Re: ****Septembri Offtopic - Oh kooliaeg oh kooliaeg...****
no drawing dead ta kindlasti polnud - peaaegu alati on olemas runner-runner oudid (nt mendid, sõbrad vms :D)
no drawing dead ta kindlasti polnud - peaaegu alati on olemas runner-runner oudid (nt mendid, sõbrad vms :D)
Comment