*** Oktoobri Ohvtopik -- Ametlik leveldamiskuu! ***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • RudiTurbo
    Klubi Liige
    • Oct 2008
    • 4167

    #2146
    Re: *** Oktoobri Ohvtopik -- Ametlik leveldamiskuu! ***

    Algselt postitas Provoker
    järgmine nädal tõmban ennast ~100-dat korda kiilakaks
    Õige mies!

    Peab kah enda 2cm'ise lõnga taas maha saagima

    Comment

    • donkament
      Pokkerihai
      • Apr 2009
      • 1945

      #2147
      Re: *** Oktoobri Ohvtopik -- Ametlik leveldamiskuu! ***

      Algselt postitas RudiTurbo
      Õige mies!

      Peab kah enda 2cm'ise lõnga taas maha saagima
      krt mul mark maas lõng juba 3cm umbes peaks ka kiiremas korras masina alt läbi käima

      Comment

      • jrgn hell
        Klubi Liige
        • Oct 2008
        • 3328

        #2148
        Re: *** Oktoobri Ohvtopik -- Ametlik leveldamiskuu! ***

        täna käisin ka jälle komisjonis. Pool aega olin mõttega, et krt ei lähe. Venitame aga kummi edasi ja siis kui uute uuringute paberid kätte sain viskas see bürokraatia räigelt kopa ette ja küsiisn, et kas kohe juuliks väkke kirja panna saab, et võtaks kohe mõõdud jne. Ei, me ei saa sind lasta. Tee uuringud ära ja siis vaatame. Detsembrini jälle vaja huiata.

        Tahad - ei saa
        Ei taha - pead

        endal sõber võll, ja imo selllise töö eest võiks küll hüved ära võtta ja mentidele ümer jagada ja pästeametisse. Suureneks palk nendel, kes reaalselt midagi teevad ja saaksid ausalt need, kes niisama lolli mängivad, et ehk kunagi midagi juhtub


        Edit: ja Marju ka enam komisjonis vägesid ei juhata, seega pole seal kedagi isegi vaadata enam

        Comment

        • Madis_89
          Grinder
          • Feb 2009
          • 841

          #2149
          Re: *** Oktoobri Ohvtopik -- Ametlik leveldamiskuu! ***

          http://www.shutupwomangetonmyhorse.com/

          Irw, liiga hea. Grindige selle saatel ja 30bb/100 gtd

          Comment

          • jrgn hell
            Klubi Liige
            • Oct 2008
            • 3328

            #2150
            Re: *** Oktoobri Ohvtopik -- Ametlik leveldamiskuu! ***

            Algselt postitas Madis_89
            http://www.shutupwomangetonmyhorse.com/

            Irw, liiga hea. Grindige selle saatel ja 30bb/100 gtd

            tra kui kõva laul

            Comment

            • ranka
              Miljon Põhjust Kodus Olla
              • Sep 2008
              • 36444

              #2151
              Re: *** Oktoobri Ohvtopik -- Ametlik leveldamiskuu! ***

              Äkki uuema põlvkonna vennad pole näinud:

              Comment

              • ranka
                Miljon Põhjust Kodus Olla
                • Sep 2008
                • 36444

                #2152
                Re: *** Oktoobri Ohvtopik -- Ametlik leveldamiskuu! ***

                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                Comment

                • Karikakar
                  Vana Tegija
                  • Jul 2009
                  • 1235

                  #2153
                  Re: *** Oktoobri Ohvtopik -- Ametlik leveldamiskuu! ***

                  Algselt postitas Madis_89
                  http://www.shutupwomangetonmyhorse.com/

                  Irw, liiga hea. Grindige selle saatel ja 30bb/100 gtd
                  mp3 pole kuskilt leida? ;D

                  Comment

                  • daljoh
                    Vana Tegija
                    • Feb 2009
                    • 1032

                    #2154
                    Re: *** Oktoobri Ohvtopik -- Ametlik leveldamiskuu! ***

                    Peale 2. minutit on nagu eesti hümn peas :D

                    Comment

                    • Madis_89
                      Grinder
                      • Feb 2009
                      • 841

                      #2155
                      Re: *** Oktoobri Ohvtopik -- Ametlik leveldamiskuu! ***

                      Algselt postitas Karikakar
                      mp3 pole kuskilt leida? ;D
                      Can't tell, liiga haaratud sellest hetkel. Liiga ulme biit.

                      Googelda.

                      Comment

                      • variatsioon
                        Pokkeritark
                        • Nov 2008
                        • 5849

                        #2156
                        Re: *** Oktoobri Ohvtopik -- Ametlik leveldamiskuu! ***

                        Comment

                        • Madis Very
                          Bännitud
                          • Aug 2009
                          • 2951

                          #2157
                          Re: *** Oktoobri Ohvtopik -- Ametlik leveldamiskuu! ***

                          Algselt postitas Karikakar
                          mp3 pole kuskilt leida? ;D


                          midagigi :D

                          Comment

                          • ranka
                            Miljon Põhjust Kodus Olla
                            • Sep 2008
                            • 36444

                            #2158
                            Re: *** Oktoobri Ohvtopik -- Ametlik leveldamiskuu! ***

                            Poola peaminister Donald Tusk tegi teisipäeval ettepaneku kuulutada seadusevastaseks internetipõhised hasartmängud ja väljaspool kasiinosid paiknevad mänguautomaadid.

                            Comment

                            • ranka
                              Miljon Põhjust Kodus Olla
                              • Sep 2008
                              • 36444

                              #2159
                              Re: *** Oktoobri Ohvtopik -- Ametlik leveldamiskuu! ***

                              giRL90ihqdaa: she liked me
                              TheLipoFund [observer]: i just got back from hell hunts
                              TheLipoFund [observer]: same girl was still there
                              ranka666: hell hunts?
                              ranka666: what's that?
                              ranka666: pub?
                              Dealer: Limits going up: blinds 3500/7000 ante 875
                              TheLipoFund [observer]: hahahaha another talinn'er
                              TheLipoFund [observer]: yea
                              ranka666: rofl
                              ranka666: haha
                              ranka666: going baltic festival?
                              TheLipoFund [observer]: im here right now
                              ranka666: haha
                              TheLipoFund [observer]: lets meet and chill
                              ranka666: hell hunt is good place
                              TheLipoFund [observer]: nah im 20
                              ranka666: hmm cant drink
                              TheLipoFund [observer]: here backpacking europe
                              ranka666: just drunk 4 days in a row
                              TheLipoFund [observer]: i can drink
                              TheLipoFund [observer]: lol
                              ranka666: yesterday was first sober day
                              TheLipoFund [observer]: thats all i do here
                              ranka666: where u come from?
                              ranka666: and why u are in Tallinn?
                              TheLipoFund [observer]: usa
                              TheLipoFund [observer]: why not come to talinn
                              TheLipoFund [observer]: awesome girls, cheap drinks
                              ranka666: no, tallinn nice city
                              ranka666: yes
                              ranka666: thats why I love it

                              world is so small

                              Comment

                              • sadakrooni
                                FPP Pro
                                • Jan 2009
                                • 254

                                #2160
                                Re: *** Oktoobri Ohvtopik -- Ametlik leveldamiskuu! ***

                                NBA hooaeg hakkab kohe.
                                Boston ja Cleveland.

                                Comment

                                Working...