*** Amtelik Ilmaennustuse Teema ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • kilu6
    Vana Tegija
    • Oct 2008
    • 1305

    #31
    Re: *** Amtelik Ilmaennustuse Teema ***

    Ilma nimi on Giselher

    Comment

    • somka
      Julm Donk
      • Apr 2009
      • 85

      #32
      Re: *** Amtelik Ilmaennustuse Teema ***

      Mis ilm loomaaias on täna?

      Comment

      • antnx
        Pokkerihai
        • Oct 2008
        • 3102

        #33
        Re: *** Amtelik Ilmaennustuse Teema ***

        Meie asume friedrichis

        Comment

        • alaska
          forever
          • Oct 2008
          • 6599

          #34
          Re: *** Amtelik Ilmaennustuse Teema ***

          Algselt postitas somka
          Mis ilm loomaaias on täna?
          koerailm.

          Comment

          • rohelinekonn
            Klubi Liige
            • Nov 2008
            • 3808

            #35
            Re: *** Amtelik Ilmaennustuse Teema ***

            tartus on ilm suht rott

            Comment

            • ottokatz
              Julm Donk
              • Jun 2009
              • 29

              #36
              Re: *** Amtelik Ilmaennustuse Teema ***

              Tallinn, sajab päikest. Ennustusi on kahte sorti - täideminekuga ja ilma, seepärast seda viimast nimetataksegi ilmaennustuseks

              Comment

              • vinney
                Õpihimuline Mängur
                • Oct 2008
                • 473

                #37
                Re: *** Amtelik Ilmaennustuse Teema ***

                päike, oli vihm (EST)

                Comment

                • leits
                  Hundinui
                  • Apr 2009
                  • 9562

                  #38
                  Re: *** Amtelik Ilmaennustuse Teema ***

                  tlna lennujaama juurde on kovat sadu vaha .. mul auto seal parklas .. sitaks sitane on

                  Comment

                  • pkmarek
                    Jube Noob
                    • Oct 2008
                    • 193

                    #39
                    Re: *** Amtelik Ilmaennustuse Teema ***

                    ilm läks ära tsehhi, sealt liigub järgmine nädal edasi lõunasse.... järgmine kord võib ilma eestis kohata järgmise aasta mais :D

                    Comment

                    • ESTPatrick
                      Olümpsi Mägi Aivar
                      • Nov 2008
                      • 5572

                      #40
                      Re: *** Amtelik Ilmaennustuse Teema ***

                      kuidas mäki kandis praegu ilm on? tarvis minna varsti.

                      Comment

                      • variatsioon
                        Pokkeritark
                        • Nov 2008
                        • 5849

                        #41
                        Re: *** Amtelik Ilmaennustuse Teema ***

                        Algselt postitas ESTPatrick
                        kuidas mäki kandis praegu ilm on? tarvis minna varsti.
                        mäkist 1km ida poole ei ole küll vihmast märki. suht vaikne ja solid ilm.

                        Comment

                        • K2snakas
                          Pokkerihai
                          • Feb 2009
                          • 2388

                          #42
                          Re: *** Amtelik Ilmaennustuse Teema ***

                          sauel paistab praegult peaaegu päike, pilved liiguvad kiiresti tuul suht k6va varsti hakkab sadama!

                          Comment

                          • nikitheone
                            Mr. Puujalg
                            • Aug 2009
                            • 6446

                            #43
                            Re: *** Amtelik Ilmaennustuse Teema ***

                            tallinnas on siuke ilm nagu läheks matustele, mitte aktusele
                            &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                            Comment

                            • antnx
                              Pokkerihai
                              • Oct 2008
                              • 3102

                              #44
                              Re: *** Amtelik Ilmaennustuse Teema ***

                              Tartus on hea ilm. Naesed poolpaljad veel

                              Comment

                              • masterpuppet
                                Pokkerihai
                                • Oct 2008
                                • 2094

                                #45
                                Re: *** Amtelik Ilmaennustuse Teema ***

                                Tartus mõned õhkõrnad pilveraasukesed jah, ainult.

                                Comment

                                Working...