Läptopi ostuabi.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • q_q
    dibs esimesele naisele, kes siia satub
    • Jan 2011
    • 6303

    #871
    Re: Läptopi ostuabi.

    Osta ära siis see, keda kotib.

    Comment

    • camu
      Super Moderaator
      • Jan 2009
      • 3411

      #872
      Re: Läptopi ostuabi.

      Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
      Jep mängin suhteliselt palju erinevaid arvutimänge. GTA V tulemas, uus CoD jne. Praegune laptop aastast 2010 ja ajale väga jalgu jäänud (aeglane, aku dead, touchpad ei tööta, ekraanikinnitused katki jne ). Ostaks muidugi lauaarvuti aga sellega ringitrippimine on suhteliselt imposssssibbbru.

      Miks nii negatiivselt kohe peale lennatakse ://
      Kahtlen, kuda sa selle 750m-iga uut codi või gtad mängima hakkad. Olen veits skeptiline.

      Comment

      • q_q
        dibs esimesele naisele, kes siia satub
        • Jan 2011
        • 6303

        #873
        Re: Läptopi ostuabi.

        Algselt postitas camu Vaata postitust
        Kahtlen, kuda sa selle 750m-iga uut codi või gtad mängima hakkad. Olen veits skeptiline.
        Lol? Lugeda ka oskad?

        ÜLIVÕIMAS nVIDIA GeForce GT 750M 4GB

        Comment

        • kallekusta
          Grinder
          • May 2012
          • 603

          #874
          Re: Läptopi ostuabi.

          Selle 17 tolli ekraaniga võib Passat CC (selle mis sa eelmine aasta ostsid) pagassis kitsaks minna.

          Comment

          • VisaHing
            mees nagu orkester
            • Dec 2009
            • 6718

            #875
            Re: Läptopi ostuabi.

            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


            :DDDDDDDDDDDDDDDD krdi pokkeriprod. Istuge sisse endale ..

            Algselt postitas q_q Vaata postitust
            Osta ära siis see, keda kotib.
            Küsimus oli, et kas on sellest paremat saadaval samas hinnaklassis.

            nvm sittagi pole muutunud siin foorumis. Lähen kodufoorumisse tagasi :(.
            Last edited by VisaHing; 11.09.14, 19:28.

            Comment

            • Kakahirmutis
              🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
              • Oct 2010
              • 7079

              #876
              Re: Läptopi ostuabi.

              Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


              :DDDDDDDDDDDDDDDD krdi pokkeriprod. Istuge sisse endale ..
              Kõik asjad on dildod kui sa oled piisavalt julge.

              Comment

              • kondor
                Õpihimuline Mängur
                • Oct 2008
                • 339

                #877
                Re: Läptopi ostuabi.

                ainuke soovitus mida anda julgeks , et ära osta sellist käkki kui sa TULEVAID mänge mängima tahad hakata . edu

                Comment

                • Mrt1989
                  Grinder
                  • Mar 2010
                  • 999

                  #878
                  Re: Läptopi ostuabi.

                  Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                  :DDDDDDDDDDDDDDDD krdi pokkeriprod. Istuge sisse endale ..



                  Küsimus oli, et kas on sellest paremat saadaval samas hinnaklassis.

                  nvm sittagi pole muutunud siin foorumis. Lähen kodufoorumisse tagasi :(.
                  Kui sul põhirõhk on siiski mängimisel võin aidata lauaarvuti komplekteerimisel.

                  Comment

                  • VisaHing
                    mees nagu orkester
                    • Dec 2009
                    • 6718

                    #879
                    Re: Läptopi ostuabi.

                    Algselt postitas kondor Vaata postitust
                    ainuke soovitus mida anda julgeks , et ära osta sellist käkki kui sa TULEVAID mänge mängima tahad hakata . edu
                    Põhjendad ka end? Mida soovitaksid siis sama raha eest?

                    Comment

                    • kondor
                      Õpihimuline Mängur
                      • Oct 2008
                      • 339

                      #880
                      Re: Läptopi ostuabi.

                      750m on junn

                      Comment

                      • kjmrc
                        Pokkerihai
                        • Aug 2009
                        • 4541

                        #881
                        Re: Läptopi ostuabi.

                        Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
                        Põhjendad ka end? Mida soovitaksid siis sama raha eest?
                        Sama raha eest polegi midagi paremat, V5 seeria Acer on ilmselt kvaliteetsem, kui plastikust V3, gpu ka asisem.
                        http://www.1a.ee/arvutitehnika/sulea...3g_full_hd_gtx


                        Asi on selles, miks ei saa sellise raha eest mõnd muu brändi toodet, et Acer on üks odavamaid ja kehvema kvaliteediga sülearvuteid. Jupid võimalikult odavad/unknown (ma ei räägi hetkel gpust ning cpust), korpused ebakvaliteetsed, hilisem support ning juppide saadavus kehv, sellepärast on ka Acer kõige odavam alati. Kui ma ise sooviks mängida, siis valiks ehk midagi Asuselt või MSI-lt, kuigi nagu siin varemgi öeldud, et sülearvutid pole mängimiseks väga, kuna jahutusega alati suured probleemid ning masinad lähevad kuumaks ja tempid on laes.

                        Ilmselt läheb see masin ka kuumaks. Hinged juba pildi peal näha, et ilmselt hakkavad suhteliselt kiirelt loksuma :D
                        Last edited by kjmrc; 11.09.14, 21:29.

                        Comment

                        • VisaHing
                          mees nagu orkester
                          • Dec 2009
                          • 6718

                          #882
                          Re: Läptopi ostuabi.

                          Jep umbes siukes stiilis postitust ootasingi. Mitte, et see on saast ära osta.

                          Võtan arvesse ja mõtlen siis veel.

                          Comment

                          • q_q
                            dibs esimesele naisele, kes siia satub
                            • Jan 2011
                            • 6303

                            #883
                            Re: Läptopi ostuabi.

                            Algselt postitas kondor Vaata postitust
                            750m on junn
                            Lol! 750m on ülivõimas, kui see mänge välja ei vea siis kuidas neid kaarte nimetatakse, mis välja veavad? Mingi supermegaülivõimas?

                            Lugege palun lehelt: ÜLIVÕIMAS nVIDIA GeForce GT 750M 4GB mäluga videokaart! Kõrgkvaliteetsed Blu-Ray filmid, uusimad arvutimängud kõrgeimatel seadetel (Call of Duty: Black Ops 2, Need for Speed: Most Wanted, Assassin´s Creed III, Dead Space 3 jpt.) Antud videokaart saab kõigega hakkama

                            Comment

                            • -andres-
                              Moderaator
                              • Oct 2008
                              • 4546

                              #884
                              Re: Läptopi ostuabi.

                              Algselt postitas q_q Vaata postitust
                              Lol! 750m on ülivõimas, kui see mänge välja ei vea siis kuidas neid kaarte nimetatakse, mis välja veavad? Mingi supermegaülivõimas?

                              Lugege palun lehelt: ÜLIVÕIMAS nVIDIA GeForce GT 750M 4GB mäluga videokaart! Kõrgkvaliteetsed Blu-Ray filmid, uusimad arvutimängud kõrgeimatel seadetel (Call of Duty: Black Ops 2, Need for Speed: Most Wanted, Assassin´s Creed III, Dead Space 3 jpt.) Antud videokaart saab kõigega hakkama
                              Vanemad jätsid sind üksi koju, et nii ülemeelik oled?

                              Comment

                              • kjmrc
                                Pokkerihai
                                • Aug 2009
                                • 4541

                                #885
                                Re: Läptopi ostuabi.

                                Algselt postitas -andres- Vaata postitust
                                Vanemad jätsid sind üksi koju, et nii ülemeelik oled?
                                +6 :D

                                Comment

                                Working...