*** Amtelik Ilmaennustuse Teema ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ESTPatrick
    Olümpsi Mägi Aivar
    • Nov 2008
    • 5572

    #1

    *** Amtelik Ilmaennustuse Teema ***

    Tartus hakkas vihma sadama, olge valmis. tuule suund on teise maja poole.
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #2
    Re: *** Amtelik Ilmaennustuse Teema ***

    Hahahahhhhhhhhhhahahahhahahahhah

    EDIT:
    Irwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwww

    Comment

    • variatsioon
      Pokkeritark
      • Nov 2008
      • 5849

      #3
      Re: *** Amtelik Ilmaennustuse Teema ***

      Algselt postitas ESTPatrick
      Tartus hakkas vihma sadama, olge valmis. tuule suund on teise maja poole.
      damn...

      kinnitan!

      Comment

      • ranka
        Miljon Põhjust Kodus Olla
        • Sep 2008
        • 36444

        #4
        Re: *** Amtelik Ilmaennustuse Teema ***

        Kuulutus, kuulutus, Tallinnas on uputus! Ougei, uputust ei ole aga sadama hakkas küll!

        Comment

        • Timpz
          Pokkerihai
          • Oct 2008
          • 2029

          #5
          Re: *** Amtelik Ilmaennustuse Teema ***

          Raplas veel ei saja. kohekohe hakkab

          Comment

          • variatsioon
            Pokkeritark
            • Nov 2008
            • 5849

            #6
            Re: *** Amtelik Ilmaennustuse Teema ***

            TALLINN PÕLEB!

            Comment

            • antnx
              Pokkerihai
              • Oct 2008
              • 3102

              #7
              Re: *** Amtelik Ilmaennustuse Teema ***

              Vihma sajab ka tartu külje all olevas ülenurmes

              Comment

              • Supsti
                Grinder
                • Dec 2008
                • 863

                #8
                Re: *** Amtelik Ilmaennustuse Teema ***

                Kuressaares on ilm pivline, põhja suunas oleva maja katuse kohal on rohkem pilvi kui lõuna suunas asetseva maja kohal. Vihma ei saja, aga küll peagi hakkab.

                Comment

                • nikitheone
                  Mr. Puujalg
                  • Aug 2009
                  • 6446

                  #9
                  Re: *** Amtelik Ilmaennustuse Teema ***

                  õnneks siin (porkunis) ei sadanud. sai rahus kartulit võtta :D
                  &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                  Comment

                  • EGERT
                    Vana Tegija
                    • Mar 2009
                    • 1042

                    #10
                    Re: *** Amtelik Ilmaennustuse Teema ***

                    siin Pärnus läks ka lõpuks täna vihmaseks. Enne oli see totakas seenekas kui koju sõitsin. Praegu on pilvine. Mul on ka cannelonid ahjus, mistõttu võib naabermajas esineda kõrgrõhkkonda.

                    Comment

                    • blazkuh
                      Õpihimuline Mängur
                      • Feb 2009
                      • 400

                      #11
                      Re: *** Amtelik Ilmaennustuse Teema ***

                      Algselt postitas nikitheone
                      õnneks siin (porkunis) ei sadanud. sai rahus kartulit võtta :D
                      Kes sa Porkunist oled, ma ka sealt pärit :D

                      Comment

                      • Tarq666
                        Klubi Liige
                        • Oct 2008
                        • 814

                        #12
                        Re: *** Amtelik Ilmaennustuse Teema ***

                        Jõhvi,

                        Taevas pilvine, iga kahe tunni tagant sajab.

                        Comment

                        • leits
                          Hundinui
                          • Apr 2009
                          • 9562

                          #13
                          Re: *** Amtelik Ilmaennustuse Teema ***

                          tyrgi ... v2ljas 27.3 kraadi ohtu 9 ajal .. p2ike ammu loojunud ... pilvi pole n2ind 3 p2eva jooksul

                          Comment

                          • kilu6
                            Vana Tegija
                            • Oct 2008
                            • 1305

                            #14
                            Re: *** Amtelik Ilmaennustuse Teema ***

                            Aegviidus oli hommikul õhk 18, vesi 17, aga sai ikka ujumas käidud.

                            Comment

                            • nikitheone
                              Mr. Puujalg
                              • Aug 2009
                              • 6446

                              #15
                              Re: *** Amtelik Ilmaennustuse Teema ***

                              Algselt postitas blazkuh
                              Kes sa Porkunist oled, ma ka sealt pärit :D
                              kes sina oled?:D

                              mina ise olen praegu helejärves külaline.
                              (ametlikult isegi elan siin)
                              &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                              Comment

                              Working...