Re: Doonorid
olen käinud mitmed korrad, veregrupp on 0+ ka seda ikka tahetakse. aga viimased korrad on vererõhk selle käigus liiga madalaks läinud ja pildi virvendama löönud. nüüd öeldi ära, et nad enam ise ei kutsu kui neil 0+ verd vaja, aga kui tahan, siis minna võin. Ega ei taha väga...vastik tunne on kui külm higi otsaees ja silmeeest must...
olen käinud mitmed korrad, veregrupp on 0+ ka seda ikka tahetakse. aga viimased korrad on vererõhk selle käigus liiga madalaks läinud ja pildi virvendama löönud. nüüd öeldi ära, et nad enam ise ei kutsu kui neil 0+ verd vaja, aga kui tahan, siis minna võin. Ega ei taha väga...vastik tunne on kui külm higi otsaees ja silmeeest must...
Comment