Re: ****Septembri Offtopic - Oh kooliaeg oh kooliaeg...****
homme trtus live ei toimu kuskil? paneks tina ja mängiks .. obv on vaja bette ka siis vahele .. ala sama deel 2 ristit maha, siis mingi klots vms ... muidu on liig aigav m2ngida :D
homme trtus live ei toimu kuskil? paneks tina ja mängiks .. obv on vaja bette ka siis vahele .. ala sama deel 2 ristit maha, siis mingi klots vms ... muidu on liig aigav m2ngida :D
TC
Comment