Re: Läptopi ostuabi.
ei tahaks siin mingit vaenu õhutama hakata, aga mu arust teeb sellise töö ära pea iga uus läpakas mille hind on 6000 ja kõrgem. Arvutimängudega tükivad ainult hätta jääma, aga need ongi rohkem ajaraiskamine. Vastupidavuse poolest on täpselt nii, et kui saad hea läpaka on ok, kuigi samasugune kõrval võib täispask olla. Mul ntx on suht tavaline läpakas, ja kõik tööd teen sellega ära mis on vaja teha. prose 1.6, mälu 1, video 256, kõvaketas 60 +väline.
Algselt postitas groams
TC
Comment