****Septembri Offtopic - Oh kooliaeg oh kooliaeg...****

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • nikitheone
    Mr. Puujalg
    • Aug 2009
    • 6446

    #1396
    Re: ****Septembri Offtopic - Oh kooliaeg oh kooliaeg...****

    no drawing dead ta kindlasti polnud - peaaegu alati on olemas runner-runner oudid (nt mendid, sõbrad vms :D)
    &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

    Comment

    • blazkuh
      Õpihimuline Mängur
      • Feb 2009
      • 400

      #1397
      Re: ****Septembri Offtopic - Oh kooliaeg oh kooliaeg...****

      Ma olengi otsaga haiglas jälle, äkki see mõjutabki mu mängu? Ei tasu vist pokkerit näppida enne kui välja saan. Eile tegin seda 1.10 baltic festivali turnat, pikalt olin chipleader. Järsku käis peas mingi pauk ja hakkasin J9o pfai suruma, imelik inimene.

      Comment

      • anti
        Julm Donk
        • Nov 2008
        • 74

        #1398
        Re: ****Septembri Offtopic - Oh kooliaeg oh kooliaeg...****

        Hansapank on täiesti ära keeranud. Tahtsin 1000 krooni ülekanda ja selline tekst:
        Vastavalt rahapesu ja terrorismi rahastamise tõkestamise seadusele ning Swedbanki rahapesu tõkestamise poliitikale palume Teil vastata järgnevatele küsimustele selle makse kohta. Juhime Teie tähelepanu, et kui vastused ei ole täielikud või kui pangal tekib täiendavaid küsimusi, siis võib Swedbanki töötaja asjaolude täpsustamiseks Teiega ühendust võtta.

        Järgnesid siis mitu küsimust raha päritolu ja ülekande eesmärgi kohta. Täis huumor. Mul jäi ülekanne igatahes tegemata.

        Comment

        • ranka
          Miljon Põhjust Kodus Olla
          • Sep 2008
          • 36444

          #1399
          Re: ****Septembri Offtopic - Oh kooliaeg oh kooliaeg...****

          Isegi totsid mängivad neid bokkereid ja üks mees tahtis kivi veeni süstida... A sellest pikemalt õhtuses blogipostituses, kui kaineks saan ja peoleo ei lähe.

          Comment

          • ranka
            Miljon Põhjust Kodus Olla
            • Sep 2008
            • 36444

            #1400
            Re: ****Septembri Offtopic - Oh kooliaeg oh kooliaeg...****

            Algselt postitas peokuningas
            Käisime eile Rankaga ja ühe sõbraga classicus ja pärast discol. Ja siis tuli selline olukord.
            Kõnnime mööda tänavat, mingi koomas vend karjub, et mis passite. Sõber karjub miskit vastu. Koomas tüüp hakkab meid jälitama. Me kuku klubi ees, mõtleme kas sisse minna ja koomas tüüp järgi. Tahtis meile kõigile lõuga panna. Sõber veits provotseeris ka tüüpi ja ahv lendaski talle kallale. Tulemust võite ise ette kujutada. Üksi üldiselt kolmest jagu ei saa, kui just miski poksija pole.

            Edit: Ja ma ütlesin tüübile kusjuures, et rahune maha, pole mõtet siin maadelda.
            See vend oli ju täis fish.

            Algselt postitas anti
            Hansapank on täiesti ära keeranud. Tahtsin 1000 krooni ülekanda ja selline tekst:
            Vastavalt rahapesu ja terrorismi rahastamise tõkestamise seadusele ning Swedbanki rahapesu tõkestamise poliitikale palume Teil vastata järgnevatele küsimustele selle makse kohta. Juhime Teie tähelepanu, et kui vastused ei ole täielikud või kui pangal tekib täiendavaid küsimusi, siis võib Swedbanki töötaja asjaolude täpsustamiseks Teiega ühendust võtta.

            Järgnesid siis mitu küsimust raha päritolu ja ülekande eesmärgi kohta. Täis huumor. Mul jäi ülekanne igatahes tegemata.
            LOOOOL. A ma olen pangas seda küsitlust täitnud, panga mutid tulid kolmekesi kokku peale küsitluse täitmist ja hakkas ristküsitlus. Kui ütlesin, et ma seal neid bokkereid mängin ja siis võidan jooksid kõik taha ruumi, arutasid midagi ja tulid tagasi. 2-3 korda nii käisid tagaruumis. Ühesõnaga kande tegemine võttis ca tunni aega.

            EDIT: Peokunn, kas selle poisi vedasid siis koju ära w, kelle peolt lantisime sulle? :D

            Comment

            • Potsataja
              õilishing
              • Oct 2008
              • 5270

              #1401
              Re: ****Septembri Offtopic - Oh kooliaeg oh kooliaeg...****

              See vist mingi viimase aja trend, et raha pestakse 1k krooni kaupa ;D

              Comment

              • variatsioon
                Pokkeritark
                • Nov 2008
                • 5849

                #1402
                Re: ****Septembri Offtopic - Oh kooliaeg oh kooliaeg...****

                haigelt odav: http://www.pokershop.ee/product_info...roducts_id=816

                0.35 krooni 1 zetoon

                Comment

                • kapiuksehing
                  Julm Donk
                  • Mar 2009
                  • 33

                  #1403
                  Re: ****Septembri Offtopic - Oh kooliaeg oh kooliaeg...****

                  Algselt postitas variatsioon
                  Mulle tundub, et tegu ainult kohvriga, mingeid chipse kaasa ei saa.

                  Comment

                  • andu_andu
                    Pokkerihai
                    • Jan 2009
                    • 4050

                    #1404
                    Re: ****Septembri Offtopic - Oh kooliaeg oh kooliaeg...****

                    Algselt postitas variatsioon
                    Kohver 1000-le zetoonile " jep

                    Comment

                    • andu_andu
                      Pokkerihai
                      • Jan 2009
                      • 4050

                      #1405
                      Re: ****Septembri Offtopic - Oh kooliaeg oh kooliaeg...****

                      haigelt kallis kohver : http://www.pokershop.ee/product_info...roducts_id=816

                      Comment

                      • variatsioon
                        Pokkeritark
                        • Nov 2008
                        • 5849

                        #1406
                        Re: ****Septembri Offtopic - Oh kooliaeg oh kooliaeg...****

                        Algselt postitas andu_andu
                        :D indeed.

                        Comment

                        • vennike
                          Pokkerihai
                          • Mar 2009
                          • 1958

                          #1407
                          Re: ****Septembri Offtopic - Oh kooliaeg oh kooliaeg...****

                          Keegi tänastel donkamentidel 10% tahab vahetada ? (SN, 30k, 100k, PN)

                          Comment

                          • pastilaa
                            kuum poiss
                            • Apr 2009
                            • 7518

                            #1408
                            Re: ****Septembri Offtopic - Oh kooliaeg oh kooliaeg...****

                            Teen ilmselt 30k, 100k, PN küll. Nendel siis 10% võime teha. Arvesse tuleb võtta ka seda, et turniirisaavutused on kasinad ja kindlapeale rahadessefoldimist ei harrasta.

                            Comment

                            • vennike
                              Pokkerihai
                              • Mar 2009
                              • 1958

                              #1409
                              Re: ****Septembri Offtopic - Oh kooliaeg oh kooliaeg...****

                              Algselt postitas pastilaa
                              Teen ilmselt 30k, 100k, PN küll. Nendel siis 10% võime teha. Arvesse tuleb võtta ka seda, et turniirisaavutused on kasinad ja kindlapeale rahadessefoldimist ei harrasta.
                              sama siin, teeme ära.

                              Comment

                              • pastilaa
                                kuum poiss
                                • Apr 2009
                                • 7518

                                #1410
                                Re: ****Septembri Offtopic - Oh kooliaeg oh kooliaeg...****

                                Diil!

                                Comment

                                Working...