Kihlvedude TOP

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • lenC
    Administraator
    • Oct 2008
    • 6440

    #46
    Re: Kihlvedude TOP

    Algselt postitas blazkuh
    Jörgen, sul ikka kõik ok? :D :D
    tal õigus ju

    Comment

    • blazkuh
      Õpihimuline Mängur
      • Feb 2009
      • 400

      #47
      Re: Kihlvedude TOP

      Ei tundunud reaalsena :D Sorry, olen loll.

      Comment

      • vsiu100
        Moderaator
        • Oct 2008
        • 4253

        #48
        Re: Kihlvedude TOP

        olen vennaga väiksena kihla vedanud 50.- peale meistrite liiga jalgpalli miski alagrupi mängu võitja peale.
        kuna vend polnud jalgpallis "kodus" ja mäng oli 1 päev varem toimunud ning näitas kordust, siis oli riskfree ez moneyz :D

        Comment

        • vapsik
          Klubi Liige
          • Apr 2009
          • 5462

          #49
          Re: Kihlvedude TOP

          Algselt postitas vsiu100
          olen vennaga väiksena kihla vedanud 50.- peale meistrite liiga jalgpalli miski alagrupi mängu võitja peale.
          kuna vend polnud jalgapallis "kodus" ja mäng oli 1 päev varem toimunud ning näitas kordust, siis oli riskfree ez moneyz :D
          Minu vanem vend tegi minuga sarnaseid trikke :)

          Comment

          • alaska
            forever
            • Oct 2008
            • 6599

            #50
            Re: Kihlvedude TOP

            Mul tuleb vsiu jutuga meelde, et mul on ka üks kehtiv kihlvedu. Kui eesti jalkakoondis jõuab EM või MM finaalturniirile enne minu 60 eluaastat, siis pean sõbrale kõige kallima viski välja tegema, mis ta suudab leida. Kui ei tule, siis tema mulle. Mul ei oleks kaotuse vastu midagi tegelikult.

            Comment

            • jrgn hell
              Klubi Liige
              • Oct 2008
              • 3328

              #51
              Re: Kihlvedude TOP

              Algselt postitas alaska
              Mul tuleb vsiu jutuga meelde, et mul on ka üks kehtiv kihlvedu. Kui eesti jalkakoondis jõuab EM või MM finaalturniirile enne minu 60 eluaastat, siis pean sõbrale kõige kallima viski välja tegema, mis ta suudab leida. Kui ei tule, siis tema mulle. Mul ei oleks kaotuse vastu midagi tegelikult.
              Küll Taavi Rähn juba selle eest hoolitseb!

              Comment

              • SamGold
                Õpihimuline Mängur
                • Mar 2009
                • 302

                #52
                Re: Kihlvedude TOP

                Kusjuures kaineks olemise peale ollakse nõus suht tihti kihla vedama. Endal ka mõned tuttavad päris korralike summade peale seda teinud. Võime ennast mitte täis juua tundub nii ebareaalne paljudele vist :D

                Comment

                • LuuK
                  Vana Tegija
                  • Dec 2008
                  • 1138

                  #53
                  Re: Kihlvedude TOP

                  Võtan kõik kaine olemise kohta käivad kihlveod vastu

                  Comment

                  • Pahvak
                    Pastilaa?? Ei!
                    • Dec 2008
                    • 4431

                    #54
                    Re: Kihlvedude TOP

                    Algselt postitas LuuK
                    Võtan kõik kaine olemise kohta käivad kihlveod vastu
                    Shipin sulle 5$ kui oled 2 aastat kaine.
                    Fullstacks have more fun.

                    Comment

                    • nikitheone
                      Mr. Puujalg
                      • Aug 2009
                      • 6446

                      #55
                      Re: Kihlvedude TOP

                      ja kui sa pärast seda teed veel ühe don'i, saad mult $10 (e. oled veel 2 aastat kaine)
                      &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                      Comment

                      • EGERT
                        Vana Tegija
                        • Mar 2009
                        • 1042

                        #56
                        Re: Kihlvedude TOP

                        Aga ma viskasin tuttava gamboolitüübiga ükskord 500.- peale münti. Kull tuli raisk!

                        Comment

                        • Kodu
                          Klubi Liige
                          • Dec 2008
                          • 311

                          #57
                          Re: Kihlvedude TOP

                          +EV kihlveod on täitsa 5+ ja motivatsiooni kihlveod. Endal jookseb hetke kihlvedu tuttavaga , et kumb ennem suitsetamisega vahele jääb. Nüüd on suitsetamine ka põnevam.

                          Ja + EV kihlvedu oli mul vennaga (Michael Rohelinekonn Jackson), nimelt lubati mulle oma sõbratarina esitleda ja tutvustada enne aasta möödumist Inest. Tuli ära kast õlparit :P

                          Comment

                          • rohelinekonn
                            Klubi Liige
                            • Nov 2008
                            • 3808

                            #58
                            Re: Kihlvedude TOP

                            kellega sul suitsetamis kihlvedu on? sa vana türebl laksa mulle kast õlli välja või muidu kaotad :)

                            Comment

                            • Kodu
                              Klubi Liige
                              • Dec 2008
                              • 311

                              #59
                              Re: Kihlvedude TOP

                              Kihlveo sisu on, et pean vahele jääma talle. See et sina ütled, et tegin ei lähe arvesse.

                              Comment

                              • LuuK
                                Vana Tegija
                                • Dec 2008
                                • 1138

                                #60
                                Re: Kihlvedude TOP

                                Algselt postitas Pahvak
                                Shipin sulle 5$ kui oled 2 aastat kaine.
                                Diil
                                Algselt postitas nikitheone
                                ja kui sa pärast seda teed veel ühe don'i, saad mult $10 (e. oled veel 2 aastat kaine)
                                ja diil.

                                Comment

                                Working...