Re: ****Septembri Offtopic - Oh kooliaeg oh kooliaeg...****
Fail aga tegelt ma arvan, et nendega saab viisakamalt kah asju ajada. Kahju, et selleks peab olema väga
Fail aga tegelt ma arvan, et nendega saab viisakamalt kah asju ajada. Kahju, et selleks peab olema väga
(Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

TC
Comment