Läptopi ostuabi.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Codecci
    Luuramas Naisteturniire
    • Nov 2008
    • 7574

    #526
    Re: Läptopi ostuabi.

    Sülearvutid Dell, Lenovo, HP soodushind. Laos üle 300 süleavuti, tasuta transport. Uued- ja kasutatud sülearvutid, soodsad hinnad Elitebook, Thinkpad ja Latitude sülearvutitel. Üle 20 aasta kogemust!


    How about this? €800 Precision, tundub vist vanem mudel kui see M4600 ja veits lahjem, aga €500 võrra odavam kui see:
    Sülearvutid Dell, Lenovo, HP soodushind. Laos üle 300 süleavuti, tasuta transport. Uued- ja kasutatud sülearvutid, soodsad hinnad Elitebook, Thinkpad ja Latitude sülearvutitel. Üle 20 aasta kogemust!


    Imelik, et garantii aint 1 aasta tho...

    Comment

    • pastilaa
      kuum poiss
      • Apr 2009
      • 7518

      #527
      Re: Läptopi ostuabi.

      Algselt postitas Codecci Vaata postitust
      Sa vist tegid nalja, aga tegelikult see ei ole üldse paha mõte. 2+2 HSNL-erite seas vaieldamatult kõige populaarsem lahendus on Macbook Pro + Windows peale. Kõik kiidavad, et haigelt kvaliteetne asi ja ainuke asi mis vastu saab on Dell Precision. Ainuke jama, et uus Macbook Pro maksab €2K+.
      täpselt nii ongi. naeravad ja parastavad "itmehed", kes pole päevagi kumbagi kasutanud. numbrid näitavad, et mul vägevamad näitajad! pmslt umbes sama, kui võrrelda mingit vilesi täis hyundaid G seeria mersuga. numbrites hyundai ikka palju parem!

      Comment

      • raidov
        Õpihimuline Mängur
        • Mar 2009
        • 436

        #528
        Re: Läptopi ostuabi.

        Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
        täpselt nii ongi. naeravad ja parastavad "itmehed", kes pole päevagi kumbagi kasutanud. numbrid näitavad, et mul vägevamad näitajad! pmslt umbes sama, kui võrrelda mingit vilesi täis hyundaid G seeria mersuga. numbrites hyundai ikka palju parem!


        Võite võtta seda 500€ vms hinna vahet kasvõi nagu väikese "kindlustusena" kui ostad odavama, on tõenäosus, et kooleb suurem - ilmselt jääb mingi nädalake tööd ka vahele isegi kui garantii veel kestab.. mis tähendabki juba, et +EV on kallim osta :)

        Kes mängivad low stakes+ ostavad kallima, kellel väiksem roll ja pokker ei ole oluline osa sissetulekust ostavad odavama... Paremad töövahendid loovad paremad eeldused paremateks tulemusteks :)

        Ja pokker on just selline asi ju, kus on võimalik enda hourlyt ka mingite üsna väikeste asjadega natukene tõsta, siis on loogiline, et kui midagi aitab sul hourlyt tõsta, siis on see täiesti nobrainer investeering...

        Comment

        • qbj0hn
          Auk on auk. FAKT!
          • Nov 2008
          • 7091

          #529
          Re: Läptopi ostuabi.

          Siuke poiss läks siis loosi.

          Mudel Precision M4600
          Tootja Dell
          Värv Pronks
          Protsessor Intel® Core™ i7-2620M Processor (4M Cache, 2.70 GHz)
          Mälu 16GB DDR3
          Kõvaketas 256GB SSD
          Ekraan 15,6'' 1920x1080 Full HD LED (Anti-Glare)
          Videokaart AMD FirePro M5950 Mobility Pro Graphics with 1GB GDDR5
          CD/DVD seade DVDRW Dual Layer
          Traadita ühendus WiFi
          Liidesed 2x USB 2.0, 2x USB 3.0, eSATA, HDMI, VGA, Smartcard reader, Expresscard 54, Displayport
          Operatsioonisüsteem Win 7 Pro 64bit
          Klaviatuur Eesti asetusega tavaline
          Aku 9-cell 97Wh
          Kaal 2,8
          Garantii 3a
          Hind 1329€

          Comment

          • leits
            Hundinui
            • Apr 2009
            • 9562

            #530
            Re: Läptopi ostuabi.

            256 on nats overkill kuid samas ka fine .. ise oleks leppind ilsmelt 80 ssd + cd drive asemel HDD panna. ehk peab rohkem kui 300e ordi

            Comment

            • hoss23
              Klubi Liige
              • Oct 2008
              • 2551

              #531
              Re: Läptopi ostuabi.



              Nii itimehed, mis te sellest arvate. On kellelgi kogemusi samalaadsetega?
              Ühe kõrvaga kuulsin, et Asusel pidi ülekuumenemisega probleeme olema aga võin ka eksida.
              Ootaks spetsialistide arvamusi lol.

              Comment

              • Mrt1989
                Grinder
                • Mar 2010
                • 999

                #532
                Re: Läptopi ostuabi.

                Suht solid multimeedia laptop.

                Comment

                • kjmrc
                  Pokkerihai
                  • Aug 2009
                  • 4541

                  #533
                  Re: Läptopi ostuabi.

                  Algselt postitas hoss23 Vaata postitust
                  http://flex.ee/5732-Asus-N56VZ

                  Nii itimehed, mis te sellest arvate. On kellelgi kogemusi samalaadsetega?
                  Ühe kõrvaga kuulsin, et Asusel pidi ülekuumenemisega probleeme olema aga võin ka eksida.
                  Ootaks spetsialistide arvamusi lol.
                  Mul paaril sõbral on see masin ja ei oska nad midagi halba välja tuua küll nende kohta :)
                  Usun, et suhteliselt õnnestunud mudel, kuna ka HV foorumis oli pikk arutelu selle seeria üle ja konkreetselt midagi häirivat silma ei jäänud.

                  Comment

                  • Cheating
                    Õpihimuline Mängur
                    • Mar 2009
                    • 447

                    #534
                    Re: Läptopi ostuabi.

                    Algselt postitas hoss23 Vaata postitust
                    http://flex.ee/5732-Asus-N56VZ

                    Nii itimehed, mis te sellest arvate. On kellelgi kogemusi samalaadsetega?
                    Ühe kõrvaga kuulsin, et Asusel pidi ülekuumenemisega probleeme olema aga võin ka eksida.
                    Ootaks spetsialistide arvamusi lol.
                    Plaanin ise ka seda mudelit soetada.
                    Nagu kjrmc juba eelnevalt mainis, pole veel midagi halba selle masina kohta kuulnud.
                    Kuigi pole väga tark arvutite koha pealt, siis ei oska sellise raha eest midagi targemat ka leida. Aga kui kellegil on midagi paremat silma jäänud siis võite märku anda :)

                    Comment

                    • timz0333
                      Pokkeritark
                      • Mar 2009
                      • 6322

                      #535
                      Re: Läptopi ostuabi.

                      Muidu nõus aga disain on küll nagu kalkulaatoril :/

                      Comment

                      • hoss23
                        Klubi Liige
                        • Oct 2008
                        • 2551

                        #536
                        Re: Läptopi ostuabi.

                        Algselt postitas kjmrc Vaata postitust
                        HV foorumis oli pikk arutelu selle seeria üle ja konkreetselt midagi häirivat silma ei jäänud.
                        Linki ?

                        Comment

                        • leits
                          Hundinui
                          • Apr 2009
                          • 9562

                          #537
                          Re: Läptopi ostuabi.

                          Pikk review .. http://www.notebookcheck.net/Review-...k.78305.0.html
                          Seems ok

                          Overall, Asus has created a well-rounded product, which may attract a large group of buyers at just over EUR 1,000 (~$1250). Apart from some smaller weaknesses here and there, some of which may be attributed to the pre-production status of our test unit, it is not a target for severe criticism, and can be recommended for multimedia enthusiasts.

                          Comment

                          • hoss23
                            Klubi Liige
                            • Oct 2008
                            • 2551

                            #538
                            Re: Läptopi ostuabi.

                            Krt, kui härra seda ütleb, et seems ok. Siis ma vist võtangi selle.
                            Tnx Leits.

                            Comment

                            • Strawberry
                              Varasemalt kasutaja "romeo"
                              • Aug 2012
                              • 1229

                              #539
                              Re: Läptopi ostuabi.

                              Ülekuumenemise "viga" on kõikidel läpparitel, millel on standalone videokaart (integr. graafika ei kuumene nii hullult üle), kui seda videokaarti kasutada mitmeid tunde järjest 100% koormusel (ntx graafika suhtes nõudlike arvutimängude mängimisel).

                              Comment

                              • qbj0hn
                                Auk on auk. FAKT!
                                • Nov 2008
                                • 7091

                                #540
                                Re: Läptopi ostuabi.

                                Ostsin kuu tagasi arvutikeskusest miski jahutuse, päris hea asi, mul praegune kuumeneb ikka soliidselt muidu.
                                Hea alus ka läpakale laua peal ja USBga viskad puhuri järgi kui sauna tahab võtta.
                                See muidugi probleemi tuuma ei lahenda, aga vähemalt ei sula ülesse.

                                Comment

                                Working...