Läptopi ostuabi.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • kjmrc
    Pokkerihai
    • Aug 2009
    • 4541

    #916
    Re: Läptopi ostuabi.

    Millejaoks sul sülearvutit vaja on, alustame kõigepealt sellest?

    Comment

    • muttaja
      Pokkerihai
      • Dec 2010
      • 1965

      #917
      Re: Läptopi ostuabi.

      Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
      Mida sellisest arvata? On ta hea? Ma väga statse ei jaga ja keegi teab kas on normaalne pood?

      http://www.hinnavaatlus.ee/products/...rvutid/492035/
      Jube mölakas ikka - 2,5 kilo. Teksti sees on kirjas, et mälu 4gb (mis on vähe), all loetavamal kujul, tabelina, et aga 8. Tea nüüd, mida uskuda. Usuks 4, sest sama läpakas teises poes on 4gb mäluga http://www.1a.ee/arvutitehnika/sulea...540_20c600jkmh

      Comment

      • Kakahirmutis
        🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
        • Oct 2010
        • 7079

        #918
        Re: Läptopi ostuabi.

        Algselt postitas kjmrc Vaata postitust
        Millejaoks sul sülearvutit vaja on, alustame kõigepealt sellest?
        Mugavam , vahest ikka peab liikuma ka

        Algselt postitas muttaja Vaata postitust
        Jube mölakas ikka - 2,5 kilo. Teksti sees on kirjas, et mälu 4gb (mis on vähe), all loetavamal kujul, tabelina, et aga 8. Tea nüüd, mida uskuda. Usuks 4, sest sama läpakas teises poes on 4gb mäluga http://www.1a.ee/arvutitehnika/sulea...540_20c600jkmh
        kaal on savi... aga pm kui avastaks et on 4gb mälu siis saaks ju juurde osta?



        Kui keegi oskab veel soovitada läppareid oleks väga tänulik , hind võiks jääda sinna 700 euri kanti


        Eelistaks vast SSD-ga kõvakettal mul üle 100gb nagunii vaja ei lähe
        Last edited by Kakahirmutis; 27.10.14, 15:50.

        Comment

        • kjmrc
          Pokkerihai
          • Aug 2009
          • 4541

          #919
          Re: Läptopi ostuabi.

          Ma täpsustan siis - mis eesmärkidel hakkad kasutama sülearvutit?

          Mul oleks pakkuda selline isend:

          iTshop pakub suures valikus digi- ja bürookaupasid ning materjale ja vahendeid käsitööks. Soodsad hinnad, järelmaks ja kiire tarne. Osta otse meie e-poest

          Kõvaketta saab vahetada SSD vastu, saab lisada ka ID-kaardi lugeja.
          Saan Sulle soodustust ka teha veidike. Aku vastupidavuse poole pealt on sel mudelil 8-9h.
          Resolutsioon pole ainult FHD, vaid nõks pisem, HD+. Kasutan isegi seda tööarvutina ja suht OK mudel. Samas ka kompaktsem ja lihtsam kaasas kanda.
          Last edited by kjmrc; 27.10.14, 16:02.

          Comment

          • Kakahirmutis
            🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
            • Oct 2010
            • 7079

            #920
            Re: Läptopi ostuabi.

            90pct kasutust oleks grindimine , mõned mängud nagu lihtsamad FPSid või football manager võiks fungata...


            Resolutsioon vist väga rolli ei mängi kui mul eraldi monitor olemas ? Ainult sellel vanakooli juhe , selle suure otsikuga


            Eelistaks 1920x1080 ja 15,6 tolli muidu i guess


            Mingi sellise leidsin veel :

            Lai valik sülearvuteid igaks otstarbeks – tööle, kooli ja meelelahutuseks. Leia endale sobiv mudel!
            Last edited by Kakahirmutis; 27.10.14, 16:23.

            Comment

            • kjmrc
              Pokkerihai
              • Aug 2009
              • 4541

              #921
              Re: Läptopi ostuabi.

              No kui Sul väline monitor nagunii mängimiseks, siis pole erilist vahet resolutsioon, kas on ta HD+ või FHD. FB MGR funkab vast igas arvutis tänapäeval :D

              Sellel E5440 on nii VGA (sinine kaabel) kui HDMI ühendus, mai tea kumba mõtled.

              Ise julgen soovitada küll seda läpakat, olen isegi pokkerit mänginud temaga ja igapäevaselt kasutuses, ei ole midagi väga viga, äriklass siiski.

              Vastuseks Sinu Lenovo Z50-70 mudelile:
              iTshop pakub suures valikus digi- ja bürookaupasid ning materjale ja vahendeid käsitööks. Soodsad hinnad, järelmaks ja kiire tarne. Osta otse meie e-poest


              Saaksin veelgi soodsamalt teha :D Euronics on suht mõttetu koht, kust sülearvuteid soetada.
              Last edited by kjmrc; 27.10.14, 16:25.

              Comment

              • VisaHing
                mees nagu orkester
                • Dec 2009
                • 6718

                #922
                Re: Läptopi ostuabi.

                Kui mängida tahad, siis vaata ikka isend millel miski graafikakaart ka oleks. See Intel HD 4400 ajab vanemate ja lihtsamate mängudega asja ära aga kui juba osta sellise raha eest võiks miski narmal kaart ikka sees olla. Vb tuleb soov mõnipäev ikkagi midagi pelada ja siis pole enam midagi teha.

                Mälu pole probleem. Kasutatud 2GB ddr3 9-12 EUR. 4GB 20-25. Uutele pane 10 eur otsa.

                SSD tahad siis osta juba laptop millel olemas SSD.

                Näiteks see: https://www.ordi.ee/EPood/Product.as...emID=9920-1990

                Intel Core i7-4702M, 8GB DDR3, 15.6" HD , SSD 240GB, DVDRW, Intel HM86 chip, VGA nVidia GT840 2GB, Valge, klaviatuur EST või RUS, Wifi,WiDi, BT4.0, Giga LAN, SD/MMC/MS, 1xUSB 2.0, 3xUSB 3.0, eSATA, VGA, HDMI, veebikaamera, kaal 2,3kg, aku ~ 5 tundi

                Tootegrupp: Ordi sülearvutid
                Tootja: Ordi

                Hind: 799,00 €

                Comment

                • kjmrc
                  Pokkerihai
                  • Aug 2009
                  • 4541

                  #923
                  Re: Läptopi ostuabi.

                  840m on siis su arust normaalne kaart? :D

                  Ordit ma küll ei julgeks kellelegi soovitada + ta tahtis FHD ekraani.
                  Last edited by kjmrc; 27.10.14, 16:34.

                  Comment

                  • Kakahirmutis
                    🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                    • Oct 2010
                    • 7079

                    #924
                    Re: Läptopi ostuabi.

                    Viskasin mõlemad bookmarkide alla , järgmise kuu lõpus vast kummagi neist kahest viimasest valin , tunduvad solid :P

                    Comment

                    • q_q
                      dibs esimesele naisele, kes siia satub
                      • Jan 2011
                      • 6303

                      #925
                      Re: Läptopi ostuabi.

                      Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
                      Viskasin mõlemad bookmarkide alla , järgmise kuu lõpus vast kummagi neist kahest viimasest valin , tunduvad solid :P
                      Ära rutta nüüd, visahinge soovitatud laptop on saast, kjmrc siin obv omakasu peal väljas ja ajab tavalist müügimehe juttu sulle a la "no pole vahet kas hd+ või fhd" jne

                      Comment

                      • VisaHing
                        mees nagu orkester
                        • Dec 2009
                        • 6718

                        #926
                        Re: Läptopi ostuabi.

                        Algselt postitas kjmrc Vaata postitust
                        840m on siis su arust normaalne kaart? :D

                        Ordit ma küll ei julgeks kellelegi soovitada + ta tahtis FHD ekraani.
                        Ei noo. Ta väitis, et ta ei mängi kuigi palju, vahest lihtsamaid. Kui siiski soov tal midagi tulevikus pelada siis 840m saab hakkama küll kenasti. Ja tegu lihtsalt näitega, mida veel saab selle raha eest.

                        Nu mis Ordil viga nüüd :D. Siuke tunne, et ülistad ainult oma poodi. Ei ole Ordil häda midagi :)

                        Comment

                        • timz0333
                          Pokkeritark
                          • Mar 2009
                          • 6322

                          #927
                          Re: Läptopi ostuabi.

                          Isand unustas mainida mis siis hea on selle raha eest.

                          Comment

                          • VisaHing
                            mees nagu orkester
                            • Dec 2009
                            • 6718

                            #928
                            Re: Läptopi ostuabi.

                            Algselt postitas q_q Vaata postitust
                            Ära rutta nüüd, visahinge soovitatud laptop on saast, kjmrc siin obv omakasu peal väljas ja ajab tavalist müügimehe juttu sulle a la "no pole vahet kas hd+ või fhd" jne
                            Kle sa ausalt mine istu sisse endale midagi kuskil. Soovitan.

                            Soovitan HV-s ringi vaadata ja uurida. Saad asjakohasemat infot :)
                            Last edited by VisaHing; 27.10.14, 16:44.

                            Comment

                            • q_q
                              dibs esimesele naisele, kes siia satub
                              • Jan 2011
                              • 6303

                              #929
                              Re: Läptopi ostuabi.

                              Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
                              Kle sa ausalt mine istu sisse endale midagi kuskil. Soovitan.

                              Soovitan HV-s ringi vaadata ja uurida. Saad asjakohasemat infot :)
                              Kuidas palun?

                              Comment

                              • kjmrc
                                Pokkerihai
                                • Aug 2009
                                • 4541

                                #930
                                Re: Läptopi ostuabi.

                                Algselt postitas q_q Vaata postitust
                                Ära rutta nüüd, visahinge soovitatud laptop on saast, kjmrc siin obv omakasu peal väljas ja ajab tavalist müügimehe juttu sulle a la "no pole vahet kas hd+ või fhd" jne

                                Kuule fuck off eks, see E5440 on nendest kolmest variandist kõige parema hinna-kvaliteedi suhtega.

                                Ära targuta, kui miskit ei tea.

                                Comment

                                Working...