Uus! Pokkeriprod.com Hobikardi võistlus.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • -andres-
    Moderaator
    • Oct 2008
    • 4546

    #61
    Re: Pokkeriprod.com Hobikardi võistlus 29.08.

    Algselt postitas vilkar
    Mittu ringi selle 330 eest sõita sai 12? või rohkem.
    330.- eest oli rada meie päralt tund aega. Kokku sõitsime vast mingi 30+ ringi. Oleks kindlasti ka rohkem sõitnud, aga võrreldes kuiva ilmaga olid ringiajad 20 sekundit aeglasemad ja eelsõit ning kvalifikatsioon olid ajalised.
    Ehk siis:
    Eelsõit 10 min - 7-8 ringi (kuivaga 10+)
    Kvalifikatsioon 10 min - 7-8 ringi (kuivaga 10+)
    Põhisõit oli 15 ringi, kui oleks rohkem aega olnud, siis ehk oleks see ka veidi pikem olnud.

    Comment

    • timz0333
      Pokkeritark
      • Mar 2009
      • 6322

      #62
      Re: Pokkeriprod.com Hobikardi võistlus 29.08.

      Pilte peaks varsti saama, pildistajal pole netti hetkel.
      Üritus oli vahva ja hind täpselt paras.
      Raja keskel mingi suht võistluse poolepeal panin kellegile ühes S kurvis (parasjagu pirueti teinud) päris kõvasti otsa, pärast oli suht hea sinikas kah:D

      Comment

      • neeme
        Grinder
        • Nov 2008
        • 540

        #63
        Re: Pokkeriprod.com Hobikardi võistlus 29.08.

        Võis mõnus üritus olla rsk.
        Järgmine kord tahaks ka kindlasti ise osa võtta.
        Ise ikka paar suve tagasi sõitnud Eestis ka kardiga, Egiptuses käidud siis alati sõitmas käidud seal. :) Oleks maruhuvitav küll. :)

        Comment

        • -andres-
          Moderaator
          • Oct 2008
          • 4546

          #64
          Re: Pokkeriprod.com Hobikardi võistlus, Kevad 2010.

          Kevad käes ja päike väljas, võiks uuesti kartidega sõitma minna, loodan et seekord ka veidi suurem huvi ja ei pea viimasel päeval kiirustades uurima, kes ikka tulemas ja viimast vajaminevat inimest paar tundi otsima :).

          Üritus toimuks FK Keskuses, mis asub Roc'al'Mare kaubanduskeskuse lähistel, veidi enne Harku Järve Tallinna poolt sõites.
          Täpsem aadress Paldiski mnt. 229 a 13520 Tallinn.

          Hetkeseisuga oleks plaan kardirada broneerida kas 8.daks või 9daks maiks. Selgitamiseks lisan küsitluse.

          Kui huvi suurem, saaks teha ka nt. 20 inimese vahelise võistluse, kus oleks 2 eelsõitu, 2 kvalifikatsiooni ja ka siis A- ja B finaal.

          Samuti hea huvi korral võib korraldada kevade, suve ja sügise jooksul mitu etappi, et tuleks ka üldine punktitabel + hooaja arvestus, aga eks seda veidi hiljem, kui on näha, mis asjast saab.

          Postitage teemasse, kui huvi on ja ka arvatavasti tulla saaksite.


          Hobikardi võistlus:

          Kardisõidus osalemine lähebmaksma:
          10'le inimesele kokku 4200.- ehk 420.- ühe inimese kohta. 1 tund sõitu

          15'le inimesele kokku 5900.- ehk 395.- ühe inimese kohta. 1 tund sõitu

          20'le inimesele kokku 7900.- ehk 395.- ühe inimese kohta. 1 tund sõitu


          Hinnad sisaldavad ka kardisõiduks vajalikku sõiduvarustust - kiivrid, kombinesoonid, kindad.
          Sõitudena on ette nähtud eelsõit, kvalifikatsioon ning põhisõit.

          Comment

          • Codecci
            Luuramas Naisteturniire
            • Nov 2008
            • 7574

            #65
            Re: Pokkeriprod.com Hobikardi võistlus, Kevad 2010.

            in

            Comment

            • k2snakalle
              Pokkerihai
              • Dec 2008
              • 2545

              #66
              Re: Pokkeriprod.com Hobikardi võistlus, Kevad 2010.

              see aasta kattub aeg täpselt HinnaVaatluse kevadmölluga. Panete ikka raske valiku ette :D

              Comment

              • jott
                Jube Noob
                • Jul 2009
                • 183

                #67
                Re: Pokkeriprod.com Hobikardi võistlus, Kevad 2010.

                Count me in!

                Comment

                • Booyaka
                  FPP Pro
                  • Dec 2008
                  • 249

                  #68
                  Re: Pokkeriprod.com Hobikardi võistlus, Kevad 2010.

                  Oleksin ka käpp!

                  edit: ja mida rohkem seda uhkem. nii, et go go pange kirja.
                  Last edited by Booyaka; 25.04.10, 17:28.

                  Comment

                  • BuildUp
                    Pokkerihai
                    • Oct 2008
                    • 2547

                    #69
                    Re: Pokkeriprod.com Hobikardi võistlus, Kevad 2010.

                    Ma olen ka huvitatud. Seekord vaja Ruditurbole ära teha!

                    Comment

                    • k1ly
                      FPP Pro
                      • Oct 2008
                      • 205

                      #70
                      Re: Pokkeriprod.com Hobikardi võistlus, Kevad 2010.

                      i am in

                      viimati sai kart "pooleks" sõidetud seal aga noh loodevast jääb seekord terveks .

                      Comment

                      • kardpleier
                        Grinder
                        • Jul 2009
                        • 699

                        #71
                        Re: Pokkeriprod.com Hobikardi võistlus, Kevad 2010.

                        võib mind kirja panna!

                        Comment

                        • makz
                          Õpihimuline Mängur
                          • Aug 2009
                          • 428

                          #72
                          Re: Pokkeriprod.com Hobikardi võistlus, Kevad 2010.

                          See üritus toimuks õhtu poole?

                          Comment

                          • -andres-
                            Moderaator
                            • Oct 2008
                            • 4546

                            #73
                            Re: Pokkeriprod.com Hobikardi võistlus, Kevad 2010.

                            Võite aja suhtes arvamust avaldada, miski nädal aega umbes varem plaaniks ära bronnida, siis saab täpse aja, aga ise arvan, et miski 15.00 oleks kõige varasem aeg, millele mõelda.

                            Comment

                            • Codecci
                              Luuramas Naisteturniire
                              • Nov 2008
                              • 7574

                              #74
                              Re: Pokkeriprod.com Hobikardi võistlus, Kevad 2010.

                              Loodan vihma, eelmine kord oli kõige funim kardisõit mis mul üldse olnud tänu sellele

                              Comment

                              • makz
                                Õpihimuline Mängur
                                • Aug 2009
                                • 428

                                #75
                                Re: Pokkeriprod.com Hobikardi võistlus, Kevad 2010.

                                Pane mind ka kirja, usun et jõuan eksamilt tulema küll (kui asi muidugi 8-ndal toimub, 9. oleks selles suhtes parem).

                                Comment

                                Working...