Kihlvedude TOP

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • SamGold
    Õpihimuline Mängur
    • Mar 2009
    • 302

    #1

    Kihlvedude TOP

    Näiteks hiljuti võis uudistest lugeda, et kaks antsu vedasid kihla, kes kauem enne rongi rööbastel lesida julgeb...

    Kuidas siis elupõlised gamblerid - pokkerimängijad kihlvedudesse suhtuvad, mis kõige võimsamad/räigemad kihlveod on olnud, mille peale jne?

    Micro limit gambler, nagu ma olen, vean mina ise tavaliselt kihla ainult statoili kabanosside peale:)
    Juba pikemat aega jõus oleva kihlveo järgi lubasin mina enne pokkeriga rikkaks saada kui üks mu sõber investeerimisega. See kihlvedu kestab veel kaua...
  • nikitheone
    Mr. Puujalg
    • Aug 2009
    • 6446

    #2
    Re: Kihlvedude TOP

    mitu haiget kihvledu olen teinud - näiteks üks sõber peab kandma lühikesi pükse 4 oktoobrini (kihvledu tehti juunikuu alguses). Nelipaki peale :D

    Ise just võitsin 25 kilo krooni, sellega, et olin 11 kuud kaine ja ei teinud ühtegi suitsu. Või noh, 10 k olen kätte sanud, 15 k saamata. Oleks joonud, oleks pidanud ise maksma :)
    &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

    Comment

    • SamGold
      Õpihimuline Mängur
      • Mar 2009
      • 302

      #3
      Re: Kihlvedude TOP

      Algselt postitas nikitheone
      Ise just võitsin 25 kilo krooni, sellega, et olin 11 kuud kaine ja ei teinud ühtegi suitsu. Või noh, 10 k olen kätte sanud, 15 k saamata. Oleks joonud, oleks pidanud ise maksma :)
      See juba high stakes! :)

      Comment

      • andu_andu
        Pokkerihai
        • Jan 2009
        • 4050

        #4
        Re: Kihlvedude TOP

        Algselt postitas nikitheone
        mitu haiget kihvledu olen teinud - näiteks üks sõber peab kandma lühikesi pükse 4 oktoobrini (kihvledu tehti juunikuu alguses). Nelipaki peale :D

        Ise just võitsin 25 kilo krooni, sellega, et olin 11 kuud kaine ja ei teinud ühtegi suitsu. Või noh, 10 k olen kätte sanud, 15 k saamata. Oleks joonud, oleks pidanud ise maksma :)
        wow seriously ??

        Comment

        • daljoh
          Vana Tegija
          • Feb 2009
          • 1032

          #5
          Re: Kihlvedude TOP

          dude you are sick...you know that right!?

          Comment

          • Karikakar
            Vana Tegija
            • Jul 2009
            • 1235

            #6
            Re: Kihlvedude TOP

            oot ja mis asjaga seda kontrollida saab? vereproovid jne?

            Comment

            • lenC
              Administraator
              • Oct 2008
              • 6440

              #7
              Re: Kihlvedude TOP

              Meeleolukaim on vist see, kui peale öist pubirallit olime parajalt täis veel ja kooserdasime tallinna kesklinnas kl 9 hommikul mingil tööpäeval. Siis 1 jorss meist ei teadnud, kes on Lembitu Kuuse(no idea, kuidas teema selleni läks) ja siis teised ei mõistnud, et "wtf kuidas see võimalik on". Mingi aeg hiljem oli siis bet olemas, et valime 10 inimest tänavalt ja 8 neist peab teadma - obv fail, mingi 4 vist teadis. Vahepeal läksime rämedalt tilti ka, et "see 50 aastane härra vahib nagunii iga päev suusatamist ja ratsutamist, lähme küsime temalt" ja kui vastab, et "loomulikult tean - korvpallur on!", siis võttis ikka vanduma, kuidas saab nii rumal olla.

              Comment

              • kvaliteet
                Jube Noob
                • Oct 2008
                • 122

                #8
                Re: Kihlvedude TOP

                Algselt postitas nikitheone


                Ise just võitsin 25 kilo krooni, sellega, et olin 11 kuud kaine ja ei teinud ühtegi suitsu. Või noh, 10 k olen kätte sanud, 15 k saamata. Oleks joonud, oleks pidanud ise maksma :)
                http://foorum.pokkeriprod.com/index.....html#msg87281

                wat

                (krt, ise joon praegu belõi aistit)

                Comment

                • K2snakas
                  Pokkerihai
                  • Feb 2009
                  • 2388

                  #9
                  Re: Kihlvedude TOP

                  BUSTED? ;D

                  Comment

                  • pastilaa
                    kuum poiss
                    • Apr 2009
                    • 7518

                    #10
                    Re: Kihlvedude TOP

                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                    Comment

                    • Madis Very
                      Bännitud
                      • Aug 2009
                      • 2951

                      #11
                      Re: Kihlvedude TOP

                      Lol super busted. Looda, et tuttavad ei loe seda teemat :D

                      Comment

                      • vennike
                        Pokkerihai
                        • Mar 2009
                        • 1958

                        #12
                        Re: Kihlvedude TOP

                        meil käib ikka piljardiklubis räme gambool. parimad mängud on £100, mudas peaga obv. õhtuga olen ca £300 sisse kasseerinud. mitte, et ma mängida väga oskaks. kunagi natuke sai harjutatud, aga vanas eas pole see silmanägemine enam kiita :D

                        Comment

                        • kollane
                          Pokkerihai
                          • Nov 2008
                          • 2031

                          #13
                          Re: Kihlvedude TOP

                          ei usu , et busted
                          kuskil mainis ennem ka , et selline kihlvedu toimus

                          Comment

                          • vapsik
                            Klubi Liige
                            • Apr 2009
                            • 5462

                            #14
                            Re: Kihlvedude TOP

                            Mismõttes busted?

                            Nagu ma aru sain, siis kihlvedu peaks juba läbi olema.

                            Comment

                            • andu_andu
                              Pokkerihai
                              • Jan 2009
                              • 4050

                              #15
                              Re: Kihlvedude TOP

                              jep arvan ka, et läbi pigem see. Peaks ikka suht puupea olema kui teeks sellise 25k beti ja siis avalikku foorumi tulla rääkima oma joomistest.

                              Comment

                              Working...