Läptopi ostuabi.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Codecci
    Luuramas Naisteturniire
    • Nov 2008
    • 7574

    #166
    Re: Läptopi ostuabi.

    Algselt postitas camu Vaata postitust
    Pigem tuleks lasta mõnel asjatundjal arvuti üle vaadata. Säästad uue läpaka raha tõenäoliselt.
    Please don't. Kui ma õigesti mäletan, siis su arvuti = mingi 2Ghz Pentium 4 protsessor, mälu vast 512MB, kõvaketas mingi tüüpiline selle aja 40GB ja integreeritud videokaart.

    Aga äriklassi arvutit ma küll pokkeriprole ei soovita, sest äriklassi läpaka tingimus ju kerge kaal, sellest tulenevalt väike ekraan mis on sitt antud elukutse puhul. Pohhui palju kaalub, peaasi, et võimalikult hea resolutsioon ja võimalikult suur ekraan (ja noh, kvaliteet võiks ilmselgelt hea olla). Endal näiteks Dell XPS 16 mille see leht liigitab säästuarvuti alla, kuigi arvuti maksis üle 20K. Olen omanud ka Delli äriklassi läpakat, Latitude-E 14" ekraaniga, mõttetu käkk selle XPS-i kõrval, väike ekraan, väike resolutsioon ja üleüldse jättis palju odavama mulje XPS-ist.

    Aa ja kõige tähtsam asi - WINDOWS 7! XP on vana ja kole, 7 on stone-cold nuts :)

    Comment

    • qbj0hn
      Auk on auk. FAKT!
      • Nov 2008
      • 7091

      #167
      Re: Läptopi ostuabi.

      Algselt postitas Codecci Vaata postitust
      Please don't. Kui ma õigesti mäletan, siis su arvuti = mingi 2Ghz Pentium 4 protsessor, mälu vast 512MB, kõvaketas mingi tüüpiline selle aja 40GB ja integreeritud videokaart.
      Pmst jamh aint P4 2.6ghz ja 1k rammi,video kaart on uus kuna kaks kuvarit lükkasin taha vahepeal pole integreeritud.
      Aga seda ma timmima ei hakka küll :D.
      Last edited by qbj0hn; 20.02.11, 23:52.

      Comment

      • k2snakalle
        Pokkerihai
        • Dec 2008
        • 2545

        #168
        Re: Läptopi ostuabi.

        endal on lenovo thinkpad R seeria oma + kõvaketas vahetatud 60gb corsair ssd vastu. (vana ketta sai välisena kaasa)
        Ostsin ta siis aasta kasutatult HV-st (1,5a veel garantiid), maksis 7000.-
        Aku on hea, töötab hästi ja suht vaikselt (mingi väike pinin, mida kuuleb hiirvaikselt olles, on juurde tulnud)
        Koostekvaliteet on samas jällegi paras sitt lenovo kohta. Igalpool kaasas tassida ja väntsutada...see läpakas ei elaks seda üle.
        Sobib rohkem laua arvutiks + maja/korteri piires liikumiseks.
        Aga vaatamata sellele on ta kindlasti jupimaad parem ORDI arvutitest.
        Arvestades, et ssd ketas oli ostes tutikas, siis teeb see läppari väärtuseks 5000.- mis on ikka sigaodav :) (ja enamus R seeria masinad jäävadki hinnaklassilt sinna kanti)

        Paljud soovitavad siin 7200rpm ketast... SSD on ikka jupimaad parem kui tegeled pokkeriga ja andmebaas on suur. Mul praegu andmebaasis miljoneid käsi ja PT3 ei näita mitte mingeid "uimamise" märke.
        Tehke see väike lisakulutus ssd ketta puhul ja te ei kahetse :)
        Last edited by k2snakalle; 21.02.11, 00:09.

        Comment

        • Pahvak
          Pastilaa?? Ei!
          • Dec 2008
          • 4431

          #169
          Re: Läptopi ostuabi.

          Vanasti olid lenovo R seeria masinad säästumasinad ja kõvasti kehvema koostekvaliteediga. Nüüd ei oska enam öelda. :)
          Fullstacks have more fun.

          Comment

          • vennike
            Pokkerihai
            • Mar 2009
            • 1958

            #170
            Re: Läptopi ostuabi.

            ilgelt suured tänud teile. läks kaubaks hoopiski selline aparaat, määravaks sai DELL ja reso.

            http://cgi.ebay.com.au/Dell-XPS-M173...item1c19810d4f

            Comment

            • vennike
              Pokkerihai
              • Mar 2009
              • 1958

              #171
              Re: Läptopi ostuabi.

              aparaat kohal, sülearvutist on asi kaugel muidugi. pigem nagu kaasaskantav lauaarvuti :D ise olen rahul..

              Comment

              • udikaz
                Pokkerihai
                • Nov 2009
                • 1946

                #172
                Re: Läptopi ostuabi.

                õige valik. delli XPS seeriad on nuts. mul endal üks olemas juba 4 aastat ja super hästi töötab. Arvuti võimsuse kohapealt siis võiks öelda et veel ei ole mängu mida see 4 aastat vana pill välja ei mängiks:) (Y)

                Comment

                • Oliverk
                  Moderaator
                  • Nov 2008
                  • 3016

                  #173
                  Re: Läptopi ostuabi.

                  Algselt postitas udikaz Vaata postitust
                  õige valik. delli XPS seeriad on nuts. mul endal üks olemas juba 4 aastat ja super hästi töötab. Arvuti võimsuse kohapealt siis võiks öelda et veel ei ole mängu mida see 4 aastat vana pill välja ei mängiks:) (Y)
                  Julge avaldus. Siiralt kahten.

                  Comment

                  • camu
                    Super Moderaator
                    • Jan 2009
                    • 3411

                    #174
                    Re: Läptopi ostuabi.

                    Algselt postitas Oliverk Vaata postitust
                    Julge avaldus. Siiralt kahten.
                    Veits julge jah, aga arvestades seda, et väga suur osa on multiplatvormseid mänge, siis pole seal midagi võimatut. See avaldus ei näita, et XPS nii kõva püss oleks, vaid seda, et kui mängud arendatakse eelisjärjekorras Xboxi peale, mille raud ka väga vana, siis arvutilt need mängud viimast ei nõuagi.

                    Comment

                    • Oliverk
                      Moderaator
                      • Nov 2008
                      • 3016

                      #175
                      Re: Läptopi ostuabi.

                      Pordid on veel hullemad resursiröövlid kuna sitasti optimeeritud.

                      Aga pc reliisidest Crysis Warhead. Pakun et native resol ja high graafikal on 2 frames/s

                      Comment

                      • udikaz
                        Pokkerihai
                        • Nov 2009
                        • 1946

                        #176
                        Re: Läptopi ostuabi.

                        no need mängud mida mina mängin, need jooksevad ilusti välja. ei ole eriline game friik seega vb tõesti on mänge mida mängida ei saa, aga seni ei ole mulle ükski selline ette jäänud.

                        Comment

                        • vennike
                          Pokkerihai
                          • Mar 2009
                          • 1958

                          #177
                          Re: Läptopi ostuabi.

                          mul tahtis, et saaks pokkerit pelada neljal laual nii et need ei overlappiks ja hemi saaks lubada... kui normaalse interneti kunagi saan siis proovin entropia universet, see jookseb cryengine2 peal..

                          Comment

                          • camu
                            Super Moderaator
                            • Jan 2009
                            • 3411

                            #178
                            Re: Läptopi ostuabi.

                            Algselt postitas Oliverk Vaata postitust
                            Pordid on veel hullemad resursiröövlid kuna sitasti optimeeritud.
                            Ei

                            Comment

                            • isenseven
                              Grinder
                              • Sep 2009
                              • 598

                              #179
                              Re: Läptopi ostuabi.

                              Kumba läpakat soovitaksite, vaja pokkerit ja kõiki muid häid mänge ka vajadusel pelada.


                              või
                              Explore Dell’s comprehensive sitemap to easily navigate through our wide range of products, services, and support options.

                              Comment

                              • bluelite
                                Vana Tegija
                                • Nov 2010
                                • 1190

                                #180
                                Re: Läptopi ostuabi.

                                Küsi siit ka, ehk saad parema hinna äkki.
                                http://foorum.pokkeriprod.com/showth...3Ghz-4GB-320GB

                                Comment

                                Working...