Doonorid

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Provoker
    Pokkerihai
    • Jan 2009
    • 3067

    #1

    Doonorid

    Kuna ma paari kuu eest käisiin verd andmas ja meeldis tekkis mõte siit küsida kas keegi siin veel doonor on olnud.

    Paari nädala pärast saab mul ooteaeg täis ning võin uuesti minna. Mingi pundiga oleks lahedam. Üldiselt tahaks teada mis pokkerirahvas üldse arvab sellisest asjast. Peale esimest korda tabas mind pokkerilaudades suht hea kaardijooks niiet vb aitab karmavõlga vähendada vms 8)
  • mihkel7
    FPP Pro
    • Oct 2008
    • 259

    #2
    Re: Doonorid

    Olen olnud.

    Comment

    • alaska
      forever
      • Oct 2008
      • 6599

      #3
      Re: Doonorid

      Esimene kogemus oli lahe. Meil tuli kooli see liikuv verevõtu tiim. Läksime kah kohale, terve kilekotitäie nänni pidi saama kah veel ja koolis vabaks. Ootasime seal järjekorras ja siis üks arst komistas laua otsa mis läks ümber, paksult verega katseklaase täis. Terve põrand ujus verest, nagu mingis õudusfilmis, arst oli jumala verine kolmveerand rahavast kadus sekundiga. Meie lasime ikka süstlad külge panna. Tõenäoliselt tehti midagi valesti, jube valus oli iga kord kui kätt rusikasse pigistasin. Arst ei osanud kah aidata. Pärast läks veits paremaks. Tegelt pole ammu enam enam käinud, karmat võiks tõesti nats parandada.

      Comment

      • donkament
        Pokkerihai
        • Apr 2009
        • 1945

        #4
        Re: Doonorid

        Olen raha- ja närvidoonor starsis.

        Comment

        • Rage
          Klubi Liige
          • Nov 2008
          • 6853

          #5
          Re: Doonorid

          Algselt postitas donkament
          Olen raha- ja närvidoonor starsis.
          olen doonor olnud..

          Comment

          • FreakyJason
            Klubi Liige
            • Jan 2009
            • 1381

            #6
            Re: Doonorid

            Olen korduvalt doonor olnud, meeldib ja lähiajal lähen kindlasti jälle.

            Comment

            • runnar
              Grinder
              • Oct 2008
              • 740

              #7
              Re: Doonorid

              15+ korda olen verd andnud, viimati umbes kuu aega tagasi

              Comment

              • urmo1
                Õpihimuline Mängur
                • Oct 2008
                • 330

                #8
                Re: Doonorid

                Peale seda kui verd annad kammib alko paremini ? ;D

                Comment

                • Provoker
                  Pokkerihai
                  • Jan 2009
                  • 3067

                  #9
                  Re: Doonorid

                  Algselt postitas urmo1
                  Peale seda kui verd annad kammib alko paremini ? ;D

                  Õtleme nii, et kiiremini väsid ära ;D

                  Comment

                  • doublemint65
                    Grinder
                    • Oct 2008
                    • 695

                    #10
                    Re: Doonorid

                    Algselt postitas alaska
                    Esimene kogemus oli lahe. Meil tuli kooli see liikuv verevõtu tiim. Läksime kah kohale, terve kilekotitäie nänni pidi saama kah veel ja koolis vabaks. Ootasime seal järjekorras ja siis üks arst komistas laua otsa mis läks ümber, paksult verega katseklaase täis. Terve põrand ujus verest, nagu mingis õudusfilmis, arst oli jumala verine kolmveerand rahavast kadus sekundiga.
                    Hahaha, suutäis suppi lendas lauale selle jutu peale ;D ;D

                    Comment

                    • runnar
                      Grinder
                      • Oct 2008
                      • 740

                      #11
                      Re: Doonorid

                      Algselt postitas urmo1
                      Peale seda kui verd annad kammib alko paremini ? ;D
                      see on pigem linnalegend :)

                      Comment

                      • andu_andu
                        Pokkerihai
                        • Jan 2009
                        • 4050

                        #12
                        Re: Doonorid

                        Karta on, et kammib alks paremini kui verd oled andud. Vend andis sõjaväes verd ja pärast tegi 1 suitsu ning insta pilt kotis.

                        Comment

                        • Tarq666
                          Klubi Liige
                          • Oct 2008
                          • 814

                          #13
                          Re: Doonorid

                          5 poole aasta jooksul olnud doonor 28 korral. 5 korda neist läbinud trombotsüülide andmise protseduuri, mis on mitu korda raskem kui vere andmine. Põhjus miks andmas käin: "kui ise oma elust ei hooli, siis annan võimaluse neil elada, kes elust hoolivad".

                          Comment

                          • jrgn hell
                            Klubi Liige
                            • Oct 2008
                            • 3328

                            #14
                            Re: Doonorid

                            ma olen tahtnud kogu aeg minna, aga alati on mingi jama, mis ei lase. Nüüd on meelest läinud, aga viimati ei saanud minna, kuna tatokad segasid järjest. Pool aastat üks ei lase teha

                            Comment

                            • Potsataja
                              õilishing
                              • Oct 2008
                              • 5270

                              #15
                              Re: Doonorid

                              Ma annaks heameelega aga minu verd ei võeta vastu. Varem sai muidu nii mõnedki korrad antud.

                              Tarq, kas viis korda aastas liiale ei lähe ? Minu mäletamist mööda pidi kahe vereandmise vaheline periood olema kolm kuud aga ju ma siis mäletan valesti.

                              Comment

                              Working...