Uus! Pokkeriprod.com Hobikardi võistlus.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • -andres-
    Moderaator
    • Oct 2008
    • 4546

    #76
    Re: Pokkeriprod.com Hobikardi võistlus, Kevad 2010.

    Algselt postitas makz Vaata postitust
    Pane mind ka kirja, usun et jõuan eksamilt tulema küll (kui asi muidugi 8-ndal toimub, 9. oleks selles suhtes parem).
    Done.

    Algselt postitas Codecci Vaata postitust
    Loodan vihma, eelmine kord oli kõige funim kardisõit mis mul üldse olnud tänu sellele
    Omapärane see sõit igatahes oli :D.

    Comment

    • RudiTurbo
      Klubi Liige
      • Oct 2008
      • 4167

      #77
      Re: Pokkeriprod.com Hobikardi võistlus, Kevad 2010.

      Tuleks kah ma arvan, aga see on teerajaja sünnipäeva nädalavahetus ning ei tea veel kui suurejoonelised plaanid on

      Comment

      • masterpuppet
        Pokkerihai
        • Oct 2008
        • 2094

        #78
        Re: Pokkeriprod.com Hobikardi võistlus, Kevad 2010.

        9. Hüppan paati.

        Comment

        • andu_andu
          Pokkerihai
          • Jan 2009
          • 4050

          #79
          Re: Pokkeriprod.com Hobikardi võistlus, Kevad 2010.

          Algselt postitas masterpuppet Vaata postitust
          9. Hüppan paati.
          mis paati ? Kardiga lähme sõitma ldo

          Comment

          • masterpuppet
            Pokkerihai
            • Oct 2008
            • 2094

            #80
            Re: Pokkeriprod.com Hobikardi võistlus, Kevad 2010.

            Algselt postitas andu_andu Vaata postitust
            mis paati ? Kardiga lähme sõitma ldo
            Soh. Ma mõtlesin. et me purjetama.

            Comment

            • LuuK
              Vana Tegija
              • Dec 2008
              • 1138

              #81
              Re: Pokkeriprod.com Hobikardi võistlus, Kevad 2010.

              piisavalt palju vihma ja kõik on võimalik

              Comment

              • blazkuh
                Õpihimuline Mängur
                • Feb 2009
                • 400

                #82
                Re: Pokkeriprod.com Hobikardi võistlus, Kevad 2010.

                Mind võib kardisõitu kirja panna, see aasta ma eelmise aasta vigu ei korda ka raisk. 8 mai sobib kindlasti paremini.

                Comment

                • -andres-
                  Moderaator
                  • Oct 2008
                  • 4546

                  #83
                  Re: Pokkeriprod.com Hobikardi võistlus, Kevad 2010.

                  Algselt postitas blazkuh Vaata postitust
                  Mind võib kardisõitu kirja panna, see aasta ma eelmise aasta vigu ei korda ka raisk. 8 mai sobib kindlasti paremini.
                  Done.

                  Hetkel 16 inimest listis, arvatavasti kellegil tuleb kindlasti miskit ette ja ei saa tulla, seega kui saaks miski 20 nime täis, siis saaks kindlasti juba võtta paketti 15le inimesele.

                  Comment

                  • KristjanLaas
                    Pokkeritark
                    • Oct 2009
                    • 6450

                    #84
                    Re: Pokkeriprod.com Hobikardi võistlus, Kevad 2010.

                    kui veel mahuks tahaks ka kirja end, polegi ever sõitnud kardiga.

                    Comment

                    • teerajaja
                      Grinder
                      • Feb 2009
                      • 815

                      #85
                      Re: Pokkeriprod.com Hobikardi võistlus, Kevad 2010.

                      Paneks ennast ka kirja aga väikse küsimärgiga, 9 mai sobiks kindlasti paremini

                      Comment

                      • ranka
                        Miljon Põhjust Kodus Olla
                        • Sep 2008
                        • 36444

                        #86
                        Re: Pokkeriprod.com Hobikardi võistlus, Kevad 2010.

                        Mind ka kirja + blazkuh lubas ka nagu tulla. Pane talle 70% :)

                        Comment

                        • KristjanLaas
                          Pokkeritark
                          • Oct 2009
                          • 6450

                          #87
                          Re: Pokkeriprod.com Hobikardi võistlus, Kevad 2010.

                          ohyeah ja 8. mai oleks ka minule parem, jõuaks pühapäevaks ehk tagasi siis.
                          aga vajadusel tulen ka 9.

                          Comment

                          • ranka
                            Miljon Põhjust Kodus Olla
                            • Sep 2008
                            • 36444

                            #88
                            Re: Pokkeriprod.com Hobikardi võistlus, Kevad 2010.

                            Nii 9. mai ma olen käpp, 8. mai paraku ei saa.

                            Comment

                            • -andres-
                              Moderaator
                              • Oct 2008
                              • 4546

                              #89
                              Re: Pokkeriprod.com Hobikardi võistlus, Kevad 2010.

                              Jõuan õhtupoolikuks konditsiooni, siis hakkan tegelema. Lähen täna korra kohapeale sõitma ka vb bronnin ka ära, kuna arvatavasti tuleb kindlasti ka äraütlejaid, siis mõtlen mitmele inimesele broneering teha :/.

                              Comment

                              • jott
                                Jube Noob
                                • Jul 2009
                                • 183

                                #90
                                Re: Pokkeriprod.com Hobikardi võistlus, Kevad 2010.

                                votesin 9.mai, aga seoses sellega et avastasin et 9. emadepäev, siis tekkisid sinna kohe plaanid päeva jagu. 8.mai siis (y)

                                Comment

                                Working...