Kihlvedude TOP

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • pronks
    Jube Noob
    • Jun 2009
    • 116

    #31
    Re: Kihlvedude TOP

    Algselt postitas variatsioon
    vahest söön sõbraga võidu hambaorke :/

    ükskord vedasin sõbraga kihla et kas päike hetkel loojub või tõuseb :)
    lol

    Comment

    • Jack Jones
      Jube Noob
      • Aug 2009
      • 143

      #32
      Re: Kihlvedude TOP

      Algselt postitas Uniquest

      Praegu käib sellesama sõbra ja ühe teise vahel, et kes teeb järgmise aasta jaanuari alguses kõige rohkem kätekõverdusi. Alguses küsisin, et kas tahate vedada, et ma teen selle aasta lõpuks 100 kätekõverdust järjest. Siis nad pakkusid, et võistleme parem. Kes kõige rohkem teeb, sellele maksavad teised 10x EEKe, nii palju kui üle teeb. Summad eriti suureks vist nii ei lähe, aga ma arvan, et ma oman ära nad. ;D Testrun oli 46/33/29 minu kasuks siis.
      üks asi on teha, teine asi on, kuidas neid kätekõverdusi teha!
      Ja kui sa tõesti 100 kätekõverdust jaanuariks ära teed, on see kõva sõna, aga igaljuhul edu.ee.
      Parimatel päevadel[kui sa veel aega teenida ja ise korralikult trenni tehtud] tegin ise 86, väike kohvi tass kõhu all, ja see oli siga raske!

      Comment

      • Provoker
        Pokkerihai
        • Jan 2009
        • 3067

        #33
        Re: Kihlvedude TOP

        Paari kuuga saab ennast juab päris heasse vormi ajada kätekõverduste suhtes. Sõjaväes oli mingi haige test noorteaja alguses ja lõpus, kus tuli ka kätekõverdusi teha aja peale. 60 seki oli vist aega ja max punktid sai kui tegid 82 selle aja jooksul. Kokkuvõttes üle poolte rühmas tegid maximumi ära kaasaarvatud mina :) Ja oleks kindlasti veelgi jõudnud, aga pole ju mõtet kui ainult punkte taga ajati, ja seda kõike siis 2,5 kuuga. Mu puhul veel paranes sama ajaga 3,2 km jooksu aeg 16 min pealt 13 ja kopikate peale. Osad lausa lendasid rajal veel paar minti kiiremini.

        Comment

        • nikitheone
          Mr. Puujalg
          • Aug 2009
          • 6446

          #34
          Re: Kihlvedude TOP

          kihvledu kestis mul eelmise aasta 1.juulist selle aasta 1.juunin - 11 kuud. Kontroll oli nii, et kõik mu sõbrad ja tuttavad teadsid - üksi kodus teki all ikka ei jooks + aususe peale.

          aga kõige kontroll oli siis, kui ma 1.juunil kui kell sai 00.01 hakkasin jooma ja pärast esimest õlle lamasin põrandal ja ajasin mingit soga :)

          see oli täis peaga tehtud kihlvedu
          &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

          Comment

          • K2snakas
            Pokkerihai
            • Feb 2009
            • 2388

            #35
            Re: Kihlvedude TOP

            nyyd siis vähemalt teame, et sinu "just" on 4 kuud:D

            Comment

            • nikitheone
              Mr. Puujalg
              • Aug 2009
              • 6446

              #36
              Re: Kihlvedude TOP

              :D
              asi on vist pigem selles, et ma sain raha igakuiselt, mitte korraga. Selle pärast oligi tunne, et just lõppes, sest jälle oli kontol raha :)
              Vb seepärast ka, et 11 kuud kuival on pikem aega, kui need 4 joogisemat kuud
              &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

              Comment

              • Jack Jones
                Jube Noob
                • Aug 2009
                • 143

                #37
                Re: Kihlvedude TOP

                Algselt postitas Provoker
                Paari kuuga saab ennast juab päris heasse vormi ajada kätekõverduste suhtes. Sõjaväes oli mingi haige test noorteaja alguses ja lõpus, kus tuli ka kätekõverdusi teha aja peale. 60 seki oli vist aega ja max punktid sai kui tegid 82 selle aja jooksul. Kokkuvõttes üle poolte rühmas tegid maximumi ära kaasaarvatud mina :) Ja oleks kindlasti veelgi jõudnud, aga pole ju mõtet kui ainult punkte taga ajati, ja seda kõike siis 2,5 kuuga. Mu puhul veel paranes sama ajaga 3,2 km jooksu aeg 16 min pealt 13 ja kopikate peale. Osad lausa lendasid rajal veel paar minti kiiremini.
                teada tuntud NATO test vms, ise kogusin natukene alla maksimumi, sest just nimelt 9 kätekõverdust jäi puudu, jooksumies olin muidu juba enne, aga kõhu- ja "kätekõverduse" lihased puudusid tollal, seega vägagi korralik tulemus enda arust.
                Siiski peab mainima, et kaiteväes sai tõesti päris heasse füüsilisse vormi ja kõigest 2,5 kuuga :D, seega ei tohiks päris viriseda ka selle aja üle!

                Algselt postitas nikitheone
                Vb seepärast ka, et 11 kuud kuival on pikem aega, kui need 4 joogisemat kuud
                järgmise aasta jaanuaris saab 2 aastat täitsa ilma alkoholita, see on olnud paras katsumus, aga siia maani täitsa rahul

                Comment

                • SamGold
                  Õpihimuline Mängur
                  • Mar 2009
                  • 302

                  #38
                  Re: Kihlvedude TOP

                  Algselt postitas Jack Jones

                  Siiski peab mainima, et kaiteväes sai tõesti päris heasse füüsilisse vormi ja kõigest 2,5 kuuga :D, seega ei tohiks päris viriseda ka selle aja üle!
                  Algul jah paraneb füüsis aga lõpuoole läheb sitemaks tagasi kui pikad metsalaagrid algavad ja palju vaba aega telgis lebotada. Toitu topitakse korralikult sisse aga liigutamist enam lõpus väga pole kui ise vabast ajast seal trenni ei tee. Kui juhtud veel mingi vähemliikuva eriala peale nagu tagalarühm jne. siis oled päris ümar sõjaväest välja saades:) (oleneb loomulikult milline enne olid) Ise õnneks olin tankitõrje ja üritasin kasarmus olles võimalikult palju trenni teha. Sitaks igav oli lihtsalt muidu.

                  Comment

                  • Uniquest
                    Grinder
                    • Oct 2008
                    • 615

                    #39
                    Re: Kihlvedude TOP

                    Veidi joobnud seltskond oli, aga tahtsin, et reeglid kohe paika pandaks, nii et jäi WC-paberi rull rinna kohale. Ei tule väga sügavad kätekõverdused, aga see on asi, mis on igalühel võtta, siis lihtsam treenida. Pealegi on omavaheline erinevus lõpuks tähtis, mitte absoluutarv. :P

                    Comment

                    • ranka
                      Miljon Põhjust Kodus Olla
                      • Sep 2008
                      • 36444

                      #40
                      Re: Kihlvedude TOP

                      Algselt postitas SamGold
                      Algul jah paraneb füüsis aga lõpuoole läheb sitemaks tagasi kui pikad metsalaagrid algavad ja palju vaba aega telgis lebotada. Toitu topitakse korralikult sisse aga liigutamist enam lõpus väga pole kui ise vabast ajast seal trenni ei tee. Kui juhtud veel mingi vähemliikuva eriala peale nagu tagalarühm jne. siis oled päris ümar sõjaväest välja saades:) (oleneb loomulikult milline enne olid) Ise õnneks olin tankitõrje ja üritasin kasarmus olles võimalikult palju trenni teha. Sitaks igav oli lihtsalt muidu.
                      Mis mõttes nagu?

                      Pigem oli nii, et noorteajal kõik võtsid jõhkralt kaalus juurde, kuna arenes lihas ja sai süüa ka mehe moodi ning pidi rohkem jooksutama. Aga hiljem metsas konutades kaal kadus päris kiiresti, sest süüa ei saanud aga LIIKUMA PIDID IKKA.

                      Ma ise olen ka tankitõrje (Carl Gustafi peal laskja) aga peale noorteaega oli meil alguses mõningad kasarmunädalad baaskursuse õppeaeg, hiljem siis ainult metsas ja standard oli see - esmaspäeva hommikul metsa, reede õhtul tagasi, varustuse puhastamine, kontroll ja üleandmine ning linnaloale minek. Mina kahjuks sinna eriti tihti ei saanud :)

                      Ja isegi kui olid mõned üksikud kasarmupäevad siis oli liikumist ikka üpriski palju võrreldes näiteks tsiviiliga. Algas hommiku võimlemisega ja päeval oli ka ikka väga palju sibilmist. Küll viidi varutust kontrollima, puid laduma, lund rookima - teha oli alati.

                      Ning kuidas sa seal metsas paksuks said minna? Metsas ei antud sittagi süüa - said omale hommikuks tassi kohvi ja väikese pudru, lõunaks paar ampsu sööki ja õhtuks miskeid makarone. See oli iseig hea aeg, lõpus anti ainult 24 tunni pakke ja söögi valmistamiseks eriti aega ei olnud. V.a. öösel telgis aga siis olid ka surm väsinud ja ei viicinud teinekord. Ning metsas liikumine oli veel IMO eriti aktiivne, sest vea oma varustust kaasas, mis minul oli vanad rootsi rakmed + 14kg gustaf + 5kg AK4, killuvest ja kiiver ning nii tuli teha päevast päeva kõik õpped kaasa. Kaalu tõsus tänu rasva% tõusule ma küll seal ei näinud. Pigem kadus rasv ja tekkis rohkem lihaseid ning vana nali, et lihas kaalub rohkem kui pekk.

                      Comment

                      • Jack Jones
                        Jube Noob
                        • Aug 2009
                        • 143

                        #41
                        Re: Kihlvedude TOP

                        Algselt postitas ranka
                        Mis mõttes nagu?

                        Pigem oli nii, et noorteajal kõik võtsid jõhkralt kaalus juurde, kuna arenes lihas ja sai süüa ka mehe moodi ning pidi rohkem jooksutama. Aga hiljem metsas konutades kaal kadus päris kiiresti, sest süüa ei saanud aga LIIKUMA PIDID IKKA.
                        Arvamus ühtib, enamus poisiklutte, kes tulid kaitseväkke(kaaludes, nagu tänapäeva noor ~ 65-70 kg) võtsid juurde, niipalju kui ise mäletan, isiklikult lisasin noorteaja lõpuks 13 kg ja kaitseväe lõpuks 15 kg kehakaalule, muidugi minnes olin paras kont. Samas oli ka erandeid, kus mõni ülekaaluline, kes viitsis ja tahtis liigutada, sai lahti ka liigsest rasvast, millega mul tuleb kohe meelde, kus üks Saaremaa põiss, sai hakkama päris uskumatu asjaga, kui kaitseväe lõpuks sai tervelt 22 kg alla!
                        Metsas ja peale noorteaja lõppu oli tõesti vb rohkem m***i laiaks istumist, kuid kõik oleneb väeosast, meie omad(Pioneerid siis) siblasid nii, et vähe polnud, vajadusel kaasas paar motivatsioonitableti[loe: 10 kg miini] oli muidugi ka istumist ja niisama mölutamist, kuid kui endal oli piisavalt peale hakkamist, sai alati ennast tanki lükata

                        Comment

                        • jrgn hell
                          Klubi Liige
                          • Oct 2008
                          • 3328

                          #42
                          Re: Kihlvedude TOP

                          mul täis peaga vormistatud selline 1k € peale, et enne 30nt ei ole jälle püsisuhtes ja enne 40 ei abiellu.
                          aga ma avan, et vastaspool o0n ära unustańud.

                          ja siis ma olne mingi väikse summa peale kihla vedanud, et Tunne Kelami original name oli Tunne Väldo Sink


                          rohkem praegu meelde ei tule

                          Comment

                          • Tarmonator
                            Lingiparandaja
                            • Oct 2008
                            • 3274

                            #43
                            Re: Kihlvedude TOP

                            palun ärge tehke sellest teemast mingit sõjaväeülistamis veergu.
                            varsti läheb siin vaidluseks kas sõjaväes käik on vajalik või mitte :-\

                            Comment

                            • blazkuh
                              Õpihimuline Mängur
                              • Feb 2009
                              • 400

                              #44
                              Re: Kihlvedude TOP

                              Algselt postitas jrgn hell
                              ja siis ma olne mingi väikse summa peale kihla vedanud, et Tunne Kelami original name oli Tunne Väldo Sink
                              Jörgen, sul ikka kõik ok? :D :D

                              Comment

                              • jrgn hell
                                Klubi Liige
                                • Oct 2008
                                • 3328

                                #45
                                Re: Kihlvedude TOP

                                enamvähem, aga see oligi ta õige nimi

                                tahad kihla vedada? ;D

                                Comment

                                Working...