Re: Läptopi ostuabi.
Üldiselt on pluss üks ka minu poolt. Ainukene mure on olnud, et kõvakettad tahavad läbi minna aga ei ole kindel, et kas see on masina viga või minu kasutamise probleem.
Algselt postitas tdx
TC

Comment