Läptopi ostuabi.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Pythagoras
    Grinder
    • Apr 2012
    • 589

    #901
    Re: Läptopi ostuabi.

    Algselt postitas Intzsz Vaata postitust
    Oleks vaja vanematele netis käimiseks läpakaid, hind võiks jääda sinna 250-300€ kanti.
    Eks need kõik parajad juustud selles hinnaklassis on, aga ehk keegi oskab midagi siiski soovitada.

    E: 13" võiks olla.

    Kasutatud äriklass, nt Delli saad Ordist 14 tollise päris kobeda kätte küll, äriklass siis sellpärast, et vähemalt ei lagune käevahele ära

    Comment

    • Intzsz
      Jube Noob
      • Feb 2009
      • 105

      #902
      Re: Läptopi ostuabi.

      Algselt postitas kjmrc Vaata postitust
      13 tolliste turg on selles klassis sisuliselt olematu. Võib leida ainult mingeid vana sisuga masinaid, mis on suht mõttetu ost. Enamik selles hinnaklassis on 15,6".

      Windowsiga peab olema masin?
      Windowsiga jep, vanale koerale uusi trikke ei õpeta
      E: või mida sa täpsemalt silmas pead, kas teisi OP süsteeme või seda, et masin ilma winita osta.
      Sellesuhtes, et ilma OP süsteemita osta ja ise win peale lasta pole ka üldse paha idee.
      Last edited by Intzsz; 30.09.14, 18:31.

      Comment

      • kjmrc
        Pokkerihai
        • Aug 2009
        • 4541

        #903
        Re: Läptopi ostuabi.

        Aga kuidas suhtud kasutatud masinatesse, mida eelmine kasutaja pakkus või peab kindlasti pakendis ja uus masin olema?

        Comment

        • Intzsz
          Jube Noob
          • Feb 2009
          • 105

          #904
          Re: Läptopi ostuabi.

          Algselt postitas kjmrc Vaata postitust
          Aga kuidas suhtud kasutatud masinatesse, mida eelmine kasutaja pakkus või peab kindlasti pakendis ja uus masin olema?
          Pigem vaataks uuepoole ja mul neid 2tk vaja.

          Comment

          • kjmrc
            Pokkerihai
            • Aug 2009
            • 4541

            #905
            Re: Läptopi ostuabi.

            Lihtne netimasin Windows 8.1-ga, ainuke miinus, et puudub dvd-rom. Valget värvi on ka sama konfiguratsiooniga.

            iTshop pakub suures valikus digi- ja bürookaupasid ning materjale ja vahendeid käsitööks. Soodsad hinnad, järelmaks ja kiire tarne. Osta otse meie e-poest


            Saan ehk väikese soodustuse ka teha kui 2 võtad. Smartpostiga/Post24-ga saab üle Eesti saata.

            Comment

            • Mrt1989
              Grinder
              • Mar 2010
              • 999

              #906
              Re: Läptopi ostuabi.

              250-300€ eest saab HV st korralike Lenovo T/x seeria laptope.

              Comment

              • kjmrc
                Pokkerihai
                • Aug 2009
                • 4541

                #907
                Re: Läptopi ostuabi.

                Kasutaja tahtis vist uut sülerit.

                Comment

                • Mrt1989
                  Grinder
                  • Mar 2010
                  • 999

                  #908
                  Re: Läptopi ostuabi.

                  Celeron , 5400rpm ketas, 15" 1368x vs i5 sandy , 120gb ssd , 14 " matt 1600+ , 3g - koos tehasegarantiiga :D Tundub tõesti raske valik .

                  Comment

                  • kjmrc
                    Pokkerihai
                    • Aug 2009
                    • 4541

                    #909
                    Re: Läptopi ostuabi.

                    Loed kah? Kasutaja tahtis uut masinat.

                    Comment

                    • -andres-
                      Moderaator
                      • Oct 2008
                      • 4546

                      #910
                      Re: Läptopi ostuabi.

                      Kasutaja ei mõista vist kui suur vahe Mrt poolt soovitatu ja sinu Asusel on.

                      Comment

                      • kjmrc
                        Pokkerihai
                        • Aug 2009
                        • 4541

                        #911
                        Re: Läptopi ostuabi.

                        Selge see, et on suur vahe. Minu pärast võtku see kasutatud masin, suhteliselt suva :D

                        Comment

                        • Codecci
                          Luuramas Naisteturniire
                          • Nov 2008
                          • 7574

                          #912
                          Re: Läptopi ostuabi.

                          Muidu selline koht nagu: http://leiunurk.elion.ee/ on ka päris hea variant. Kasutatud läpparid, aga 3-6 kuud Elioni garantiid. Need Lenovo ThinkPadid tunduvad päris asjalikud selle raha eest.

                          Ühe paarisajase Delli sealt ostnud mingi aeg, see küll igati tip top siiani, üle aasta möödas.

                          Comment

                          • kjmrc
                            Pokkerihai
                            • Aug 2009
                            • 4541

                            #913
                            Re: Läptopi ostuabi.

                            http://www.osta.ee/index.php?q%5Bq%5...00&search=OTSI


                            Siin mingi mustmiljon varianti, võid siit ka valida.

                            Comment

                            • Kakahirmutis
                              🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                              • Oct 2010
                              • 7079

                              #914
                              Re: Läptopi ostuabi.

                              Mida sellisest arvata? On ta hea? Ma väga statse ei jaga ja keegi teab kas on normaalne pood?

                              Hinnavaatlus.ee on Eesti suurim ja vanim tehnikaalast hinnainfot ja nõuandeid edastav internetikeskkond.

                              Comment

                              • Mrt1989
                                Grinder
                                • Mar 2010
                                • 999

                                #915
                                Re: Läptopi ostuabi.

                                Statsid on head , poe kohta ei oska väga öelda midagi.

                                Comment

                                Working...