Re: Läptopi ostuabi.
inspiron on shit tier ka
vb tõesti on nii nagu sa räägid odavamatel casual laptopidel, mul koguaeg business class olnud
aga siis saab panna et üle 98% nt ei lae mis mugavam kui akut koguaeg tagant võtta imo
inspiron on shit tier ka
vb tõesti on nii nagu sa räägid odavamatel casual laptopidel, mul koguaeg business class olnud
aga siis saab panna et üle 98% nt ei lae mis mugavam kui akut koguaeg tagant võtta imo
Comment