****Septembri Offtopic - Oh kooliaeg oh kooliaeg...****

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • leits
    Hundinui
    • Apr 2009
    • 9562

    #421
    Re: ****Septembri Offtopic - Oh kooliaeg oh kooliaeg...****

    homme trtus live ei toimu kuskil? paneks tina ja mängiks .. obv on vaja bette ka siis vahele .. ala sama deel 2 ristit maha, siis mingi klots vms ... muidu on liig aigav m2ngida :D

    Comment

    • variatsioon
      Pokkeritark
      • Nov 2008
      • 5849

      #422
      Re: ****Septembri Offtopic - Oh kooliaeg oh kooliaeg...****

      Janar Kiivramees Küprose WPT-l 10 parima hulgas!

      Küprose WPT $10 000 sissemaksuga põhiturniir on kujunemas Eesti pokkerihuvilistele tõeliseks maiuspalaks, sest Janar Kiivramees on jõudnud 10 parima mängija hulka!

      Sama muljetavaldav on auhinnafond:

      1 $ 579,165 -
      2 $ 380,645 -
      3 $ 216,275 -
      4 $ 121,115 -
      5 $ 90,835 -
      6 $ 73,535 -
      7 $ 56,240 -
      8 $ 38,940 -
      9 $ 27,680 -
      10 $ 20,760 -

      Comment

      • Codecci
        Luuramas Naisteturniire
        • Nov 2008
        • 7574

        #423
        Re: ****Septembri Offtopic - Oh kooliaeg oh kooliaeg...****

        Turnapokker on nii kuradi gay... Esikoht saab 29x rohkem raha kui 10-s koht pmselt sellepärast, et ta oskab paremini flipata.

        Comment

        • kivisaba
          Pokkerihai
          • Oct 2008
          • 2514

          #424
          Re: ****Septembri Offtopic - Oh kooliaeg oh kooliaeg...****

          Algselt postitas Codecci
          Turnapokker on nii kuradi gay... Esikoht saab 29x rohkem raha kui 10-s koht pmselt sellepärast, et ta oskab paremini flipata.
          ei sellepärast et tal pole scared money

          Comment

          • Johnny Jazz
            Õpihimuline Mängur
            • May 2009
            • 336

            #425
            Re: ****Septembri Offtopic - Oh kooliaeg oh kooliaeg...****

            Olen praegu mingis t2ielikus kolkakylas Tais, s6ber on voodi k6rval p6randal blackoutis, hotellitoas lendab nahkhiir ja teises voodis magab kass.

            Kui jook peaks otsa saama, l2hen oma tuppa magama, ehkki seda vist ei juhtu. Aga millest tegelikult tahtsin r22kida, on see, et Johnny Jazz teeb kammp2ki ning tuleb tagasi suuremana kui kunagi varem!!!!!!!

            Look forward to the blog posts.


            Kiire EDIT: S6ber oksendab peldikus ning kass nillib k6rval. Ei - ma ei tea, mis kuradi kass see on ja kust ta siia sai.

            Comment

            • andu_andu
              Pokkerihai
              • Jan 2009
              • 4050

              #426
              Re: ****Septembri Offtopic - Oh kooliaeg oh kooliaeg...****

              Algselt postitas Johnny Jazz
              Olen praegu mingis t2ielikus kolkakylas Tais, s6ber on voodi k6rval p6randal blackoutis, hotellitoas lendab nahkhiir ja teises voodis magab kass.

              Kui jook peaks otsa saama, l2hen oma tuppa magama, ehkki seda vist ei juhtu. Aga millest tegelikult tahtsin r22kida, on see, et Johnny Jazz teeb kammp2ki ning tuleb tagasi suuremana kui kunagi varem!!!!!!!

              Look forward to the blog posts.


              Kiire EDIT: S6ber oksendab peldikus ning kass nillib k6rval. Ei - ma ei tea, mis kuradi kass see on ja kust ta siia sai.
              jeee

              mõtlesingi ükspäev, et kuhu sa kadunud oled.

              Comment

              • Lutzky
                Pokkerihai
                • Oct 2008
                • 1829

                #427
                Re: ****Septembri Offtopic - Oh kooliaeg oh kooliaeg...****

                Algselt postitas Johnny Jazz
                Olen praegu mingis t2ielikus kolkakylas Tais, s6ber on voodi k6rval p6randal blackoutis, hotellitoas lendab nahkhiir ja teises voodis magab kass.

                Kui jook peaks otsa saama, l2hen oma tuppa magama, ehkki seda vist ei juhtu. Aga millest tegelikult tahtsin r22kida, on see, et Johnny Jazz teeb kammp2ki ning tuleb tagasi suuremana kui kunagi varem!!!!!!!

                Look forward to the blog posts.


                Kiire EDIT: S6ber oksendab peldikus ning kass nillib k6rval. Ei - ma ei tea, mis kuradi kass see on ja kust ta siia sai.
                Tais on internet, vä?

                Comment

                • hotcocacola
                  HTCCACLA
                  • Oct 2008
                  • 14473

                  #428
                  Re: ****Septembri Offtopic - Oh kooliaeg oh kooliaeg...****

                  kas kassi all mõeldakse tai transeksuaalset naist, kellel suur tutt :D?

                  Comment

                  • Johnny Jazz
                    Õpihimuline Mängur
                    • May 2009
                    • 336

                    #429
                    Re: ****Septembri Offtopic - Oh kooliaeg oh kooliaeg...****

                    Algselt postitas hotcocacola
                    kas kassi all mõeldakse tai transeksuaalset naist, kellel suur tutt :D?
                    Kui ma nendest iPhone'idest, Macidest jms imevidinatest praeguses konditsioonis midagi aru saaks, siis uploadiksin pildi, kuid vastuseks sinu kysimusele - ei.


                    Comment

                    • Staier
                      Jube Noob
                      • Dec 2008
                      • 166

                      #430
                      Re: ****Septembri Offtopic - Oh kooliaeg oh kooliaeg...****

                      Algselt postitas hotcocacola
                      kas kassi all mõeldakse tai transeksuaalset naist, kellel suur tutt :D?
                      LOL ;D

                      Comment

                      • PokerDevil
                        Vana Tegija
                        • Oct 2008
                        • 1177

                        #431
                        Re: ****Septembri Offtopic - Oh kooliaeg oh kooliaeg...****

                        Algselt postitas hotcocacola
                        kas kassi all mõeldakse tai transeksuaalset naist, kellel suur tutt :D?
                        Või kes kasvatab rahvusmetsa oma jalgevahel.

                        Comment

                        • leits
                          Hundinui
                          • Apr 2009
                          • 9562

                          #432
                          Re: ****Septembri Offtopic - Oh kooliaeg oh kooliaeg...****

                          pokker ajab pissed off .. kuulan 2c chicane - poppiholla't ja hea olla again ... hea et selliseid asju on

                          Comment

                          • andu_andu
                            Pokkerihai
                            • Jan 2009
                            • 4050

                            #433
                            Re: ****Septembri Offtopic - Oh kooliaeg oh kooliaeg...****

                            Algselt postitas Kris
                            [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=phfbmp31Yrs&feature=PlayList&p=83D13477F8A 37726[/youtube]

                            ep2


                            keegi teab öelda kui tihti AA vs AA 6maxis tuleb? Ledereri asemele oleks võinud jep kellegi teise panna nagu keegi siin mainis..

                            wtf täpselt 5:46 juures

                            Comment

                            • andu_andu
                              Pokkerihai
                              • Jan 2009
                              • 4050

                              #434
                              Re: ****Septembri Offtopic - Oh kooliaeg oh kooliaeg...****

                              + selle naise hääl seal shows on lihtsalt parim ( naine ise ka muidugi )

                              Comment

                              • variatsioon
                                Pokkeritark
                                • Nov 2008
                                • 5849

                                #435
                                Re: ****Septembri Offtopic - Oh kooliaeg oh kooliaeg...****

                                Multitask: How well can you multitask? Put your multitasking skills to the test by seeing just how many games you can play at once!


                                53 :)

                                Comment

                                Working...