*** Amtelik Ilmaennustuse Teema ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • pronks
    Jube Noob
    • Jun 2009
    • 116

    #151
    Re: *** Amtelik Ilmaennustuse Teema ***

    Algselt postitas vennike
    tyramaiv6i.. teine riik ja läheb sama jama edasi, UKs on asi konkreetselt jääs ja mitte kui kellegil pole talverehve.. 3 venda lähävad peale kahte liitrit viina poodi soola ostma, et omku oleks mingigi lootus maja eest minema saada autoga. yks vend tõmbab rämeda kärna maha poodi minnes. tagasi tulles teine vend kommenteerib kukkujat venda kellel 5kg soola näpus "jõle kuradi mage oleks kui sa siin oma soolalaadungiga jälle kärna paneks"

    Comment

    • JJsuited
      Räme Fish
      • Jan 2009
      • 18

      #152
      Re: *** Amtelik Ilmaennustuse Teema ***

      vihkan seda inglismaa ilma siin... väga sitt ikka... või nh... lund nagu on a see tundub kuidagi hale olevat... eesti talve tahaks küll täiega

      Comment

      • teerajaja
        Grinder
        • Feb 2009
        • 815

        #153
        Re: *** Amtelik Ilmaennustuse Teema ***

        Väljas pole s*ttagi näha :o

        Comment

        • nikitheone
          Mr. Puujalg
          • Aug 2009
          • 6446

          #154
          Re: *** Amtelik Ilmaennustuse Teema ***

          kui haige oli täna tallinna sõita, udud ja libe tee ja muu bullshit. ja tallinna juures tuli siuke udu maha. õudne
          &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

          Comment

          • StripPoker
            Grinder
            • Sep 2009
            • 609

            #155
            Re: *** Amtelik Ilmaennustuse Teema ***

            Kogu see pagana maailma kliimasoojenemine on IMO täiega Eesti kliima arvelt...

            Comment

            • Jennifer
              Pokkerihai
              • Dec 2009
              • 1503

              #156
              Re: *** Amtelik Ilmaennustuse Teema ***

              Hommikul oli täiega ilus päike :)

              Comment

              • Fortune
                IP
                • Oct 2008
                • 1396

                #157
                Re: *** Amtelik Ilmaennustuse Teema ***

                väljas on küüüüüüülm, brrrrr :)

                Comment

                • Tarmonator
                  Lingiparandaja
                  • Oct 2008
                  • 3274

                  #158
                  Re: *** Amtelik Ilmaennustuse Teema ***

                  Algselt postitas Fortune
                  väljas on küüüüüüülm, brrrrr :)
                  vale vastus fish, -23 on

                  Comment

                  • DanRai
                    Bännitud
                    • Nov 2008
                    • 31

                    #159
                    Re: *** Amtelik Ilmaennustuse Teema ***

                    Ennustan homseks päevaks 11,5 kraadi pakast ja otepää MK etapi hommikusk -22.5 raja külmemas punktis

                    Comment

                    • StripPoker
                      Grinder
                      • Sep 2009
                      • 609

                      #160
                      Re: *** Amtelik Ilmaennustuse Teema ***

                      -3 on nauditav!

                      Comment

                      • variatsioon
                        Pokkeritark
                        • Nov 2008
                        • 5849

                        #161
                        Re: *** Amtelik Ilmaennustuse Teema ***

                        Algselt postitas Jennifer
                        Hommikul oli täiega ilus päike :)
                        +1

                        Comment

                        • Oliverk
                          Moderaator
                          • Nov 2008
                          • 3016

                          #162
                          Re: *** Amtelik Ilmaennustuse Teema ***

                          Algselt postitas Jennifer
                          Hommikul oli täiega ilus päike :)
                          Mingi 3 päeva udu olnud :D Pole näind miskit päikest.

                          Comment

                          • variatsioon
                            Pokkeritark
                            • Nov 2008
                            • 5849

                            #163
                            Re: *** Amtelik Ilmaennustuse Teema ***

                            kuidas ma peaksin poodi minema kui väljas -23c'??

                            hea et kuskil väljas ehitusel ei pea töötama

                            Comment

                            • nikitheone
                              Mr. Puujalg
                              • Aug 2009
                              • 6446

                              #164
                              Re: *** Amtelik Ilmaennustuse Teema ***

                              kuradi külm on, kuradi-kuradi külm on
                              &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                              Comment

                              • vennike
                                Pokkerihai
                                • Mar 2009
                                • 1958

                                #165
                                Re: *** Amtelik Ilmaennustuse Teema ***

                                õhus on kevadet :)

                                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                                Comment

                                Working...