****Septembri Offtopic - Oh kooliaeg oh kooliaeg...****

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Davy
    Vana Tegija
    • Oct 2008
    • 1341

    #1501
    Re: ****Septembri Offtopic - Oh kooliaeg oh kooliaeg...****

    Algselt postitas Codecci
    hellmuth on ikka haige kloun

    huvitav kas ta ise teab, et ta fish on ja teeb lihtsalt UB-le ja endale reklaami raha pärast või ikka arvab, et on hea mängija?
    irw helluth mängijana, kuni 30bb deep on selline keskpärane ja üle selle uskumatu fish...ikka suht uskumatu fish.

    Comment

    • andu_andu
      Pokkerihai
      • Jan 2009
      • 4050

      #1502
      Re: ****Septembri Offtopic - Oh kooliaeg oh kooliaeg...****

      Algselt postitas Davy
      irw helluth mängijana, kuni 30bb deep on selline keskpärane ja üle selle uskumatu fish...ikka suht uskumatu fish.
      jep, 11 bracletit joppas lihtsalt välja

      Comment

      • Tarmonator
        Lingiparandaja
        • Oct 2008
        • 3274

        #1503
        Re: ****Septembri Offtopic - Oh kooliaeg oh kooliaeg...****

        [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=WcaslP9ODAk&feature=related[/youtube]

        Comment

        • er1k
          Julm Donk
          • Oct 2008
          • 75

          #1504
          Re: ****Septembri Offtopic - Oh kooliaeg oh kooliaeg...****

          Keegi veel täna/homme/ülehomme Tapa väljaõppekeskusesse 8 kuuks aega teenima läheb?

          Comment

          • Rage
            Klubi Liige
            • Nov 2008
            • 6853

            #1505
            Re: ****Septembri Offtopic - Oh kooliaeg oh kooliaeg...****

            Algselt postitas er1k
            Keegi veel täna/homme/ülehomme Tapa väljaõppekeskusesse 8 kuuks aega teenima läheb?
            mul tibina vend läheb homme sinna..

            Comment

            • Codecci
              Luuramas Naisteturniire
              • Nov 2008
              • 7574

              #1506
              Re: ****Septembri Offtopic - Oh kooliaeg oh kooliaeg...****

              Algselt postitas variatsioon
              kas sa mitte kunagi ei öelnud et pokkeris on kõige tähtsam ikkagi raha teenimine. :P?
              jah, aga mängijana, mitte klounina... lauas see fish ei teeni midagi

              Algselt postitas andu_andu
              jep, 11 bracletit joppas lihtsalt välja
              pole just eriti võimatu missioon väikse luckboxi abil keskpärase mängija jaoks kui mängid kaasa pea igat turnat ja oled motiveeritud (erinevalt FTP nosebleederitest, kes endiselt mängivad raha pärast ja kel puudub motivatsioon, sest turnadelt expected sissetulek = kommiraha nende jaoks)...

              ja kui ma ütlen, et Hellmuth on fish, siis ma ei mõtle selle all seda, et ma bumhundiks teda nl200-s, vaid seda, et WSOP-l on ta üle keskmise mängija ikka, aga tõsiste tippudega võrdlust ei kannata ja maailmatasemel ei ole ta mitte keegi

              Comment

              • variatsioon
                Pokkeritark
                • Nov 2008
                • 5849

                #1507
                Re: ****Septembri Offtopic - Oh kooliaeg oh kooliaeg...****

                Algselt postitas Codecci
                jah, aga mängijana, mitte klounina... lauas see fish ei teeni midagi
                pole just eriti võimatu missioon väikse luckboxi abil keskpärase mängija jaoks kui mängid kaasa pea igat turnat ja oled motiveeritud (erinevalt FTP nosebleederitest, kes endiselt mängivad raha pärast ja kel puudub motivatsioon, sest turnadelt expected sissetulek = kommiraha nende jaoks)...

                ja kui ma ütlen, et Hellmuth on fish, siis ma ei mõtle selle all seda, et ma bumhundiks teda nl200-s, vaid seda, et WSOP-l on ta üle keskmise mängija ikka, aga tõsiste tippudega võrdlust ei kannata ja maailmatasemel ei ole ta mitte keegi
                kust sa üldse võtad seda et ta fish on?
                vaatasid youtubes mingit videot kus ta bluff võeti vahele?
                või 2+2 vennad räägivad seda?
                või oled taga koos mitmetel turniiridel mänginud ja tead täpselt tema taktikaid/strateegiaid?

                Comment

                • daljoh
                  Vana Tegija
                  • Feb 2009
                  • 1032

                  #1508
                  Re: ****Septembri Offtopic - Oh kooliaeg oh kooliaeg...****

                  Mingi skill peab ikka olema kui sellised tulemused on ette näidata!

                  E: inimesena ta mulle ei meeldi...nagu väike laps, kogu aeg jonnib! Ivey kisub ka varsti sinna kanti :)

                  Comment

                  • Codecci
                    Luuramas Naisteturniire
                    • Nov 2008
                    • 7574

                    #1509
                    Re: ****Septembri Offtopic - Oh kooliaeg oh kooliaeg...****

                    Algselt postitas variatsioon
                    kust sa üldse võtad seda et ta fish on?
                    vaatasid youtubes mingit videot kus ta bluff võeti vahele?
                    või 2+2 vennad räägivad seda?
                    või oled taga koos mitmetel turniiridel mänginud ja tead täpselt tema taktikaid/strateegiaid?
                    Televised Poker obv... kaamerate ees laiab, tegelt on sitakott... see NBC HU, kus ta Dwanile kaotas, tegi Dwani mängu maha (kui ta tegelt ka arvab, et halb mäng oli, on ta lolbad), oli nõus tegema 100k$ HU matche, aga kui kaameraid polnud sittus TÄIESTI TÄIS ennast... ma ei saa aru kuidas selline kloun saab kellelegi tõsisele pokkerihuvilisele meeldida? inimene kaamerate ees lubab oma fännidele, et teeb 100k$ HU matše kui tegelikult obv polnud plaaniski, teab et on fish Dwani kõrval

                    ja ma arvan, et see, et paljud high stakes netimängijad teeksid temaga iga kell HU4rollz ütleb rohkem, kui 11 braceletti

                    ja plz, ärge hakake rääkima, et turnapokker on teine blablabla... IGA FTP nosebleed cashi mängija on ilmselgelt piisavalt tark, et suuta maailmatasemel turnasid mängida piisava motivatsiooni korral, sest 100bb+ mäng sellisel tasemel on 10x rohkem advanced kui mingi turnapokker kunagi üldse olla saab... kui Hellmuth tõesti on superhea, siis peab ta ju suutma cashi ka adjustida? ja obv kõik on temaga nõus 20-30bb deep ka mängima, w/e to keep the fish on table

                    Comment

                    • -andres-
                      Moderaator
                      • Oct 2008
                      • 4546

                      #1510
                      Re: ****Septembri Offtopic - Oh kooliaeg oh kooliaeg...****

                      Algselt postitas daljoh
                      Mingi skill peab ikka olema kui sellised tulemused on ette näidata!

                      E: inimesena ta mulle ei meeldi...nagu väike laps, kogu aeg jonnib! Ivey kisub ka varsti sinna kanti :)
                      What?

                      Comment

                      • Davy
                        Vana Tegija
                        • Oct 2008
                        • 1341

                        #1511
                        Re: ****Septembri Offtopic - Oh kooliaeg oh kooliaeg...****

                        Algselt postitas andu_andu
                        jep, 11 bracletit joppas lihtsalt välja
                        täiesti kahtlemata on see uskumatu joppamine lihtsalt...Nagu mainisin shortiena on ta keskpärane ja kui seda natuke oskad, siis võib neid turna kobistamisi küll ja küll tulla. Oled sa näinud kuidas mees 100b pokkerit mängib, see on nii naeruväärne, et pisar tuleb silma.

                        Iga NL100 HU reg crushishiks Hellmuthi 100bb pokeris, mees vist ei ole sellisest sõnast nagu "unbalanced lines" kuulnudki ja tema suutlikus kasvõi karvavõrdki teise soliidse mängijale adjustida 100bb pokkeris on peaaegu võimatu, kuna tema pokkerialane mõtlemisvõime on minimaalne.

                        Kui keegi kahtleb, soovitan vaadata bluefirepoker.com PBJaxxx-i 10k no limit holdem HU videosi vs Phil Hellmuth... ja kui peale seda veel arvate, et Hellmuth on midagi muud kui üks suur suur DONK....

                        Comment

                        • RudiTurbo
                          Klubi Liige
                          • Oct 2008
                          • 4167

                          #1512
                          Re: ****Septembri Offtopic - Oh kooliaeg oh kooliaeg...****

                          No päris sedasi ei saa ikka 11 braceleti meest maha teha. Muidugi on Ta mänginud neid sitaks, aga samas on teisigi, kes mänginud tournamente sitaks, kuid nende nime teavad ainult nende sugulased, sest nad pole lihtsalt saavutanud mitte sittagi.

                          Ma pole mingi Hellmuthi fänn, aga kindlasti on Tal skilli!

                          Comment

                          • variatsioon
                            Pokkeritark
                            • Nov 2008
                            • 5849

                            #1513
                            Re: ****Septembri Offtopic - Oh kooliaeg oh kooliaeg...****

                            mida krdit te jahute koguaeg HUist?

                            eks igal mänigijal on omad nõrgemad küljed.
                            räägime ikka FR MTTest.


                            durrrr on täiega halb mängija sest ta ei oska üldse durakat mängida.. teeks vabalt taga HU4R.
                            ja vaata PTR tema suurimaid pote mis ta on kaotanud.. lihtsalt rõve donk.

                            ja ega need 10$m+ mis ta teenind on ei näita ka midagi.. kõik kes oleks temas paremad ja suurema motivatsiooniga teeniks rohkem.
                            edit: unustasin lisada et ta on PEDE :D

                            Comment

                            • blazkuh
                              Õpihimuline Mängur
                              • Feb 2009
                              • 400

                              #1514
                              Re: ****Septembri Offtopic - Oh kooliaeg oh kooliaeg...****

                              Ega ta mingi top5 mängija tõesti ei ole, aga uskumatu, kuidas sellise teenistusega venda maha tehakse. Lambist ikka ei joppa küll ühel vennal niimoodi. Mõne arust on pokker ainult HU ja kui parimate HU meestega duellile ei lähe, oled donk ja oskamatu? Imelikud arvamused.

                              EDIT: Ta pole mulle kunagi meeldinud.

                              Comment

                              • daljoh
                                Vana Tegija
                                • Feb 2009
                                • 1032

                                #1515
                                Re: ****Septembri Offtopic - Oh kooliaeg oh kooliaeg...****

                                Algselt postitas -andres-
                                What?
                                vaata selles viimases Poker After Darkis on ju ka...vennad tahavad 72 propbeti teha ja ainuke kes seal jonnima hakkas oli Ivey....

                                Aga mängib rsk hästi :D

                                Comment

                                Working...