****Septembri Offtopic - Oh kooliaeg oh kooliaeg...****

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • antnx
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 3102

    #151
    Re: ****Septembri Offtopic - Oh kooliaeg oh kooliaeg...****

    Fail aga tegelt ma arvan, et nendega saab viisakamalt kah asju ajada. Kahju, et selleks peab olema väga
    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

    Comment

    • hotcocacola
      HTCCACLA
      • Oct 2008
      • 14473

      #152
      Re: ****Septembri Offtopic - Oh kooliaeg oh kooliaeg...****

      irw @patient bear
      ma olen proovinud viisakalt, aga see ei vii kuhugile ;D
      ma ei saa midagi parata kui tilt management on vigane ;D

      Comment

      • andu_andu
        Pokkerihai
        • Jan 2009
        • 4050

        #153
        Re: ****Septembri Offtopic - Oh kooliaeg oh kooliaeg...****

        Soovitan sul koka vähe rahulikum olla jah teiste inimestega - kõik teevad oma tööd

        Comment

        • hotcocacola
          HTCCACLA
          • Oct 2008
          • 14473

          #154
          Re: ****Septembri Offtopic - Oh kooliaeg oh kooliaeg...****

          Algselt postitas andu_andu
          Soovitan sul koka vähe rahulikum olla jah teiste inimestega - kõik teevad oma tööd
          minuarust pacificu live chati töötajad on ainukesed, kes tööd ei tee

          Comment

          • Pahvak
            Pastilaa?? Ei!
            • Dec 2008
            • 4431

            #155
            Re: ****Septembri Offtopic - Oh kooliaeg oh kooliaeg...****

            Klienditeeninduse donkidel pole nagunii mingit võimu, mis neist vaesekestest ikka sõimata.
            Fullstacks have more fun.

            Comment

            • hotcocacola
              HTCCACLA
              • Oct 2008
              • 14473

              #156
              Re: ****Septembri Offtopic - Oh kooliaeg oh kooliaeg...****

              Algselt postitas Pahvak
              Klienditeeninduse donkidel pole nagunii mingit võimu, mis neist vaesekestest ikka sõimata.
              tilti tuleb ju kuidagi maandada :)

              Comment

              • Kris
                Grinder
                • Mar 2009
                • 860

                #157
                Re: ****Septembri Offtopic - Oh kooliaeg oh kooliaeg...****

                tahaks näha kas sisse kandmisel ka 2 nädalat tehnilisi erroreid tuleb : D,

                Aga jah, 888 on suht pask koht va see, et fishe palju

                Comment

                • andu_andu
                  Pokkerihai
                  • Jan 2009
                  • 4050

                  #158
                  Re: ****Septembri Offtopic - Oh kooliaeg oh kooliaeg...****

                  Algselt postitas hotcocacola
                  tilti tuleb ju kuidagi maandada :)
                  teiste inimeste peal ??

                  Kuigi pakun, et neid on nii palju seal sõimatud, et neid üldse ei koti, mis neile öeldakse seal enam.

                  Comment

                  • hotcocacola
                    HTCCACLA
                    • Oct 2008
                    • 14473

                    #159
                    Re: ****Septembri Offtopic - Oh kooliaeg oh kooliaeg...****

                    no antud juhul on pacific süüdi ;D
                    seega parim viis on minna live chati


                    aga tõenäoliselt jap, nende tilt management on tasemel :P
                    peaks eratunde küsima :D
                    probleem on aga selles, et antud eratund hilineks aastaid :D

                    Comment

                    • vsiu100
                      Moderaator
                      • Oct 2008
                      • 4253

                      #160
                      Re: ****Septembri Offtopic - Oh kooliaeg oh kooliaeg...****

                      minu cashout tuli sealt 3 nädalat. 13.08 tegin, eile sain.
                      peale 2 nädalat võtsin 2x live chatiga ühendust. küsisin, kus raha on(viisakalt).
                      öeldi, et 24-48h jooksul saan kirjaliku vastuse. seda ei saanud.
                      küsiti hoopis, et kas ma ei tahaks special deposit boonust kasutada ja kohe beponeerida ??? ( ) geenius :-\
                      see näide näitab, et seal on tööl robotid või lambad.
                      esmasp. võtsin uuesti live chatiga ühendust. küsisin, milles on asi, härrased?
                      öeldi, et väljamakse on tehtud ja peaks iga päev jõudma. olid tehnikal errorid.
                      mis siis ikka.....

                      Comment

                      • vsiu100
                        Moderaator
                        • Oct 2008
                        • 4253

                        #161
                        Re: ****Septembri Offtopic - Oh kooliaeg oh kooliaeg...****

                        Algselt postitas Pahvak
                        Klienditeeninduse donkidel pole nagunii mingit võimu, mis neist vaesekestest ikka sõimata.
                        neil ei pruugi võimu olla, aga seal satud alati 3 tüüpi teenindaja otsa:
                        1. kohusetundlik robot . copyb sulle texti. lubab vastust ja saadki selle nädala jooksul.
                        2. pohhuistlik lammas. mängib kindlasti sinu chat-sessiooni ajal warcrafti, copyb texti, lubab uurida jne. ei edasta suure tõenäosusega probleemi vastavasse osakonda. sest kui sa nädala pärast ühendust võtad, ei tea keegi midagi.
                        3. asjalik vend. uurib, vastab kiirelt(mitte nagu 2 eelmist varainti, iga vastus stiilis "wait pls" tuleb ka 2-3min) ja saad vajaliku info või on su probleem lahendatud suht kiiresti.
                        paraku jagunevad nad 50-45-5

                        Comment

                        • andu_andu
                          Pokkerihai
                          • Jan 2009
                          • 4050

                          #162
                          Re: ****Septembri Offtopic - Oh kooliaeg oh kooliaeg...****

                          Ilus mäng eesti - ownis venemaa ära 1. geimis.

                          Comment

                          • Madis Very
                            Bännitud
                            • Aug 2009
                            • 2951

                            #163
                            Re: ****Septembri Offtopic - Oh kooliaeg oh kooliaeg...****

                            Miks svenza karjumist kuulda pole ?

                            Comment

                            • mcbethk
                              Bännitud
                              • Oct 2008
                              • 687

                              #164
                              Re: ****Septembri Offtopic - Oh kooliaeg oh kooliaeg...****

                              Sellise attitude eest nad hakkavad nimelt sind perse nussima. Btw said rahad kätte? Mul näitab historyst, et on paid aga panka pole jõudnud..

                              Comment

                              • alaska
                                forever
                                • Oct 2008
                                • 6599

                                #165
                                Re: ****Septembri Offtopic - Oh kooliaeg oh kooliaeg...****

                                Algselt postitas mcbethk
                                Sellise attitude eest nad hakkavad nimelt sind perse nussima. Btw said rahad kätte? Mul näitab historyst, et on paid aga panka pole jõudnud..
                                Jah, coca saab varsti kirja, et nad loosivad iga nädal ühe mängija, kelle cashout aktsepteeritakse ja tänu coca suhtumisele tema järgmised kolm nädalat loosis ei osale.

                                Comment

                                Working...