus. Aga erakonnad on eraldi sellepärast, et kui midagi ebaõnnestub, siis on võimalik alati üksteist süüdistada ja poriga loopida, et taas rahva tähelepanu hajutada. Rahvas ei saagi lõpuks aru, kes siis nendes jamades süüdi on ja kõik süüdistavad kõiki. Tegelikuses on poliitikud kõik üks ühine tervik ja see tervik ei saa üksi vastutada kõigi jamade eest, sest selliselt juhul hakkaks kohe rahvas mässama. Toimub nii öelda viha hajutamine erakondade vahel. Ah ühesõnaga üks komejant. Tuleb mõelda, kus on see allikas, kust kõik need toetused ja eluhüved ikkagi tulenevad. Teadus on muutnud meie elu alati kergemaks, effektiivsemaks ja teeb seda ka tulevikus. Poliitik oskab teha ainult poliitikat ja nagu eelnevateski kommentaaridest näha on, siis vali keda tahad ikka ei muutu midagi. Poliitikud on tervik ja teevad ühiseid otsuseid, nii õigeid kui valesid ja see jääb nõnda ka edaspidi.
Algselt postitas alaska
Comment