Läptopi ostuabi.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • rahvavaenlane
    Klubi Liige
    • Dec 2009
    • 3040

    #856
    Re: Läptopi ostuabi.

    Algselt postitas ristijeesus Vaata postitust
    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

    loool

    Comment

    • VisaHing
      mees nagu orkester
      • Dec 2009
      • 6718

      #857
      Re: Läptopi ostuabi.

      roflcopter

      Comment

      • Kotkas1000
        Pokkerihai
        • Nov 2009
        • 2305

        #858
        Re: Läptopi ostuabi.

        Tesisest kultuuriruumist pärit kombed küljes poisil. Kurb.

        Comment

        • rahvavaenlane
          Klubi Liige
          • Dec 2009
          • 3040

          #859
          Re: Läptopi ostuabi.

          nus,sisin ükskord 2 päeva oma ajusid, et saada ühele maardu "sibula" lapsele minu poolt leitud telefon tagastada. lõpuks sõitsin maardusse, mulle pakuti raha ja korralik laud. rahast keeldusin, aga tundes venelase hinge, siis lauda läksin. lapse vanaema poetas mulle veel pisara õlale ( tema kaudu ma lõpuks saingi teada, kelle tel on. babuzka, jopppenpuhh) ja rääkis, et eestlased ei ole üldse nii halvad. ja napsiga sai loomulikult liialdatud ja lõppkokkuvõteks on see, et ma nägin väga lahedaid "sibulaid"

          inward, ole nüüd mees ja osta endale see emotsioon selle eest, et sa loobud sellest 500-st eurost ja saaad parema emotsiooni osaliseks.

          Comment

          • Kotkas1000
            Pokkerihai
            • Nov 2009
            • 2305

            #860
            Re: Läptopi ostuabi.

            Pohui pole vä. Tra, mingi tibla arvuti ptsi. Nah, lükkan turgu rsk, saab mingi viis sotti pljät. Suka joptvajumat. Lõuksi ka sulle muidugi, urod nahui.

            Comment

            • rahvavaenlane
              Klubi Liige
              • Dec 2009
              • 3040

              #861
              Re: Läptopi ostuabi.

              tra, kas ma seda mainisin, et ma leidsin tuumapommi! ilmselgelt sibula oma ja tagastada ma ei kavatse. kuhu letti lükata? andke nõu.

              Comment

              • Kotkas1000
                Pokkerihai
                • Nov 2009
                • 2305

                #862
                Re: Läptopi ostuabi.

                Ma ei teagi, Poroshenkole võid pakkuda näiteks.

                Comment

                • rahvavaenlane
                  Klubi Liige
                  • Dec 2009
                  • 3040

                  #863
                  Re: Läptopi ostuabi.

                  plätt, googeldasin. mina tema tel nr ei leia

                  Comment

                  • muttaja
                    Pokkerihai
                    • Dec 2010
                    • 1965

                    #864
                    Re: Läptopi ostuabi.

                    Algselt postitas rahvavaenlane Vaata postitust
                    plätt, googeldasin. mina tema tel nr ei leia

                    Comment

                    • rasmer
                      Vana Tegija
                      • Oct 2009
                      • 1306

                      #865
                      Re: Läptopi ostuabi.

                      Algselt postitas ristijeesus Vaata postitust
                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                      Comment

                      • VisaHing
                        mees nagu orkester
                        • Dec 2009
                        • 6718

                        #866
                        Re: Läptopi ostuabi.

                        HV-s keegi mu teemale ei vastanud, et küsiks siit. Kas hinnaklassis ~650 - 750. On see parim, mis saadaval?

                        http://www.1a.ee/sooduspakkumised/ac...imas_pakkumine

                        Comment

                        • kjmrc
                          Pokkerihai
                          • Aug 2009
                          • 4541

                          #867
                          Re: Läptopi ostuabi.

                          Kui Sulle meeldib poolpidune koostekvaliteet ning üdini kehv garantiitugi siis jep :D

                          Comment

                          • muttaja
                            Pokkerihai
                            • Dec 2010
                            • 1965

                            #868
                            Re: Läptopi ostuabi.

                            Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
                            HV-s keegi mu teemale ei vastanud, et küsiks siit. Kas hinnaklassis ~650 - 750. On see parim, mis saadaval?

                            http://www.1a.ee/sooduspakkumised/ac...imas_pakkumine
                            Mis teed sellega? Ise küll ei näe ühtki põhjust, miks peaks siukse asja endale ostma...

                            Edit: järgnevaid ridu ei näinud. Mõni põhjus siiski on.

                            Lisaks saate osta juhtmevaba hiire superhinnaga - vaid 11.25 EUR EUR (tavahind 15 EUR) ja kõrvaklapid mikrofoniga - vaid 11.20 EUR (tavahind 16.80 EUR)!
                            Last edited by muttaja; 11.09.14, 18:44.

                            Comment

                            • -andres-
                              Moderaator
                              • Oct 2008
                              • 4546

                              #869
                              Re: Läptopi ostuabi.

                              Kui Visa Hing mängib lisaks pokkerile ka muid mänge, siis andke tuld paremate isenditega :/. Eeldades, et hind suurem ei ole.

                              Comment

                              • VisaHing
                                mees nagu orkester
                                • Dec 2009
                                • 6718

                                #870
                                Re: Läptopi ostuabi.

                                Jep mängin suhteliselt palju erinevaid arvutimänge. GTA V tulemas, uus CoD jne. Praegune laptop aastast 2010 ja ajale väga jalgu jäänud (aeglane, aku dead, touchpad ei tööta, ekraanikinnitused katki jne ). Ostaks muidugi lauaarvuti aga sellega ringitrippimine on suhteliselt imposssssibbbru.

                                Miks nii negatiivselt kohe peale lennatakse ://
                                Last edited by VisaHing; 11.09.14, 18:56.

                                Comment

                                Working...