Re: ****Septembri Offtopic - Oh kooliaeg oh kooliaeg...****
Minu arvates just vastupidi ju :)
Jutt jumala õige aga mina vihkan "seotust" (inglise keeles parem sõna: "commitment") ja kohustusi Ma lihtsalt ei suuda elada, kui keegi mind kamandab või pean kogu aeg kellegagi arvestama - kellegi järgi ootama, kedagi paluma, kellegagi oma plaane läbi pidama jms. See tekitab minus närvilisust ja mõttetut stressi - ma tahan olla vaba, arvestamata kellegi teisega ja võin minna sinna kuhu tahan sel hetkel, kuhu tahan. Maybe natuke hipilik ja ükskõike mõtlemine aga hetkel mulle meeldib selline elu.
Algselt postitas Provoker
Algselt postitas antnx
:-[
Comment