Kuna ma paari kuu eest käisiin verd andmas ja meeldis tekkis mõte siit küsida kas keegi siin veel doonor on olnud.
Paari nädala pärast saab mul ooteaeg täis ning võin uuesti minna. Mingi pundiga oleks lahedam. Üldiselt tahaks teada mis pokkerirahvas üldse arvab sellisest asjast. Peale esimest korda tabas mind pokkerilaudades suht hea kaardijooks niiet vb aitab karmavõlga vähendada vms 8)
Paari nädala pärast saab mul ooteaeg täis ning võin uuesti minna. Mingi pundiga oleks lahedam. Üldiselt tahaks teada mis pokkerirahvas üldse arvab sellisest asjast. Peale esimest korda tabas mind pokkerilaudades suht hea kaardijooks niiet vb aitab karmavõlga vähendada vms 8)
Comment